ClickCease

מתיחת פנים וצוואר ללא ניתוח , העלמת סנטר כפול

מתיחת פנים לסת וצוואר ללא ניתוח – פריצת דרך ומהפכה של ממש עכשיו בישראל!

הדרך הטובה ביותר למתוח עור בכל מקום
ד"ר מאיר באבאיב מציג טכנולוגיה חדשה ומהפכנית להידוק ומתיחת עור הפנים והצוואר ללא ניתוח ועם זמן החלמה קצר ביותר! עם תוצאה מתמשכת שנשארת 5 שנים.
הגדולה והחידוש בטיפול זה הנעשה על ידי מכשיר פרופאונד profound RF שניתן להשיג את כל התוצאות בטיפול אחד בלבד. זה משאיר מאחור והופך למיושן את כל טיפולי המיצוק והמתיחה הלוא פולשניים שהיו קיימים עד כה והצריכו סדרות מייגעות של טיפולים . תחת קטגוריה זו נכנסים מגוון טיפולי לייזר , אולטרסאונד וגלי רדיו חיצוניים.

מי שרוצה מתיחת פנים או צוואר אמיתית בטיפול אחד יכולה ליהנות עכשיו מטיפול פרופאונד.

אילו שינויים טיפול פרופאונד מייצר בעור?

  • הטיפול גורם לעור לייצר רקמת חיבור טבעית על כל מרכיביה – קולגן , אלסטין וחומצה היאלורונית. כיוון שמדובר ביצירה טבעית , רקמת החיבור נשארת בעור למשך 5 שנים וזו הסיבה לתוצאה המתמשכת.
  • יצור נפח בעור המחליף את הנפח שהלך לאיבוד בגלל תהליך ההזדקנות
  • מחטב את קוו הלסת , עור נפול בצידי הפה , קמטים וסימני הזדקנות אחרים.
  • מהדק עור רפוי בכל מקום – כולל ירכיים , צלוליט , מעל ברכיים , זרועות ובטן.
  • מעלים צלקות שקועות לאחר אקנה

איך עובד טיפול פרופאונד ?

הטיפול מתחיל מהרדמה מקומית של איזורי הטיפול. לאחר ההרדמה לא מרגישים כאב. הטיפול נעשה על ידי הנחת ידית המכשיר ולחיצה על כפתור. בכל לחיצה יוצאית ממחסנית מיוחדת קבוצת מחטים ביוחדות הנכנסות לעור ומיד מתחיל תהליך חימום על ידי גלי רדיו. חימום זה נעשה בתוך העור , בניגוד למכשירי מיצוק אחרים השולחים את אנרגיית החימום מחוץ לעור ולכן מצריכים סדרות טיפול רבות. ידית המכשיר מצוידת במסגרת מתכתית שמקררת את העור מסביב ומונעת חימום של איזורי העור שאינם מטופלים. אפשר לטפל בכל איזור בגוף כולל פנים , לסת , צוואר , ירכיים , בטן ומעל ברכיים אך איזור הפנים והצוואר הם הקלאסיים לטיפול פרופאונד.
משך זמן הטיפול בקליניקה שלנו בין שעה לשעתיים מתחילת הטיפול ועד סופו. לאחר הטיפול יש נפיחות קלה ולפעמים שטפי דם קטנים למשך 3 עד 5 ימים . אפשר לשים איפור או מייקאפ מיד אחרי הטיפול.

מה התוצאה שמקבלים?

חימום עמוק של העור דרך מחטים באנרגית גלי רדיו גורם לשינוי ביצירה ואירגון הקולגן בעור. שינויים אלה מביאים במתיחה , מיצוק והחלקת העור מבלי לגרום נזק כלשהו לשטח פני העור. באותו טיפול אפשר לטפל גם בצוואר וגם בפנים . תהליך יצירת הקולגן מתחיל מיד עם סיום הטיפול. חודש אחרי הטיפול כבר מתחילים לראות מיצוק ושיפור ברפיון העור. אחרי 3 חודשים העור חלק וצעיר ואחרי חצי שנה רואים את מירב התוצאה המתבטית במתיחה , עור חלק , היעלמות קמטים , היעלמות סנטר כפול ושיפור ניכר ברפיון העור.

יתרונות ויחודיות הטיפול בפרופאונד Profound RF

יש לזכור שעם לייזר אי אפשר לטפל בצוואר ביעילות כיוון שדרושה שם אנרגיה יותר עדינה. בטיפול פרופאונד אותה דרגת אנרגיה מתאימה לעור הפנים והצוואר גם יחד. תכונה יחודית נוספת של טיפול הפרופאונד היא היכולת לחמם את העור מבלי צורך בהפרדה של העור מהשכבות שמתחתיו. החיבור בין העור לתת עור חשוב לשמירה על אפקט המתיחה שנוצר וליכולת העור להתגבר על כוח המשיכה שגורם לעור להיות מדולדל ורפוי. בטיפולים היותר פולשניים כגון ניתוח מתיחת פנים או צוואר או חימום תת עורי יש צורך להפריד רקמות עם סכין כירורגית או להחדיר את צינורית החימום מתחת לעור. לצורך הפרדה כירורגית של רקמות או למעבר הצינורית חייבים ליצור הפרדה בין העור לתת עור – דבר שלטווח ארוך אינו רצוי כיוון שהוא תורם לרפיון בעתיד.

למי מתאים טיפול פרופאונד?

כל גבר או אישה שרוצים עור מתוח יותר ללא ניתוח . כל מי שיש לו צלקות אקנה . מטופלות ששמות לב להתחלה של "נפילה" או רפיון של העור אבל עדיין לא מעוניינות או לא מוכנות לעבור ניתוח מתיחת פנים או צוואר. מטופלות שעברו ניתוח מתיחת פנים והעור שוב התרופף , אך הן אינן מרוצות לעבור ניתוח שוב כדי לחזק או לשפר את המצב. פרופאונד מהווה פתרון ותחליף מעולה למתיחת פנים או צוואר או לשימור תוצאות אחרי מתיחה כירורגית. בניגוד למיצוק על ידי לייזר או אולטרסאונד זהו טיפול שיש בו שלב אחד בלבד.

Call Now Button
Open chat
1
לחצ/י על הכפתור הירוק עם החץ (למטה משמאל) להתחלת צ'ט בווטספ
Powered by