אודם עור בולט ומטריד?

נימים מורחבים (Telangiectasias) וקופרוז (Rosacea) הם שני מצבים עוריים שכיחים הקשורים זה בזה, המתאפיינים באודם עור בולט ומטריד בפנים.

החדשות הטובות הן, שבעידן הטכנולוגי המתקדם של ימינו, ניתן לטפל ביעילות בשני המצבים הללו, להפחית את הסימפטומים עד כדי היעלמות מוחלטת כמעט ולשפר משמעותית את מראה העור והרגשת המטופל.

הטיפולים המובילים לנימים וקופרוז

כיום, הגישות הטיפוליות המומלצות ביותר להתמודדות עם נימים מורחבים וקופרוז כוללות:

טיפולי לייזר – טכנולוגיות לייזר מתקדמות מאפשרות להעביר אנרגיה אל תוך כלי הדם הבעייתיים ולהביא לסגירתם, ללא פגיעה ברקמות הסובבות. הצלחת הטיפול ניכרת מיידית והוא בטוח לרוב סוגי העור.

טיפול פוטו-דינמי (PDT) – שילוב של תרופה רגישה לאור ושל אור בעל אורך גל ספציפי, הגורם להרס הכלים המורחבים. הטיפול מומלץ במיוחד לפריחות הקופרוז המלוות בדלקות ובפצעונים.

טיפולים משלימים – כמו מזותרפיה, המסייעת בהזנת העור והרגעתו, טיפולי אור LED לחידוש העור, ופילינג עדין להחלקת המרקם.

בקליניקה של ד"ר מאיר תוכנית הטיפול תותאם באופן אישי על ידי רופא העור המטפל, על סמך סוג וחומרת הבעיה, גוון העור, גיל, וכו׳. לנו חשוב שהמטפל יהיה מיומן ובעל ניסיון עם מכשור הטיפול החדשני ביותר.

כאשר מדובר בטיפול בנימים מורחבים ובקופרוז, ההכשרה והניסיון של הרופא המטפל חשובים מאין כמותם להשגת תוצאות מיטביות, מבלי לסכן את בריאות העור.

ד"ר מאיר באבאייב הוא אחד ממומחי העור המנוסים והבולטים בישראל, והטיפול בבעיות כלי דם עוריות הוא אחד מתחומי ההתמחות המרכזיים שלו. ברשותו הידע העדכני ביותר בטכנולוגיות הטיפול החדישות בנימים וקופרוז.

בקליניקה בחולון תמצאו את מיטב המכשור הרפואי המתקדם – לייזר פוטונה, מכשיר לאור IPL, טכנולוגיית הפוטו-דינמי ועוד. ד"ר באבאייב ידוע בגישתו השקולה והאישית, והוא יעניק לכם את הטיפול המתאים ביותר למצבכם הייחודי.

אם אתם סובלים מנימים מורחבים או מקופרוז בפנים, אתם לא צריכים להמשיך לחיות עם זה. היום הפתרונות הטיפוליים הזמינים הם יעילים ובטוחים מאי פעם. אל תהססו לפנות לד"ר באבאייב לייעוץ.

התוצאות של טיפול בנימים מורחבים וקופרוז מגיעות בדרך כלל בהדרגה, לאחר סדרת מספר טיפולים

– אצל מרבית המטופלים ניתן להבחין בשיפור ניכר כבר אחרי 2-3 טיפולים. הנימים מצטמקים ונעלמים ברובם, והאודם מתחיל לדעוך.

– בדרך כלל נדרשים בין 3-6 טיפולים במרווחים של 3-4 שבועות להשגת התוצאה האופטימלית. מספר הטיפולים תלוי בהיקף ובחומרת הבעיה, בסוג הטיפול ובתגובה האישית של כל מטופל.

– ניתן לצפות שהאפקט המיטבי יתייצב בערך חודש לאחר סיום הסדרה הטיפולית. בשלב זה רוב הנימים יעלמו כליל והאודם ילך ויחווירר עד לרמה מינימלית.

– תוצאות הטיפולים בנימים וקופרוז נשמרות לתקופה ממושכת, לרוב שנה לפחות, ואף עד 2-3 שנים במצבים מסוימים. עם זאת יש לקחת בחשבון שייתכן צורך בטיפולי תחזוקה תקופתיים.

חשוב להדגיש שתגובת העור היא אינדיבידואלית ותלויה בגורמים רבים כמו גיל, גוון העור, סוג העור, חומרת הנימים והקופרוז, אורח חיים ועוד.

הדרך הטובה ביותר לוודא טיפול מיטבי ותוצאות מהירות היא פנייה למומחה מנוסה בתחום, ד"ר באבאייב, שיסביר לכם את התהליך וידאג למעקב שוטף.

לפרטים ותיאום תור 💛

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

הי, הגעת לקליניקה של ד"ר מאיר.
אנחנו מומחים בטיפוח עור ופיסול גוף.

לתיאום תור או קבלת פרטים

השאיר/י פרטים, מחכים לך 💛