תקנון נגישות – ד"ר מאיר קליניק בע"מ

באתר האינטרנט שלנו הושקעו משאבים רבים כדי להבטיח שיתאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

האתר שלנו עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013 והוא תואם את המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ואת המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C. כמו כן, האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש גם באמצעות טלפון סלולרי.
באתר זה בוצעו התאמות נגישות קפדניות הכוללות מימוש סמנטי ואינפורמטיבי עבור טכנולוגיות מסייעות, קביעת ניווט והפעלה עם מקלדת בלבד עפ”י המלצות ארגון התקינה ברשת הבינלאומי (W3C) , התאמות צבעים וכן הוספת תוויות עזר והנחיות בטפסים לטובת כלל הגולשים.

הוספנו רכיב עזר המאפשר שליטה על גדלי פונטים, מעקף בלוקים, טקסטים מנחים לקורא מסך מסוג nvda ו jaws, ניווט מקלדת המקל על גלישה באתר ללא שימוש בעכבר, התאמות לתאימות האתר לגלישה עם קורא מסך מסוג nvda ו jaws, יצירת נוחות לצפיה באתר בגווני שחור לבן/ניגודיות צבעים, לחסום אנימציה וכל רכיב הזז באתר, להבליט קישורים.
לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים על שימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.
למרות מאמצים ומשאבים רבים שהשקענו כדי להנגיש את כלל הדפים באתר ואת המסמכים המצורפים (כגון (PDF, Word, Excel) מערכת ניהול פנימית וקבצי וידאו מצויים עדיין בשלבי הנגשה ואנו פועלים להשלים זאת בהקדם האפשרי.
במידה ונדרש לכם מסמך המופיע באתר והוא אינו נגיש, אנא פנו אלינו עם קישור למקום ונדאג לכך בהקדם. כמו כן במידה ומצאתם רכיב או עמוד שלא נגיש באתר נשמח אם תפנו אלינו ואנחנו נדאג לתקן בהקדם.

נגישות המרפאה

כתובת – הרוקמים 26 חולון , בנין B קומה 4 (מתחם עסקים עזריאלי בחולון)

חניות נכים – יש
דרכי גישה לבניין – יש
שירותי נכים – יש
מעברים רחבים – יש
שילוט הכוונה – יש
מעלית – יש
סיוע לכבדי שמיעה בדלפק – יש

פניות בנושא נגישות 

אנו נשמח לקבל בקשות מיוחדות בנושא שיפור האתר או מידע נוסף בתחום הנגישות.

לבירורים נוספים בנושא נגישות אתר האינטרנט והקליניקה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעים הבאים:

שם מלא: מאיר באבאיב

טלפון ישיר: 0524453107 (ניתן גם לשלוח הודעת SMS / וואטסאפ)

טלפון במשרד:03-5667677

דואר אלקטרוני:  doctor@dr-meir.com

×

שיחת ווטסאפ

ברוכים הבאים לקליניקה בהובלת ד"ר מאיר באבאיב,
מומחה לדרמטולוגיה מתקדמת והצרת היקפים ללא ניתוח.

לפרטים ותיאום תור