ישנם מספר אזורים בגוף שמתאימים שאיבת שומן ללא ניתוח, בהתאם לסוג הטכנולוגיה ולכמות השומן המיועדת להסרה. הנה רשימה של חלקי הגוף שניתן לטפל בהם בשיטות שונות של שאיבת שומן ללא ניתוח:

יש לשים לב ששאיבת שומן אינה מתאימה לכולם, ויש להתייעץ עם רופא מומחה לפני החלטה על כל טיפול.

בטן

הבטן היא אחד האזורים הנפוצים והמבוקשים ביותר לשאיבת שומן ללא ניתוח, מכיוון שהיא מצטברת בה שומן עודף שקשה להיפטר ממנו באמצעות דיאטה או ספורט. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הבטן, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הבטן הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או שאיבת שומן ישירה באמצעות קאנולה דקה.

ירכיים

הירכיים הן אזור נוסף שבו נוטים להצטבר כיסי שומן עקשניים, במיוחד אצל נשים. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הירכיים, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הירכיים הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או שאיבת שומן ישירה באמצעות קאנולה דקה.

צוואר

הצוואר הוא אזור שבו יכולה להיווצר רפיון או "סנטר כפול" שמקנה מראה של הזדקנות או עודף משקל. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הצוואר, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הצוואר הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או מיני שאיבת שומן בהרדמה מקומית.

סנטר כפול

הסנטר הכפול הוא אזור שבו יכולה להיווצר רפיון או "סנטר כפול" שמקנה מראה של הזדקנות או עודף משקל. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הסנטר הכפול, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הסנטר הכפול הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או מיני שאיבת שומן בהרדמה מקומית.

זרועות

הזרועות הן אזור שבו יכולה להיווצר רפיון או "זרועות נפיחות" שמקנות מראה של הזדקנות או עודף משקל. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הזרועות, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הזרועות הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או שאיבת שומן ישירה באמצעות קאנולה דקה.

גב

הגב הוא אזור שבו יכולה להיווצר רפיון שמקנה מראה ונוחות של האדם. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הגב, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הגב הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או שאיבת שומן ישירה באמצעות קאנולה דקה.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

הי, הגעת לקליניקה של ד"ר מאיר.
אנחנו מומחים בטיפוח עור ופיסול גוף.

לתיאום תור או קבלת פרטים

השאיר/י פרטים, מחכים לך 💛