תוכן עניינים
צרו קשר לייעוץ או טיפול
5 שיטות מובילות לטיפול שאיבת שומן לא פולשנית וללא צלקות, בקליניקה של המומחה ד"ר מאיר באבאיב.
הטיפולים המובילים בקליניקה
צרו קשר לייעוץ או טיפול

טיפולים בשאיבת שומן

תוכן עניינים

מהם הטיפולים לשאיבת שומן גוף עודף?

הקליניקה של ד"ר מאיר מתמחה בטיפולים אסתטיים, ובפרט טיפולים בשאיבת שומן ללא ניתוח או צלקות. צוות המומחים שלנו, בראשותו של ד"ר מאיר באבאיב, מציע מגוון פתרונות חדשניים להצרת היקפים, מיצוק עור והסרת שומן עודף, תוך הקפדה על התאמה אישית לכל מטופל. המרפאה מצוידת במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר בתחום, לצד ניסיון קליני עשיר של הרופאים והמטפלים, המבטיח תוצאות מרשימות ובטיחות מרבית.

טיפולים בשאיבת שומן ללא ניתוח כוללים טכנולוגיות כמו גלי רדיו (RF), לייזר בליפו, ואולטרסאונד (Ultrasound Cavitation). טיפולים אלו ממיסים את תאי השומן, המופרשים מהגוף באופן טבעי, ללא צורך בהרדמה או זמן השבתה ממושך. התוצאות הראשוניות של 80% נראית מיד, עם שיפור מלא תוך 2-3 חודשים. מעל 95% מהמטופלים מדווחים על הפחתת שומן ניכרת ושיפור במראה האזור המטופל, תוך התאוששות מהירה וללא כאב משמעותי.

למי הטיפולים בשאיבת שומן יתאימו?

רבים סובלים מהצטברות שומן עודף באזורים ממוקדים בגוף, במיוחד באזור הבטן, המותניים, הירכיים והזרועות. לעתים, גם כאשר מקפידים על תזונה בריאה ומבצעים פעילות גופנית סדירה, שומן עיקש זה מסרב להתמוסס.

שאיבת שומן ללא ניתוח מהווה פתרון יעיל ומהיר לבעיה זו – היא מסייעת בהסרת השומן המיותר, בעיצוב וחיטוב הגוף ובשיפור ההרגשה הכללית. טיפולים בשאיבת שומן מתאימים לנשים וגברים כאחד, בגילאים שונים ובמצבים מגוונים. למשל, נשים לאחר לידה המעוניינות להיפטר משומן באזור הבטן התחתונה, או מטופלים שעברו ירידה ניכרת במשקל ונותרו עם עודפי עור ושומן.

הטיפול יכול לסייע לספורטאים המתאמנים קשה אך מתקשים להיפטר משכבת השומן התת-עורית העיקשת באזורים מסוימים. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת, ניתן לפסל את הגוף ולהדגיש את השרירים, ובכך להשיג מראה חטוב יותר.

למה לא לעשות ניתוח מסורתי?

טיפולים בשאיבת שומן ללא ניתוח, היא הליך זעיר-פולשני בהשוואה לשאיבה כירורגית. זהו יתרון משמעותי עבור רבים החוששים מההרדמה ומהניתוח וצלקות.

התהליך מתבצע בעזרת צינוריות דקיקות במיוחד (מיקרו-קנולות) המוחדרות מתחת לעור, ושואבות תאי שומן באופן סלקטיבי וללא חתכים.  טכנולוגיות שאיבת השומן המתקדמת מטפלות עדין יותר ברקמות, תוך צמצום הנזק לכלי דם ועצבים. זמן ההחלמה קצר.

טכנולוגיות מתקדמות ויעילות לשאיבת שומן

טכנולוגיית לייזר חדשנית ובטוחה להמסה ושאיבה של שומן ללא צורך בניתוח. תוצאות מהירות ללא הרדמה או החלמה מורכבת. לייזר לשאיבת שומן (לייזר ליפוליזיס/לייזר ליפוסקשן) הוא כלי יעיל ובטוח להמסה ושאיבה של שומן מקומי בגוף ללא צורך בניתוח.

בטן – מאפשרת לפסל ולעצב מחדש את קו המותניים, הסרת בליטות שומן ויצירת בטן שטוחה וחטובה יותר

מותניים וירכיים – יוצרת מותניים וירכיים מושלמות בעלות קווים מעוצבים ומוגדרים 

ידיים וזרועות – מסירה שומן ורקמה עודפים מאזור הזרועות ויוצרת זרועות רזות ומעוצבות

סנטר כפול – מאפשרת להסיר את הכרסתנות מאזור הסנטר וליצור סנטר חד ומוגדר

התוצאות לאחר סדרת טיפולי לייזר הן עיצוב מחודש של האזורים הללו, הקטנת היקפים באופן ניכר והבלטה של קווי מתאר מושלמים יותר. השיטה בטוחה וכמעט ללא כאב.

לתיאום תור.

שימוש בגלי קול בתדרים גבוהים להמסת שומן ועיצוב מחדש של הגוף ללא חדירה פולשנית או חיתוך בעור. טכנולוגיית אולטרה-סאונד לשאיבת שומן מבוססת על שימוש בגלי קול בתדר גבוה לצורך פירוק והמסה של תאי שומן מתחת לעור. הטכנולוגיה נחשבת לבטוחה מאוד וכמעט ללא כאבים.

בטן – ליצירת בטן שטוחה ומותניים מוגדרים

ירכיים ומותניים – להדגשת קווי הגוף ועיצוב הירכיים  

זרועות – ליצירת זרועות רזות וחטובות יותר

פנים וצוואר – להסרת כפלי שומן ועיצוב הסנטר והלחיים

תוצאות הטיפול הן המסה יעילה של שומן, הקטנת היקפים באזורי הגוף השונים ועיצוב והגדרה מחודשת של קווי המתאר. זאת באופן לא פולשני ועם החלמה מהירה יחסית.

לתיאום תור.

טכנולוגיית RF מתקדמת המעבירה חום מבוקר לשכבות עמוקות של שומן בגוף וממיסה אותן לצורך שאיבה ועיצוב מחודש. טכנולוגיית רדיו תדר (RF) לשאיבת שומן מבוססת על העברת גלי חום מבוקרים לשכבות עמוקות של רקמת שומן מתחת לעור. הדבר גורם להמסה של תאי השומן וניקוזם באופן טבעי מהגוף.

בטן – להקטנת היקף המותניים ויצירת בטן שטוחה  

פנים וצוואר – להסרת כפלי שומן ועיצוב הסנטר וקו הלסת

מותניים וירכיים – לשריפה ושאיבה של שומן להגדרת אזור זה

זרועות – ליצירת זרועות רזות ומעוצבות יותר

התוצאה של סדרת טיפולים היא שריפת שומן יעילה באזורים הרצויים ויצירת גוף מוגדר ומעוצב יותר, תוך זמן החלמה קצר יחסית.

לתיאום תור.

פייסטייט (FaceTite) ומורפאוס (8 Morpheus) הן טכנולוגיות מתקדמות המשתמשות באנרגיית חום וקור מבוקרת לצורך כיווץ הרקמות והסרת שומן ללא חתך כירורגי. vטכנולוגיות משתמשות באנרגיות מבוקרות של חום וקור המופעלות מתחת לעור על מנת לכווץ, להרים ולהסיר רקמות שומן בגוף.

פנים וצוואר – להרמת עור והסרת כרסתנות טבעית   

מותניים ובטן – לכיווץ עור רפוי, שאיבת שומן והגדרת האזור

ידיים – להצערה והסרת כלי דם בולטים

ירכיים – לכיווץ העור ושאיבת שאריות שומן

אזור הברכיים – לשאיבת שומן ומיצוק הרקמות

התוצאה של הטיפול היא הצרה והרמת אזורי הטיפול השונים, הסרת שומן באופן יעיל ועיצוב כללי של הגוף, לרוב ללא צורך בתקופת החלמה ארוכה.

לתיאום תור.

מה הופך טיפול למוצלח?

מעבר לבחירת השיטה המתאימה והטכנולוגיות המתקדמות, המפתח להצלחת כל טיפולים בשאיבת שומן טמון במומחיות ובניסיון של הרופא המבצע. רק רופא מומחה ומנוסה יכול לבצע הערכה מקיפה של מצב העור, לאתר את אזורי הבעיה הדורשים טיפול, ולהתאים אישית את פרוטוקול הטיפול. ד"ר מאיר באבאיב, בעל התמחות ברפואת עור מתקדמת ואסתטיקה, צבר ניסיון נרחב בשאיבות שומן ובטכניקות מתקדמות למיצוק עור, והוא מלווה כל מטופל באופן אישי, משלב האבחון ועד לתוצאה הסופית.

מה ההבדל בין שאיבות שומן להמסת שומן?

חשוב להבהיר את ההבדל לבין טיפולים להמסת שומן. בעוד ששאיבת השומן מסירה פיזית תאי שומן מהגוף, טיפולי המסת השומן, כגון אולטרסאונד, קריותרפיה או הזרקות, פועלים על ידי פירוק תאי השומן במקום.

תאי השומן המומסים מפונים בהדרגה מהגוף בתהליך חילוף החומרים הטבעי. טיפול שאיבת שומן ללא ניתוח מעולה לכמויות גדולות יותר של שומן ממוקד ולעיצוב מהיר של אזורים נרחבים בגוף, בעוד שיטות המסת השומן מתאימות יותר למטופלים עם עודפי שומן מינימליים, או לתיקונים ממוקדים.

לעתים ניתן לשלב בין השיטות השונות, בהתאם למצב הספציפי של כל מטופל, על מנת להשיג תוצאות אופטימליות. בכל מקרה, חשוב להיוועץ עם מומחה כדי לקבוע את התוכנית הטיפולית המתאימה ביותר.

אנו מזמינים אתכם להתנסות בטיפולים המתקדמים ביותר להצרת היקפים, ולחוות על בשרכם טיפול אישי, מקצועי ומסור, שיסייע לכם להשיג את המראה עליו חלמתם.

תמונות מטופלים די מרוצים 💥😆

אילו אזורים בגוף מתאימים לטיפול?

טיפולים בשאיבת שומן והטכנולוגיות החדשניות מסייעות בהמסת תאי השומן. בשיפור מרקם העור ובמיצוק הרקמות. הופכות את הליך הסרת השומן לנגיש, מהיר ונטול סיכונים. בין האזורים השונים בגוף הניתנים לטיפול ללא ניתוח ניתן למנות את הבטן, המותניים, הירכיים, הזרועות, הברכיים והסנטר. צוות המומחים במרפאת ד"ר מאיר מתאים לכל מטופל את הפרוטוקול האידיאלי עבורו, על בסיס מצב העור, כמות השומן העודף ואזורי הטיפול הרצויים.

אנו מזמינים אתכם לחוות את הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום שאיבת שומן. אנו מציעים לכם טיפול דיסקרטי ומקצועי על ידי צוות ותיק ומנוסה בראשותו של ד"ר מאיר באבאיב, מומחה לרפואת עור ואסתטיקה רפואית. תזכו ליחס אישי ולתוצאות מרשימות, שיקנו לכם את המראה עליו תמיד חלמתם. אנו מזמינים אתכם לתאם עוד היום תור לייעוץ ראשוני עם ד"ר באבאיב.

טיפולים מומלצים לשילוב

שיטת טיפולזמן החלמהיתרונות לעומת טיפולים פולשניים
לייזר להמסת שומןאין החלמה משמעותית, חזרה מהירה לשגרהטכנולוגיית לייזר מדויקת, פגיעה סלקטיבית בתאי השומן
שאיבת שומן בקנולה דקה2-5 ימי החלמה, הימנעות ממאמץ גופני כשבועפולשנות ונזק לרקמות מופחתים משמעותית לעומת שאיבה כירורגית
RF - גלי רדיואין צורך בהחלמה, אדמומיות קלה חולפתשיטה לא פולשנית, יעילה לטיפול בשומן ובמיצוק עור
הזרקת חומרים ממיסי שומןהחלמה מהירה, נפיחות ורגישות עד 3-5 ימיםפולשני מינימלית, ללא חתכים או הרדמה, אפקט ממוקד
אולטרסאונד ממוקד (HIFU)אין זמן החלמה, נפיחות קלה שחולפת תוך 24-48 שעותטכנולוגיה לא פולשנית, מיקוד גבוה באזור הטיפול, ללא פגיעה בעור

היתרונות הבולטים של שיטות הטיפול הלא פולשניות, ובראשם ההחלמה המהירה או אף היעדר הצורך בהחלמה כלל. זאת בזכות השימוש בטכנולוגיות חדשניות כמו קור, חום, גלי רדיו או אנרגיית לייזר, החודרות אל רקמת השומן ומביאות להמסתה ולהתפרקותה בלי לפגוע בעור, בכלי דם או ברקמות אחרות. בדרך זו הסיכונים לסיבוכים, זיהומים או היווצרות צלקות נמוך משמעותית בהשוואה לניתוחים.

בחירת שיטת הטיפול המועדפת תתבסס על הערכה אישית של כל מקרה לגופו, כאשר יילקחו בחשבון גורמים כמו מיקום השומן העודף, מצב העור, גיל, מצב בריאותי ועוד.

בקליניקה של ד"ר מאיר באבאיב, מתמחים בהתאמת הפתרון האופטימלי לכל מטופל. תוך דגש על בטיחות, על יעילות ועל השגת התוצאה הטובה ביותר.

שאלות נפוצות בנושא שאיבת שומן ללא ניתוח

שאיבת שומן ללא ניתוח מתייחסת לקבוצה של פרוצדורות אסתטיות המאפשרות להסיר ולהמס באופן סלקטיבי תאי שומן ממוקדים, ללא צורך בהתערבות כירורגית פולשנית.

השיטות מבוססות על טכנולוגיות חדשניות שמפרקות את השומן מבלי לפגוע ברקמות אחרות.

במרפאה של ד"ר מאיר באבאיב, מומחה בינלאומי מוערך, תוכלו לקבל מענה מקצועי ואישי בכל אחת מהשיטות המובילות, בהתאמה אישית מדויקת לצרכים שלכם.

הפרוצדורה נבדלת מליפוסקציה מסורתית בכמה מאפיינים מרכזיים: ראשית, היא אינה דורשת חתכים נרחבים או הרדמה כללית, שכן חדירת המכשור לשכבת השומן התת-עורית נעשית באמצעים עדינים יותר.

תקופת ההחלמה קצרה משמעותית, ורוב המטופלים יכולים לחזור לשגרה תוך יום-יומיים.

בנוסף, הסיכונים לסיבוכים כמו זיהומים, שטפי דם או תגובות לא רצויות להרדמה נמוכים מאוד ביחס לניתוחים.

יחד עם זאת, שאיבה ללא ניתוח מתאימה להסרת כמויות שומן קטנות יותר מאשר ליפוסקציה, והיא אינה פותרת בעיית עודפי עור.

שיטות שאינן פולשניות יעילות ובטוחות לטיפול במגוון נרחב של אזורים ברחבי הגוף, כולל בטן, מותניים, ירכיים פנימיות וחיצוניות, זרועות, גב עליון ותחתון, פנים ברכיים ואפילו הסנטר הכפול והצוואר.

אחד היתרונות הגדולים שלהן הוא היכולת למקד את הטיפול באזורים בהם הצטבר שומן עיקש שאינו מגיב לאורח חיים בריא.

בהתאם למאפייני העור והשומן האישיים, ד"ר באבאיב יתאים לכל מטופל את השיטה המדויקת והפרמטרים המיטביים עבור כל אזור.

על פי מחקרים רבים, שאיבת השומן שאינה פולשנית יעילה מאוד בהפחתת נפח השומן התת-עורי באזור המטופל. כמובן שהתוצאה תלויה במצב ההתחלתי של המטופל ובטכנולוגיה בה נעשה שימוש, אבל לרוב תיווצר ירידה של 80% בשכבת השומן, ושיפור מתמשך במרקם העור.

עם זאת, התוצאות אינן מידיות כמו בשאיבה כירורגית. השיפור נצפה בהדרגה בשבועות ובחודשים שלאחר הטיפול, ככל שהגוף ממשיך לסלק את השומן המומס. ד"ר באבאיב מציין שלאחר 3-2 חודשים מתקבלת לרוב התוצאה המיטבית.

ההפחתה במספר תאי השומן שמושגת בעזרת שאיבה לא פולשנית נשמרת לטווח הארוך. זאת מכיוון שאותם תאים שהושמדו אינם "צומחים" בחזרה.

יחד עם זאת, חשוב להדגיש ששאיבת השומן, בכל שיטה, אינה מרפא לעלייה עתידית במשקל. תאי שומן שנותרו עלולים להתרבות ולהתנפח אם חל שינוי דרמטי באורח החיים והתזונה.

שמירה על הרגלים בריאים ויציבים לאחר הטיפול חיונית להצלחתו לאורך שנים. ד"ר באבאיב מלווה את המטופלים גם בהיבט זה, על מנת להבטיח שביעות רצון מתמשכת.

מועמדים אידיאליים לשאיבת שומן ללא ניתוח הם נשים וגברים בגילאי 20-50, עם עודף משקל קל עד בינוני (BMI עד 30), הסובלים מהצטברות שומן ממוקדת באזורים ספציפיים בגוף.

חשוב שתהיה להם ציפייה מציאותית לשיפור, ולא לשינוי קיצוני. בנוסף, על העור להיות בעל גמישות וכושר התכווצות טובים.

במקרים של השמנת יתר, עודפי עור ניכרים או בעיות בריאותיות מסוימות, ד"ר באבאיב עשוי להמליץ על חלופות טיפוליות, כולל כירורגיות. לכן חשובה כל כך הערכה אישית לפני קבלת ההחלטה.

פרופיל הבטיחות של שאיבת שומן לא פולשנית מצוין, עם סיכונים מזעריים לסיבוכים. עם זאת, כל פרוצדורה רפואית עלולה לגרום לתופעות לוואי מסוימות, שהן בדרך כלל קלות וחולפות מעצמן תוך ימים בודדים עד שבועות.

בין תופעות הלוואי השכיחות: נפיחות ורגישות מקומית, חבורות, אדמומיות בעור ולעיתים גם תחושת חוסר אחידות זמנית באזור המטופל.

המרפאה המתקדמת של ד"ר באבאיב מקפידה על הפרוטוקולים המחמירים ביותר להקטנת הסיכוי לסיבוכים, ומעניקה את הליווי המדוקדק ביותר לפני ואחרי הטיפול.

משך הטיפול עצמו תלוי בשיטה ובהיקף האזור המטופל, אך נע בדרך כלל בין 25 דקות לשעה וחצי. זהו הליך אמבולטורי שמתבצע ללא הרדמה או עם אלחוש מקומי בלבד, כך שאין צורך באשפוז.

היתרון העצום הוא שגם ההתאוששות מהירה מאוד – מרבית המטופלים חוזרים לשגרה ולפעילות יומיומית ואף לעבודה כבר ביום למחרת.

זאת לעומת ניתוחי שאיבת השומן המצריכים ימי החלמה רבים. ד"ר באבאיב מנחה את כל מטופל באופן אישי כיצד לנהוג בימים ובשבועות שלאחר הטיפול במרפאתו.

מספר הטיפולים הנדרשים משתנה בין מטופל למטופל, בהתאם לנקודת ההתחלה, לאזור הטיפול ולטכנולוגיה בה נעשה שימוש.

טיפול אחד לאזור עשוי להספיק אם מדובר בכמות מתונה של שומן ממוקם. בכל מקרה, קצב הטיפולים ייקבע לאחר הערכה מעמיקה של ד"ר באבאיב במרפאתו, ותוך מעקב צמוד על התגובה האישית של כל מטופל.

אי הנוחות בזמן הטיפול ואחריו מושפעת מהשיטה, מסף הכאב האישי ומגודל האזור המטופל. בכל זאת, רוב המטופלים מעידים שהתחושות נסבלות בהחלט ורחוקות מכאב של ממש.

במרבית המקרים, תחושות חולפות אלו מפוצות בתוצאות המדהימות.

טיפולי שאיבת שומן לא פולשנית מיועדים בעיקר להפחתה של שומן באזורים ממוקדים, ולא לפתרון מלא של צלוליט.

צלוליט הוא מצב עורי מורכב שסיבותיו כוללות, מלבד שומן תת-עורי, גם שינוי במבנה הקולגן וגורמים הורמונליים. עם זאת, חלק מהטכנולוגיות, כגון rf, laser ו-HIFU, פועלות גם על הידוק וחיזוק של רקמת העור, ובכך עשויות להביא לשיפור מסוים במראה ה״דופק״ של הצלוליט מעל לשכבת השומן.

לכן, שילוב בין שאיבת השומן באזורים כמו ירכיים, ישבן ובטן, יחד עם טיפול ממוקד לשיקום העור, עשוי להניב את התוצאות המיטביות להחלקת הצלוליט.

בהחלט כן. ד"ר באבאיב ידוע כמומחה לשילוב מושכל של טכנולוגיות על מנת להשיג את האפקט האסתטי הטוב ביותר עבור מטופליו. שילובים נפוצים כוללים טיפולים להידוק ומיצוק העור (כגון RF או אולטרסאונד), הזרקות למילוי והעלמת קמטים בפנים, טיפולים להסרת שיער לצמיתות באזורים המיועדים לחשיפה ועוד. השילוב הנכון יותאם באופן אישי לכל מקרה, כך שהתוצאה הסופית תהיה הרמונית ואטרקטיבית. אל דאגה – בפגישת הייעוץ תקבלו את ההמלצות המדויקות והמנומקות עבורכם, מפי הרופא.

קיים מגוון רחב של טכנולוגיות ושיטות מתקדמות לשאיבת שומן לא פולשנית. ההבדלים המרכזיים ביניהן נוגעים לאופן ההשפעה על תאי השומן (קירור / חימום / גלי אנרגיה), משך זמן הטיפול באזור נתון, מספר הטיפולים הנדרש להשגת התוצאה, זמן ההתאוששות, והתאמה למצב העור ולסוג השומן.

חלק מהשיטות, כמו אולטרסאונד ממוקד או הזרקות, פולשניות מעט יותר ומצריכות זמן החלמה קצר נוסף.

ד"ר באבאיב מתאים אישית את סוג הטכנולוגיה למטופל בהתבסס על הערכה מעמיקה של הנתונים.

×

שיחת ווטסאפ

ברוכים הבאים לקליניקה בהובלת ד"ר מאיר באבאיב,
מומחה לדרמטולוגיה מתקדמת והצרת היקפים ללא ניתוח.

לפרטים ותיאום תור