בעשורים האחרונים אנו עדים להתפתחות מטאורית של טכנולוגיות רפואיות מתקדמות בתחום האסתטי אשר מציעות פתרונות בטוחים ואפקטיביים להצרת היקפים, שאיבת שומן מקומי ועיצוב מחדש של הגוף – ללא צורך בניתוחים פולשניים יקרים ומסוכנים.

התחום, שנחשב עד לפני שנים ספורות לבלתי אפשרי כמעט ללא חתך ניתוחי, עבר מהפכה אמיתית הודות להופעתן של טכנולוגיות כגון לייזר, אולטרה-סאונד, רדיו-תדר, קריוליפוליזיס ועוד – אשר הרחיבו את גבולות האפשר בתחום זה.

טכנולוגיות להצרת היקפים ושאיבת שומן ללא ניתוחים פולשניים, מציעות יתרונות רבים: הליך פשוט וקצר, החלמה מהירה, היעדר צורך בהרדמה, פגיעה מזערית ברקמות, תוצאות טבעיות וארוכות טווח ועלות נמוכה בהרבה מניתוחים – מה שהופך אותן לפתרון המועדף כיום עבור אלפי מטופלים מדי שנה.

בקליניקת ד"ר מאיר אנו מתמקדים הן במצוינות טכנולוגית והן ביחס אישי ומותאם לכל מטופל. אנו עוקבים באופן שוטף אחר כל החידושים בתחום ודואגים להטמיע את הטכנולוגיות המתקדמות והיעילות ביותר עבור לקוחותינו. יחד עם זאת, אנחנו מאמינים שהטכנולוגיה היא לא מטרה בפני עצמה – אנו בוחנים לעומק את המקרה האישי ואת היעדים של כל מטופל, ומתאימים לו את השילוב האופטימלי של פתרונות טכנולוגיים שיהלמו את צרכיו במדויק.

אנחנו בקליניקה של ד"ר מאיר דוגלים בשילוב בין חדשנות, יחס אישי והתמקצעות, מה שהופך אותנו למובילים בתחום.

אם חלמתם על גוף מושלם יותר אך מעדיפים להימנע מניתוחים פולשניים? טכנולוגיות הלייזר החדשניות לשאיבת שומן הן הפתרון המושלם עבורכם! לייזרים מתקדמים כגון ליפולייף לייזר LipoLife Laser מאפשרים כיום שאיבת שומן סלקטיבית ומדויקת ביותר מכל אזור בגוף, תוך פגיעה מינימלית ברקמה הבריאה. הליך הטיפול פשוט יחסית, כמעט ללא כאב, ומביא לתוצאות מדהימות של הצרת היקפים ועיצוב מחודש של הגוף. 

ליפולייף לייזר היא טכנולוגיית הלייזר המתקדמת והחדשנית ביותר כיום לשאיבת שומן יעילה ובטוחה לחלוטין. הליפולייף לייזר פועל באמצעות לייזר עוצמתי במיוחד המסוגל למקד חום רב בשכבות עמוקות של רקמת שומן מבלי לפגוע כלל ברקמות הבריאות סביבה. 

התוצאה היא שאיבת שומן סלקטיבית ומדויקת ברמה שלא התאפשרה עד כה, המובילה לעיצוב מחודש מושלם של הגוף תוך זמן קצר וללא כל כאב או החלמה מורכבת.

טכנולוגיית העתיד כבר כאן – בואו להתנסות בליפולייף לייזר היום!

טכנולוגיות אולטרה סאונד מתקדמות הן הדרך המהירה, הבטוחה והנוחה ביותר כיום להצרת היקפים ושאיבת שומן מקומי בגוף. הטכנולוגיה עושה שימוש בגלי קול בתדר גבוה במיוחד היוצרים תנודות ממוקדות ברקמת השומן מתחת לעור, ממסים ומנקזים אותה ללא כל פגיעה בשכבות עמוקות יותר. זוהי שיטה לא פולשנית, ללא כאבים וכמעט ללא השפעות לוואי שמביאה לתוצאות מדהימות בפרק זמן קצר. 

בואו להתנסות בעוצמת גלי הקול וליהנות מגוף חטוב ומושך יותר במהירות ובקלות!

טכנולוגיית הקריו המתקדמת מהווה את שיא ההתפתחות בתחום שאיבת השומן הלא-פולשנית והבטוחה. הטכנולוגיה מבוססת על מערכת קירור ייעודית בעלת כושר הקפאה גבוה במיוחד, אשר מקפיאה במדויק וממיתה את תאי השומן הבלתי רצויים מבלי לפגוע בסביבתם.

התהליך חסר כאבים לחלוטין וכמעט ללא תופעות לוואי. תאי השומן המתים מתנקזים באופן טבעי מהגוף – והתוצאה היא הצרת היקפים דרמטית ופיסול מחדש של המראה תוך זמן קצר!

בואו להתנסות בטכנולוגיית העל של עיצוב הגוף ללא מאמץ וללא כאב!

טכנולוגיות רדיו תדר (RF) מהוות פריצת דרך משמעותית בתחום שאיבת השומן ועיצוב הגוף מחדש בצורה לא פולשנית ובטוחה. טכנולוגיות RF פועלות על ידי יצירת זרמי חום מבוקרים בשכבות עמוקות של רקמת שומן מתחת לעור, דבר הגורם להמסה יעילה של תאי השומן מבלי לפגוע בסביבתם. 

התוצאה היא הצרת היקפים ועיצוב מחדש של האזורים הרצויים בגוף, ללא כאב או פגיעה ברקמות. זוהי שיטה מהירה, ידידותית ובעלת השפעה דרמטית!  

בואו להתנסות בטכנולוגיית העל RF ולהנות מעיצוב הגוף של חייכם במהירות ובקלות.

פייסטייט מאפשר לעצב ולפסל מחדש את הפנים והגוף מבלי לעבור ניתוחים או תהליכי החלמה מורכבים – הכל הודות לשימוש באנרגיות מבוקרות של חום וקור המופעלות מתחת לעור.

הטכנולוגיה מתקדמת של פייסטייט מאפשרת הרמת רקמות, שאיבת שומן, הצרת היקפים ועוד – באופן מדויק וללא פגיעה ברקמות סמוכות.

בואו להתנסות בעתיד של עיצוב הפנים והגוף וליהנות ממראה מושלם יותר בדרך הקלה והבטוחה ביותר!

מורפיאוס 8 מהווה פריצת דרך בשאיבת שומן ועיצוב הגוף הודות לשילוב ייחודי של רדיו תדר ואנרגיית פלזמה הפועלים יחדיו מתחת לעור להמסה ושאיבה של שומן בכל אזורי הגוף.

התוצאה פיסול והגדרה מדויקים של הכתפיים, הזרועות, המותניים, הבטן, הירכיים, הברכיים ועוד – הכל ללא צורך בניתוחים או חתכים מכל סוג שהוא!  

הגשימו את חלום הגוף המושלם שלכם במהירות, בטיחות ויעילות עם מורפיאוס 8.

לתיאום תור ו/או קבלת הצעת מחיר בווצאפ

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

הי, הגעת לקליניקה של ד"ר מאיר.
אנחנו מומחים בטיפוח עור ופיסול גוף.

לתיאום תור או קבלת פרטים

השאיר/י פרטים, מחכים לך 💛