תוכן עניינים
צרו קשר לייעוץ או טיפול
ד"ר מאיר מתמחה בשאיבות שומן ובפרט שאיבת שומן פנים ולחיים. מציע למטופלינו להשיג תוצאות טבעיות וארוכות טווח. עם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. צרו קשר לייעוץ וטיפול מיידי 👆
הטיפולים המובילים בקליניקה
צרו קשר לייעוץ או טיפול

שאיבת שומן פנים

פתרון לא פולשני לעיצוב פנים והרמת לחיים

שאיבת שומן פנים בשיטות לא פולשניות הפכה בשנים האחרונות לאחד הטיפולים המבוקשים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. הסיבה לכך היא השילוב המנצח של יעילות, בטיחות ומינימום זמן החלמה. בניגוד לניתוחים הדורשים הרדמה מלאה, חתכים נרחבים וחבלות, טכנולוגיות חדשניות כמו המסת שומן בזריקות, גלי רדיו או אולטרסאונד ממוקד, מאפשרות התמודדות ממוקדת עם "סנטר כפול", לחיים נפולות או קווי לסת עודפים, וזאת ללא צורך באשפוז או בהיעדרות ממושכת מהשגרה היומיומית. התוצאות מתקבלות בהדרגה, לאורך מספר שבועות עד חודשים, ויוצרות מראה טבעי ורענן יותר של הפנים, ללא סימנים כירורגיים. כאשר השאיפה היא להשיג שינוי עדין ומחמיא, ללא הסתכנות בסיבוכים, שאיבת השומן הלא פולשנית היא פתרון מצוין.

אם אתם שוקלים שאיבת שומן מהפנים ללא ניתוח כדי להשיג מראה צעיר ורענן יותר, ד"ר מאיר באבאיב והצוות שלו יספקו לכם את הפתרון האידיאלי, המשלב מקצועיות, מיומנות וטכנולוגיה חדשנית. צרו קשר עוד היום ותתחילו במסע להשגת הגרסה הטובה ביותר של עצמכם.

שאיבת שומן פנים דר מאיר באבאיב מומחה לרפואת עור מתקדמת
שאיבת שומן פנים ללא ניתוח - ד"ר מאיר באבאיב

אזורים בפנים בהם הטיפול אפקטיבי

ישנם מספר אזורים בפנים בהם ניתן לבצע שאיבת שומן לא פולשנית בצורה יעילה ובטוחה:

קו הלסת וסנטר כפול

הצטברות שומן באזור זה יכולה ליצור מראה של "צוואר כפול" או לטשטש את קו המתאר של הלסת. שאיבת השומן יכולה ליצור מראה מחודד ומוגדר יותר.

הלחיים

שומן עודף בלחיים עלול לגרום למראה של "פנים עגולות" או נפולות. הסרת שומן ממוקדת יכולה להדגיש את עצמות הלחיים ולהעניק מראה רזה ואסתטי יותר.

מתחת לעיניים

שקיות שומן מתחת לעיניים יכולות לגרום למראה עייף וזקן. שאיבה עדינה של השומן, בשילוב עם טכנולוגיות למיצוק העור, יכולה להפחית את המראה השקוע ולהעניק מבט רענן יותר.

קו הלסת התחתון (jowls)

עם הגיל, שומן ועור רפוי נוטים להצטבר בחלקה התחתון של הלסת, יוצרים מראה של "לחיים נשרות". הסרת השומן והידוק העור באזור זה יכולים להחזיר מראה צעיר ומוצק יותר.

אזור המצח והרקות

למרות שפחות שכיח, לעיתים קיים עודף שומן גם באזור המצח העליון והרקות. דיקור שומן ממוקד בשילוב עם טכנולוגיות מיצוק יכול ליצור מראה חלק ואחיד יותר של הפנים.

חשוב להדגיש כי הטיפול המדויק ואזורי המיקוד ייקבעו בהתאם למבנה הפנים הייחודי של כל מטופל, וזאת לאחר הערכה מקיפה של ד"ר מאיר באבאייב. לעיתים נדרש שילוב של מספר שיטות טיפול לא פולשניות כדי להשיג איזון אופטימלי ואסתטי של הפנים בכללותן. הירשמו לפגישת ייעוץ.

שאלות נפוצות אודות שאיבת שומן באזור הפנים

שאיבת שומן פנים היא פרוצדורה אסתטית המסייעת בעיצוב מחודש של קווי המתאר בפנים, על ידי הסרה ממוקדת של שומן עודף. בקליניקה של ד"ר מאיר, אנו מתמחים במגוון שיטות מתקדמות לשאיבת שומן מהלחיים, מהסנטר ומאזורים נוספים בפנים, במטרה להשיג מראה מחוטב, צעיר ורענן יותר. הטכנולוגיות החדשניות, בשילוב עם הניסיון הרב של ד"ר מאיר באבאיב, מאפשרות תוצאות מדויקות ואסתטיות, תוך מזעור הסיכונים והתופעות הלוואי. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ ולגלות כיצד שאיבת שומן פנים יכולה לסייע לכם להשיג את המראה הטבעי והמחמיא שתמיד רציתם.

בקליניקה שלנו, ד"ר מאיר באבאיב משתמש במספר שיטות מתקדמות לשאיבת שומן פנים, בהתאמה אישית לכל מטופל. הפרוצדורה יכולה להתבצע באמצעות שאיבה עדינה בקנולה דקה במיוחד, דרך חתכים זעירים בעור, או על ידי פירוק והמסה של תאי שומן בעזרת חומרים כמו דאוקסיכולט. בנוסף, אנו מציעים אפשרויות טיפול לא פולשניות, כמו הזרקות ממוקדות לאזורי השומן. בכל המקרים, ד"ר באבאיב מקפיד על תכנון מדויק של הטיפול, תוך התייחסות למבנה הפנים הייחודי שלכם והבנת הציפיות והמטרות האישיות. המיומנות והמקצועיות של הצוות שלנו מאפשרות התאוששות מהירה ותוצאות מרשימות בזמן קצר. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבוע תור להתייעצות, כדי לקבל הסבר מפורט על אפשרויות שאיבת שומן פנים המתאימות לכם.

התוצאות של שאיבת שומן פנים הן ארוכות טווח ויציבות ברוב המקרים. הסיבה לכך היא שתאי השומן שנשאבו או הומסו לא "צומחים" מחדש, כך שההשפעה של הטיפול נשמרת לאורך זמן. עם זאת, חשוב לציין כי שינויים משמעותיים במשקל בעתיד עלולים להשפיע גם על אזורי הפנים, ולגרום להצטברות מחודשת של שומן. לכן, בקליניקה של ד"ר מאיר אנו ממליצים על שמירת אורח חיים בריא ויציב כדי לתחזק את התוצאות לאורך שנים. אנו גם מציעים טיפולי מעקב ותחזוקה תקופתיים, שיסייעו בשימור המראה המחוטב והמוצק של הפנים. אל תהססו לפנות אלינו לייעוץ בנושא שאיבת שומן פנים – נשמח לגבש עבורכם תוכנית טיפול אישית שתבטיח תוצאות מיטביות ובנות-קיימא.

משך זמן ההחלמה לאחר שאיבת שומן פנים תלוי בסוג הפרוצדורה שבוצעה ובמספר אזורי הטיפול. בד"כ, לאחר שאיבה או כריתת שומן באזורים נרחבים, עשויים להידרש בין 7-10 ימים להתאוששות ראשונית, במהלכם ייתכנו נפיחות, חבורות ורגישות מסוימת במקומות הטיפול. לעומת זאת, פרוצדורות לא פולשניות כמו הזרקות להמסת שומן כרוכות בהחלמה מהירה יותר. בכל מקרה, ד״ר באבאיב מעניק למטופליו הנחיות אישיות ומדויקות לתקופת ההחלמה, כולל המלצות לטיפול עצמי ולהקלת אי-נוחות. צוות הקליניקה מלווה אתכם לכל אורך הדרך, ומוודא התאוששות בטוחה ונוחה ככל הניתן. אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת ייעוץ, שבמהלכה תוכלו לקבל פירוט מלא על זמני ההחלמה הצפויים, בהתאמה לתוכנית הטיפול האישית שתיבנה עבורכם.

שאיבת שומן פנים, ככל פרוצדורה רפואית, עשויה לכלול סיכונים מסוימים. עם זאת, הניסיון הנרחב של ד״ר מאיר באבאיב, בשילוב עם הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של היגיינה ובטיחות בקליניקה שלנו, מאפשרים צמצום משמעותי של הסיכונים הכרוכים בטיפול. תופעות לוואי נדירות עשויות לכלול זיהום מקומי, דימום, תגובה לא רצויה לחומרי ההרדמה או אסימטריה בין שני צידי הפנים. במהלך פגישת הייעוץ, ד״ר באבאיב סוקר בפירוט את הסיכונים האפשריים ועונה על כל השאלות שלכם, כדי להבטיח קבלת החלטה מושכלת ושקטה. המעקב הצמוד של הצוות הרפואי שלנו לפני הטיפול, במהלכו ולאחריו, מסייע במזעור הסיבוכים ובהשגת התוצאות האופטימליות. אתם מוזמנים ליצור קשר ולתאם התייעצות, כדי לקבל הסבר מקיף על תהליך שאיבת שומן פנים הבטוח והמקצועי שמציעה הקליניקה.

שאיבת שומן פנים היא הליך קבוע. לאחר שתאי השומן הוסרו מהגוף, לא ניתן להחזירם למקומם המקורי. עם זאת, המטרה של ד״ר מאיר באבאיב היא לא רק להסיר עודפי שומן, אלא גם לעצב מחדש את קווי המתאר של הפנים בצורה טבעית ואסתטית. במהלך פגישת הייעוץ, ד״ר באבאיב בוחן בקפידה את מבנה הפנים ואת כמות ופיזור השומן, ומתכנן בהתאם את הפרוצדורה. כך, הוא נמנע מהסרת יתר של רקמת השומן, ומוודא שהתוצאות ישתלבו בהרמוניה עם שאר הפנים. בנוסף, אם מסיבה כלשהי המטופל לא מרוצה מהתוצאה, ניתן לבצע תיקונים עדינים באמצעות טכניקות מתקדמות, על מנת להחזיר מעט מהנפח שהוסר. אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת ייעוץ בקליניקה, שבה ד״ר באבאיב יסביר את הגישה האישית שלו לשאיבת שומן פנים, ואת האפשרויות העומדות בפניכם.

שאיבת שומן פנים יכולה להתאים לקשת רחבה של אנשים המעוניינים לשפר את המראה וליצור קווי מתאר מוגדרים יותר בפנים. המטופלים המתאימים ביותר הם לרוב בגילאי 20-50, במצב בריאותי תקין, ובעלי עודף שומן מקומי באזורים כמו הלחיים, הסנטר או קו הלסת.

חשוב שלמועמד לשאיבת שומן פנים יהיו ציפיות מציאותיות לגבי התוצאות, והבנה שמדובר בשיפור ולא בשינוי טוטאלי במראה. בכל מקרה, בקליניקה של ד״ר מאיר אנו מבצעים הערכה אישית מקיפה לכל מטופל, הכוללת בדיקת העור, מיפוי פיזור השומן ושיחה מעמיקה על הציפיות והיעדים. רק לאחר מכן, ד״ר באבאיב קובע אם שאיבת שומן פנים היא אכן הטיפול האידיאלי עבורכם, ומתכנן את הגישה המדויקת שתניב את התוצאות הטובות ביותר. אנו מזמינים אתכם לקבוע תור לפגישת ייעוץ בקליניקה, ולגלות אם אתם מועמדים מתאימים לטיפול המתקדם והיעיל הזה.

פגישת הייעוץ בקליניקה של ד״ר מאיר באבאיב היא הצעד הראשון והחשוב ביותר בתהליך שאיבת שומן פנים. במהלך המפגש, ד״ר באבאיב מקדיש זמן לבחון לעומק את מבנה הפנים הייחודי שלכם, כמות ופיזור השומן, איכות העור ושאר המאפיינים האישיים. בשיחה אישית ד״ר באבאיב מקשיב להעדפות, לבקשות ולחששות שלכם, ומסביר בפירוט על אפשרויות הטיפול הזמינות בהתאמה אישית למקרה שלכם. הוא מתאר את מהלך הפרוצדורה, הסיכונים והסיבוכים האפשריים, זמני ההחלמה הצפויים והתוצאות המשוערות. ד״ר באבאיב גם משיב על כל השאלות שלכם, כדי לאפשר לכם קבלת החלטה מושכלת ובטוחה. פגישת הייעוץ היא גם הזדמנות מצוינת להתרשם מהמקצועיות, הניסיון והגישה האישית של הצוות הרפואי שילווה אתכם לכל אורך התהליך. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום ולקבוע את פגישת הייעוץ הראשונית, כדי להתחיל במסע לעבר מראה מחודש של הפנים.

פרוצדורות משלימות לטיפול בשומן עודף בפנים ללא ניתוח

שיטת טיפולהופעת תוצאותמשך התוצאה
המסת שומן בזריקותשיפור הדרגתי במהלך 2-4 שבועות, תוצאות מיטביות לאחר 2-3 חודשיםתוצאות ארוכות טווח, תאי השומן שהומסו לא יחזרו
טיפול בגלי רדיו (RF)שיפור הדרגתי לאורך סדרת הטיפולים, תוצאות מיטביות כ-3-4 שבועות לאחר הטיפול האחרוןתוצאות נשמרות כ-12-18 חודשים, מומלץ על טיפולי תחזוקה תקופתיים
אולטרסאונד ממוקד (HIFU)שיפור ניכר לאחר 2-3 חודשים, כאשר מושג מלוא ייצור הקולגןהשפעה נשמרת עד שנתיים ויותר, תלוי בתהליך ההזדקנות האישי
הזרקות מזותרפיהתוצאות נצפות בהדרגה לאחר סדרת טיפולים במהלך 3-4 חודשיםיעילות לטווח הקצר-בינוני, נדרשים טיפולי מעקב לשמירה על התוצאות

למה דווקא שאיבת שומן להצרת פנים?

שאיבת שומן פנים ולחיים היא אחד הטיפולים הלא פולשניים, הפופולריים והמבוקשים ביותר כיום בתחום הרפואה האסתטית, וזאת בזכות השפעתה המהותית על המראה הכללי והביטחון העצמי. כשמסירים עודפי שומן ובליטות ממוקדות מהלחיים, קו הלסת והסנטר, מתקבל עיצוב מחודד ומוקפד יותר של תווי הפנים. התוצאה היא פנים מוארכות ומוגדרות יותר, המדגישות את האסתטיקה הטבעית ואת עצמות הלחיים באופן מחמיא במיוחד.

הסרת השומן מאזורים אלה מעניקה מראה מוצער, מוצק ומפוסל יותר, שכן נפח עודף בלחיים מזוהה לעתים קרובות עם הזדקנות והשמנה. לכן, שאיבת שומן מהפנים והלחיים היא דרך מצוינת "להזים את השעון" ולמחוק כמה שנים טובות מהמראה החיצוני, מבלי לעבור תהליכים פולשניים יותר כמו מתיחת פנים מלאה. זהו אמצעי אידיאלי עבור מי שמעוניין בשדרוג ורענון המראה, תוך שמירה על מראה טבעי ועדין.

בנוסף, הפחתת כמות השומן בפנים עשויה לתרום גם להקלה על כאבי ראש ומתח באזור הלסתות, כתוצאה מהפחתת הלחץ על העצמות והשרירים. טיפול שאיבת שומן פנים יכול אם כן להשיג "שתי ציפורים במכה אחת" – גם יופי וגם הקלה פיזית משמעותית.

למי מתאימה שאיבת שומן מהפנים והלחיים?

שאיבת שומן פנים ולחיים מתאימה למגוון רחב של אנשים, גברים ונשים כאחד, המעוניינים לשפר את המראה ולהתמודד עם בעיות אסתטיות ספציפיות באזור זה.

בין האינדיקציות הנפוצות לטיפול ניתן למנות:

 • עודף שומן מקומי ובליטות באזור הלחיים, היוצרים מראה מלא ועגלגל של הפנים.
 • "לחיים נפולות" או צניחה של רקמות הלחי כלפי מטה, כתוצאה מאובדן נפח ואלסטיות עם הגיל.
 • חוסר הגדרה באזור קו הלסת והסנטר, הנובע ממיקום לא אופטימלי של רקמת השומן ויוצר מראה "מטושטש".
 • רצון להדגיש ולהבליט את עצמות הלחיים ליצירת מראה אסתטי ומחודד יותר.
 • שאיפה להשיג פנים צרות ומוארכות יותר, כחלק מפרופורציה רצויה.

חשוב להדגיש כי שאיבת שומן פנים מתאימה בעיקר למי שיש לו עודף מסוים של שומן באזורים הספציפיים. אנשים בעלי פנים רזות מדי או חסרות נפח לא בהכרח ייהנו מהטיפול, ולעתים יזדקקו דווקא לפתרונות של הוספת נפח כמו מילוי רקמות. כמו כן, שאיבת שומן לא מתאימה למי שסובל מבעיות בריאותיות מסוימות המונעות ממנו לעבור פרוצדורה כירורגית, ועל כן נדרשת בדיקה מקדימה על ידי הרופא.

מה התהליך של שאיבת שומן מהפנים והלחיים כולל?

תהליך שאיבת השומן מהפנים והלחיים בקליניקה של ד"ר מאיר באבאייב מורכב ממספר שלבים המבטיחים תוצאות מיטביות, במינימום סיכונים ואי נוחות:

פגישת ייעוץ ראשונית

זוהי ההזדמנות שלכם להיפגש באופן בלתי אמצעי עם הרופא המטפל, לשתף אותו בציפיות ובמטרות שלכם ולהתרשם ממקצועיותו ומגישתו האישית. במהלך הפגישה תיערך בדיקה מקיפה של אזורי הפנים, הלחיים והסנטר, הכוללת הערכה ויזואלית והדמיה על ידי אולטרה-סאונד למיפוי עודפי השומן. על בסיס האבחנה והממצאים הספציפיים, יציע לכם ד"ר באבאייב את הגישה הטיפולית המותאמת ביותר, בין אם זו שאיבת שומן בלבד או בשילוב עם פרוצדורות עיצוב פנים נוספות. כאן המקום גם לשאול את כל השאלות הדרושות, לברר לגבי הסיכונים והסיבוכים האפשריים ולוודא שאתם מרגישים בנוח להמשיך בתהליך.

הכנה לקראת הטיפול

בהתאם להנחיות הספציפיות של ד"ר באבאייב, תתבקשו לבצע בדיקות דם ולעבור הערכה רפואית על מנת לשלול בעיות בריאותיות שעלולות להוות התוויית נגד לשאיבת שומן. כמו כן, יינתנו לכם הנחיות מפורטות לגבי שינויים זמניים הנדרשים באורח החיים – למשל הימנעות מעישון ומצריכת אלכוהול או תרופות מסוימות בשבוע שלפני הטיפול. גם תזונה בריאה ושתייה מרובה לפני ואחרי ההליך חיוניות להצלחה ולהחלמה מהירה. לבסוף, תתבקשו לחתום על טפסי הסכמה מדעת לאחר שקיבלתם את כל המידע הרלוונטי.

שלב הטיפול

שאיבת השומן מהפנים והלחיים מתבצעת בדרך כלל בהרדמה מקומית בשילוב עם טשטוש, כדי למזער אי נוחות ולאפשר תפקוד רגיל מייד לאחר מכן. במקרים מורכבים יותר, ייתכן צורך בהרדמה כללית. הפרוצדורה עצמה נמשכת בין שעה לשעתיים, כאשר הרופא מבצע מספר חתכים זעירים באזור האוזניים והסנטר, ומחדיר דרכם קנולה דקה במיוחד. הקנולה מחוברת למכשיר שאיבה, ובאמצעות תנועות עדינות ומבוקרות היא "מנקזת" את עודפי השומן מהלחיים ומאזורי המטרה שסומנו מראש. במהלך הטיפול נעשה גם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו אולטרסאונד ולייזר כדי להנזיל את השומן ולהקל על שאיבתו מבלי לפגוע ברקמות הסמוכות. בסיום התהליך נסגרים החתכים הזעירים ללא תפרים, והאזור כולו נחבש למשך מספר ימים.

החלמה ומעקב

רוב המטופלים מדווחים על אי נוחות מינימלית בלבד לאחר שאיבת השומן מהפנים, וחוזרים לשגרה כבר ביום למחרת. עם זאת, נפיחות וחבורות קלות הן תופעות צפויות שיכולות להימשך עד שבועיים. בתקופה זו יש להקפיד על הנחיות הרופא כמו שמירה על היגיינה, הימנעות מפעילות מאומצת, והגנה מפני שמש. ייתכן גם צורך בנטילת אנטיביוטיקה ונוגדי דלקת למשך מספר ימים. כעבור שבועיים מהטיפול תוזמנו לביקורת אצל ד"ר באבאייב, שיעריך את התוצאות הראשוניות ויבדוק שההחלמה מתקדמת כמצופה. מכאן ואילך תתקיימנה בדיקות מעקב מדי מספר חודשים, כדי לוודא שהאפקט נשמר לאורך זמן.

מהן שיטות הטיפול המובילות לשאיבת שומן מהפנים?

בקליניקה של ד"ר מאיר באבאייב מיושמות מספר טכנולוגיות מתקדמות לשאיבת שומן מאזור הפנים והלחיים, המותאמות באופן פרטני לכל מקרה על פי הצרכים האסתטיים והאנטומיה הספציפית של המטופל:

לייזר ארביום

טכנולוגיית הלייזר בעלת אנרגיה ממוקדת במיוחד, המסוגלת להמיס שומן מיותר בפנים בצורה סלקטיבית ולסייע בשאיבתו מהאזור בקלות וביעילות. הטיפול בלייזר ארביום מאפשר עבודה מדויקת ועדינה, ללא נזק לרקמות הסמוכות וכמעט ללא דימום.

אולטרסאונד ולייזר קר

שילוב של שתי שיטות מהפכניות – סריקה מקדימה על ידי גלי קול אולטרסוניים לזיהוי והדמיית כיסי השומן הבעייתיים, לצד שימוש בקרן לייזר קרה המנזילה ומפרקת את ריכוזי השומן באופן ממוקד. האולטרסאונד גם תורם למיצוק ומתיחה של העור מבפנים במהלך השאיבה עצמה.

שאיבה תת-עורית מבוקרת

החדרה בטוחה ומפוקחת של קנולה ומחט שאיבה אל מתחת לפני השטח, תוך התמקדות באזורים שסומנו מראש כבעייתיים. השאיבה העדינה מתבצעת תוך בקרת עומק ועוצמה, ומאפשרת הסרה נקייה של עודפי השומן והרקמה מהלחיים ואזורי המטרה.

זריקות מילוי ליצירת סימטריה

במידת הצורך, ניתן לשלב את שאיבת השומן עם הזרקה מבוקרת של חומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית, לצורך עיצוב נוסף והענקת נפח במקומות הרצויים בפנים. זריקות המילוי מסייעות ביצירת סימטריה ובהדגשה של עצמות הלחיים והסנטר, להשלמת המראה האסתטי.

השיטה או השילוב של השיטות המתאימות ביותר ייבחרו בקפידה לאחר הערכה מעמיקה של הרופא בפגישת הייעוץ. המטרה היא להשיג את התוצאות הנכספות ביעילות וביסודיות, עם כמה שפחות טראומה לרקמות ותופעות לוואי. ד"ר באבאייב שם דגש מיוחד על פרופורציות אסתטיות ועל שמירת המראה הטבעי של הפנים – כדי שהשיפור יהיה משמעותי אך עדיין הרמוני ועדין.

סקירה של טיפול בשאיבת שומן בפנים

כאשר שוקלים לעבור טיפול של שאיבת שומן מהפנים והלחיים, חשוב להכיר היטב את התמונה המלאה ולקבל החלטה מושכלת. הנה 10 עובדות מפתח שיסייעו לכם להבין טוב יותר את ההליך:

 1. פופולריות גדלה: שאיבת שומן פנים הפכה לאחד הטיפולים הנפוצים ביותר ברפואה האסתטית, הודות לביקוש הגובר למראה מעוצב וצעיר יותר.
 2. מתאימה לנשים וגברים: הטיפול אינו ייחודי למין מסוים, וגברים רבים פונים לשאיבת שומן כדי לקבל מראה זוויתי ומוגדר יותר של הפנים.
 3. הגדרה של תווי הפנים: המטרה העיקרית היא ליצור קווי מתאר חדים ואסתטיים יותר בפנים, במיוחד באזור הלחיים והלסת.
 4. הדגשת עצמות הלחיים: הסרת עודפי השומן מהלחיים מאפשרת לנפח הטבעי של עצמות הלחיים לבלוט, ליצירת מראה רענן ובריא.
 5. מראה מחודש ומוצעיר: איזון נכון של רקמות השומן בפנים מחזיר את המתאר הצעיר והמוצק יותר, בדומה למראה בגיל צעיר יותר.
 6. שיפור הביטחון העצמי: התוצאה האסתטית משדרגת לרוב את ההרגשה הכללית ומשפרת את הדימוי העצמי והביטחון החברתי.
 7. סדרת טיפולים קצרה: ברוב המקרים די בטיפול אחד או שניים של שאיבת שומן פנים, לעומת אזורי גוף אחרים הדורשים יותר חזרות.
 8. החלמה מהירה: לרוב ניתן לחזור לשגרה תוך מספר ימים בודדים, והסימנים החיצוניים נעלמים לחלוטין תוך שבועיים עד שלושה.
 9. מעט תופעות לוואי: הודות לשיטות המתקדמות והמדויקות, הסיכון לסיבוכים וצלקות הוא מינימלי – בפרט בהשוואה לניתוחים פולשניים יותר.
 10. שילוב עם טיפולים נוספים: שאיבת השומן משתלבת היטב עם פרוצדורות עיצוב פנים משלימות כמו מילוי, בוטוקס והצערה להשגת אפקט כולל.

10 טיפים לאחר שאיבת שומן מהפנים

לאחר שאיבת השומן מאזור הפנים והלחיים, ההתנהלות הנכונה והמעקב האחראי מצד המטופל והרופא הם קריטיים להחלמה מהירה ומוצלחת. כדאי להקפיד על הטיפים הבאים:

 1. מנוחה בימים הראשונים: גם אם מרגישים טוב, חשוב לא להעמיס על הגוף בספורט ופעילות מאומצת, ולתת לאזורים המטופלים לנוח ולהתאושש בשלב הראשוני.
 2. קירור קל ועדין: להפחתת הנפיחות והכאב, ניתן להניח קומפרסים קרים על הלחיים למשך 10 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.
 3. משככי כאבים במידת הצורך: אם יש תחושת אי נוחות, ניתן ליטול טיילנול או אדוויל לפי המלצת הרופא. אין ליטול אספירין או נוגדי דלקת ללא אישור.
 4. שמירה על ניקיון: יש לשטוף את הפנים בעדינות פעמיים ביום עם סבון עדין ומים פושרים, ולהקפיד לייבש בטפיחות במגבת נקייה.
 5. לחות והגנה: כבכל תקופת החלמה, יש למרוח קרם לחות על העור ולהגן מפני קרני השמש בעזרת קרם עם SPF גבוה כשיוצאים החוצה.
 6. הימנעות ממגע: בשבוע הראשון רצוי להימנע ממגע של בגדים, טלפונים או חפצים אחרים עם אזורי הפנים המטופלים, כדי למנוע זיהומים ולאפשר החלמה.
 7. עיסוי עדין: החל מהשבוע השני אפשר להתחיל בעיסוי קל של הפנים בתנועות סיבוביות, להגברת זרימת הדם ומניעת היווצרות רקמות צלקת.
 8. הודעה לרופא: על כל תופעת לוואי חריגה כמו חום, דימום, הפרשות מוגלתיות או כאב עז שלא חולף – יש להודיע מייד לרופא המטפל.
 9. ביקורות שגרתיות: לאורך התקופה הראשונה אחרי הטיפול יתקיימו מספר פגישות מעקב כדי לוודא שההחלמה מתקדמת כראוי וללא סיבוכים.
 10. סבלנות ואורך רוח: התוצאות האמיתיות והסופיות של שאיבת שומן פנים יתייצבו רק כעבור מספר חודשים, עם התמתנות כל הנפיחות והבצקת. כדאי לגלות סבלנות ולהמשיך במעקב.

שאיבת שומן מהפנים והלחיים בידי מומחה כמו ד"ר מאיר באבאייב יכולה להשיג תוצאות דרמטיות ונהדרות של הצערה, עיצוב והרמוניה אסתטית. כל מה שצריך זה להבין לעומק את התהליך, את היתרונות והסיכונים, ולהגיע להחלטה מושכלת מתוך ידע ואחריות.

בקליניקה של ד"ר באבאייב תוכלו למצוא את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לשאיבת שומן פנים, מגוון שיטות ייחודיות המתאימות לכל סוג של מטופל ואנטומיה – ומעל לכל צוות מיומן, מנוסה ואמפתי שמחויב להצלחה שלכם ביחס אישי ומסור.

אם גם אתם חולמים על הפנים שתמיד ידעתם שמסתתרות מתחת לשכבות עודפות השומן – כל מה שנשאר הוא לקחת את ההחלטה ולהתחיל בדרך אל היעד. השאירו פרטים או התקשרו כבר עכשיו, ובואו לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית אצל ד"ר באבאייב.

×

שיחת ווטסאפ

ברוכים הבאים לקליניקה בהובלת ד"ר מאיר באבאיב,
מומחה לדרמטולוגיה מתקדמת והצרת היקפים ללא ניתוח.

לפרטים ותיאום תור