לאחר שאיבת שומן

הגעת לשאיבת שומן (ליפוסקציה) מתוך רצון לבצע שינוי במראה החיצוני שלך ולהסיר עודפי שומן ונפח מאזורים מטרידים בגופך. ההחלטה לעבור ניתוח אינה קלה, אך היא מעידה על מחויבותך לבריאות ולרווחה האישית. כעת, לאחר הטיפול, חשוב להקפיד על ההנחיות להחלמה מהירה ומוצלחת:

מנוחה והרמה של האזור המנותח הם הכרחיים בימים הראשונים. שב/י ככל האפשר והרם/י את הרגליים מעל גובה הלב כדי לצמצם נפיחות. לבש/י ביגוד גופני לחץ לתמיכה וקיבוע האזור. נהג/י בעדינות עם האזור המנותח והימנע/י מפעילות גופנית מאומצת בחודש הראשון.

צפויות תופעות לוואי קלות כגון כאב, אי נוחות, נפיחות, דימומים, חבלות ותחושת קוצר בעור. אלו טבעיות ויחלפו בהדרגה. אם הסימפטומים מחמירים או מופיע חום, פנה/י לרופא מיידית.

טפל/י באזורים המנותחים לפי ההנחיות – ניקוי, חבישה ומריחת משחות במידת הנדרש. מקלחות מותרות החל מהיום השני, אך אסור לשפשף את האזור המטופל.

הקפד/י על אכילה מאוזנת, שתייה מרובה וויטמינים מסוג C ו-E להאיצו החלמה. הימנע/י מעישון ואלכוהול.

כעבור חודש כבר ניכר השיפור בצורה, בנפח ובמתארי הגוף. המשך/י לבקר למעקב וייעוץ עד להשגת התוצאות המיטביות עבורך.

  הנחיות לפי אזור טיפול

  אזורזמן לשים מחטבזמן המנעות ממאמץ
  סנטר/צוואר5-7 ימים3-4 שבועות
  חזה גברים5-7 ימים4-6 שבועות
  בטן5-7 ימים4-6 שבועות
  מותניים וגב5-7 ימים4-6 שבועות
  ירכיים פנימיות/ חיצוניות5-7 ימים3-4 שבועות
  ברכיים5 ימים2-3 שבועות
  זרועות פנימיות/ חיצוניות5 ימים2-3 שבועות

  חשוב לדעת

  שמירה על משקל תקין – חשוב לא לרדת במשקל באופן קיצוני אבל גם לא להעלות משקל בצורה משמעותית שיכולה לגרום להצטברות שומן מחדש באזורים שטופלו. יש לצרוך תזונה מאוזנת ולהימנע מעלייה במשקל מעל 10% ממשקל הגוף הנוכחי.

  פעילות גופנית – מומלץ לשמר פעילות של אימוני חיזוק ועיצוב הגוף כדי לשמור על צורת הגוף החדשה ולמנוע הישנות של הצטברויות שומן בעתיד.

  עקביות במעקבים – חשוב להגיע לבדיקות מעקב תקופתיות אצל הרופא המטפל לוודא שהאזורים המטופלים נותרים במצב תקין ועם מראה טוב גם בטווח הארוך.

  זהירות יתרה מחבלות – יש להיזהר מפגיעות או חבלות באזור שעבר שאיבת שומן מאחר והוא עדיין נחשב רגיש יותר מבחינת רקמות וכלי דם.

  טיפולי המשך אסתטיים – ניתן לשקול טיפולים משלימים כגון מסאז', לייזר או מכשירי אולטרה סאונד לשיפור גמישות העור ואחידות המרקם.

  שיחה עם נציג

  ×

  שיחת ווטסאפ

  הי, הגעת לקליניקה של ד"ר מאיר.
  אנחנו מומחים בטיפוח עור ופיסול גוף.

  לתיאום תור או קבלת פרטים

  השאיר/י פרטים, מחכים לך 💛