תוכן עניינים

המסת שומן עם פייסטייט לתוצאות משמעותיות

בקליניקת ד"ר מאי באבאייב אנו שמים דגש רב על אימוץ טכנולוגיות חדשניות בתחום טיפולי האסתטיקה. דוגמה בולטת לכך היא שילוב טכנולוגיית פייסטייט – פריצת דרך משמעותית ביכולת לעצב מחדש פנים וגוף ללא צורך בניתוחים פולשניים. בקליניקה שלנו כבר בוצעו בהצלחה טיפולי פייסטייט רבים להסרת שומן במותניים וצוואר, והתוצאות היו מצוינות. אנו שמחים להציע טכנולוגיה חדשנית זו למטופלינו.

שאלות נפוצות בנושא פייסטייט להסרת שומן עודף

פייסטייט (FaceTite) היא שיטה חדשנית ומהפכנית שמאפשרת לעצב מחדש ולפסל את הגוף באופן לא פולשני וללא צורך בניתוחים ותקופות החלמה ארוכות. 

הטכנולוגיה פועלת על ידי החדרה של מכשיר דמוי מחט זעיר לשכבות העמוקות מתחת לעור, תוך שימוש באנרגיית חום וקור מבוקרים על מנת להמיס/לשאוב במדויק שומן, להצר רקמות ולהרים אותן מבלי לפגוע כלל בעור החיצוני. 

פייסטייט (FaceTite) יוצרת אפקט מתיחה והרמה ללא חתכים או תפרים, ומעניקה מראה מחודש וצעיר יותר במהירות ובקלות יחסית. זו טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת טיפולים אסתטיים משמעותיים שלא היו אפשריים עד עכשיו, ללא ניתוח פולשני.

✔ הרמת עפעפיים והצערת מראה העיניים

✔ צמצום נפח בצוואר והסרת שומן כפול

✔ הגדרה ופיסול מחדש של קו הפנים והלסת

✔ שאיבה סלקטיבית של שומן בטן ומותניים  

✔ החלקה של קמטוט וצלוליט בידיים

 

מרבית המטופלים חווים שיפור ניכר כבר לאחר הטיפול הראשון.

✅ טיפולי פייסטייט (FaceTite) מתאימים למרבית המטופלים מגיל 25-30 ומעלה עם בעיות אסתטיות בפנים ובגוף כמו רקמה רפויה, עודפי שומן וכד'.

⛔ הטיפול אינו מומלץ לנשים בהיריון או בתקופת הנקה, וכן ללוקים במחלות שונות הקשורות להפרעות במערכת החיסון או בכלי הדם.

 1. ניקוי והכנת אזור הטיפול – הסרת קרמים וחיטוי העור
 2. ערבוב קרם מאלחש או זריקת מרדים מקומי
 3. הכנסת קנולת הפייסטייט (FaceTite) מתחת לעור והפעלת מערכת החימום והקירור 
 4. כיוון אנרגיית החום והקור באופן מבוקר ליצירת אפקט רצוי של הרמה, הצרה או שאיבה
 5. שאיבה הדרגתית של שאריות נוזל לאחר סיום הטיפול
 • אדמומיות קלה ונפיחות באזור למשך שעות ספורות עד יום
 • תחושת מתח ואי נוחות קלים בימים הראשונים
 • נטילת משככי כאב במידת הצורך
 • הימנעות מפעילות גופנית מאומצת ב-48 השעות הראשונות
 • חזרה מלאה לשגרה תוך 2-4 ימים מהטיפול
 • תוצאות הדרגתיות ניכרות במשך השבועיים-חודש

טכנולוגיית פייסטייט ביחס לניתוחים

קריטריוןFaceTite פייסטייטניתוח מתיחת פנים (פייסליפט)ניתוח מתיחת צוואר (נקליפט)
מנגנון פעולהחימום רקמות בגלי RF ושאיבה עדינה להידוק העורמתיחה ותפירה מחדש של העור והשרירים, הסרת עודפיםמתיחה ותפירה של שרירי הצוואר והעור, לעיתים שאיבת שומן
אזורים מתאימיםפנים, צוואר, קו לסת, מצח, גוף עליוןפנים, צוואר, קו לסת, עפעפיים, מצחצוואר, קו לסת תחתון
עוצמת האפקט האנטי-אייג'ינגמתונה עד משמעותית, תלוי בדרגת הרפיון ההתחלתיתמשמעותית, תיקון ניכר של רפיון עור ושריריםמשמעותית לאזור הצוואר והסנטר
פולשנות וסיכוניםמינימלית פולשני, סיכונים מזעריים, כמעט ללא צלקותפולשני מאוד, סיכון מוגבר לסיבוכים, צלקות מאחורי האוזניים ולאורך קו השיערפולשני, סיכון מוגבר לסיבוכים, צלקות מתחת לאוזניים ולאורך קו השיער
סוג הרדמהמקומית, או בחומרי הרגעה קליםכלליתכללית
משך הטיפול30-90 דקות2-4 שעות2-3 שעות
זמן החלמה1-3 ימי החלמה, עם אפשרות לחזרה מידית לשגרה2-3 שבועות, הגבלה של פעילות, נפיחות ממושכת2-3 שבועות, הגבלה של פעילות, נפיחות ממושכת
כאב ואי נוחות לאחר הטיפולקל עד בינוני, חולף תוך 2-5 ימיםבינוני עד משמעותי, נדרשים משככי כאביםבינוני עד משמעותי, נדרשים משככי כאבים
גיל מומלץ30-60, תלוי במצב הרקמות40-70, תלוי בדרגת הרפיון בעור והשרירים35-65, לאלו עם רפיון משמעותי בצוואר
משך הצגת התוצאותהדרגתית לאורך 3-6 חודשיםכ-3 חודשים עד להתייצבות מלאהלאחר כחודש, עם שיפור נוסף על פני מספר חודשים

פרטים נוספים לגבי טיפול בפייסטייט

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחפשים פתרונות אסתטיים לטיפול בסימני הזדקנות בפנים ובצוואר, אך רבים מהססים לעבור ניתוחים פולשניים. פייסטייט (FaceTite), טכנולוגיית הרדיו-תדר המהפכנית, מציעה מענה אידיאלי – מיצוק וחידוש העור, ללא צלקות וללא זמן החלמה ממושך. בקליניקה של ד"ר מאיר באבאיב, מומחה מוביל בתחום הרפואה האסתטית, אנו גאים להציע למטופלינו את הטכנולוגיה החדשנית הזו, לצד יחס אישי ומקצועיות ללא פשרות.

מהו פייסטייט ואיך הוא עובד?

פייסטייט הוא טיפול זעיר-פולשני המשתמש באנרגיית רדיו-תדר (RF) ממוקדת כדי להדק את העור ולהמיס שומן עודף באזור הפנים, הצוואר והסנטר. הפרוצדורה מתבצעת באמצעות מכשיר קטן המוחדר מתחת לעור דרך חתך זעיר, ומשדר אנרגיית RF בטמפרטורה מבוקרת. החום המוקרן גורם להתכווצות של סיבי הקולגן ומעודד ייצור קולגן חדש, מה שמוביל למיצוק העור ושיפור הגמישות שלו לאורך זמן.

יתרונות הטיפול בפייסטייט

פייסטייט טומן בחובו יתרונות רבים לעומת שיטות המתיחה המסורתיות:

 • הליך זעיר-פולשני ללא צלקות נרחבות
 • זמן החלמה מהיר יחסית וחזרה מיידית לשגרה
 • גירוי ייצור קולגן לטווח ארוך ושיפור מרקם העור
 • תוצאות מידיות שהולכות ומשתפרות עם הזמן
 • מגוון אזורי טיפול – מצח, עפעפיים, לחיים, קו לסת ועוד
 • אפשרות לשילוב עם טיפולים משלימים לתוצאה אופטימלית

התאמה אישית של פייסטייט לכל מטופל

אחד היתרונות הבולטים של הטיפול בפייסטייט הוא ההתאמה האישית של הפרוטוקול הטיפולי למאפיינים הספציפיים של כל מטופל. בהתאם למצב העור, רמת השומן התת-עורי ואזורי הטיפול הרצויים, ניתן להתאים את עוצמת האנרגיה, משך הטיפול ומספר המפגשים. התאמה זו מאפשרת להשיג תוצאות אופטימליות עבור כל מטופל ומטופלת.

שילוב פייסטייט עם טכנולוגיות משלימות להצרת היקפים

במרפאת ד"ר מאיר באבאייב, אנו מאמינים בגישה כוללנית לטיפול אסתטי. פייסטייט משתלב נהדר עם מגוון רחב של פרוצדורות להצרת היקפים ומיצוק העור, כמו למשל:

 1. בודיטייט (BodyTite) – הטכנולוגיה "האחות" לפייסטייט, לטיפול באזורי גוף נרחבים יותר כמו בטן, ירכיים וזרועות.
 2. אקוטייט (AccuTite) – גרסה ממוזערת של המכשיר, לטיפול מדויק ועדין באזורים קטנים כמו עפעפיים ומצח.
 3. שאיבת שומן בקנולות זעירות – ניתן לשלב עם פייסטייט כדי להסיר עודפי שומן באזור הלסת והצוואר, ולקבל מראה מעוצב וחטוב יותר.

שילוב מושכל של הטכנולוגיות השונות בהתאם לצרכים הפרטניים של המטופל יכול להוביל לתוצאות יוצאות דופן.

פייסטייט – האם הטיפול מתאים לכולם?

למרות שפייסטייט מתאים למגוון רחב של מטופלים, חשוב לזכור שאין פתרון אחד שמתאים לכולם. מועמדים אידיאליים לטיפול בפייסטייט הם אנשים בגילאי 30-60 עם רפיון עור קל עד בינוני באזור הפנים והצוואר, ללא עודפי עור ניכרים. מטופלים מבוגרים יותר או כאלה עם רפיון עור משמעותי, עשויים להזדקק למתיחת פנים כירורגית לתוצאה האופטימלית. בנוסף, חשוב להימנע מהטיפול במצבים של זיהום פעיל, הריון או הנקה, ומחלות עור מסוימות. בכל מקרה, רק רופא מנוסה יוכל להעריך את ההתאמה האישית לפייסטייט לאחר בדיקה מקיפה.

מה כוללת הפרוצדורה של פייסטייט?

הטיפול בפייסטייט נמשך לרוב כ-40-60 דקות, ומתבצע תחת הרדמה מקומית. לאחר חיטוי האזור וחתך זעיר בעור, הרופא מחדיר את המכשיר הדק של פייסטייט אל מתחת לעור ומפעיל את גלי הרדיו. המטופלים חשים בחום ובתחושת לחץ מתונים, אך לרוב אין אי-נוחות משמעותית. לאחר הטיפול, ייתכנו נפיחות ואודם קלים החולפים בתוך מספר ימים. ברוב המקרים, ניתן לשוב לשגרה כבר למחרת הטיפול, ואין צורך בתקופת החלמה ארוכה.

פייסטייט – התוצאות והשפעתן לטווח הארוך

שיפור מסוים במיצוק וגמישות העור ניכר לרוב כבר מיד לאחר הטיפול, אך התוצאות האמיתיות מגיעות בהדרגה לאורך 3-6 החודשים שלאחריו, עם ייצור הקולגן החדש. ההשפעה נשמרת לאורך שנים, אך חשוב לזכור שפייסטייט אינו עוצר את תהליך ההזדקנות הטבעי. תזונה בריאה, הימנעות מעישון ושמירה על שגרת טיפוח העור, יסייעו בשמירה על התוצאות לאורך זמן.

טכנולוגיית פייסטייט מציעה פתרון חדשני ומינימלי פולשני לטיפול בסימני ההזדקנות בפנים ובצוואר. בקליניקה של ד"ר מאיר באבאיב, המטופלים נהנים משילוב של טכנולוגיה חדשנית, מיומנות קלינית ויחס אישי חם ואכפתי. במרפאה שלנו, אנו מציעים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים, תוך דגש על בטיחות המטופל ועל תוצאות אופטימליות. אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם ד"ר באבאיב כדי לגלות אם פייסטייט הוא הפתרון המושלם עבורכם לחידוש המראה הצעיר והרענן.

אנו מזמינים אתכם להגיע לקליניקה של ד"ר מאיר באבאיב בחולון, על מנת ליהנות ממגוון רחב של טיפולים מתקדמים בתחומי העור והאסתטיקה. לשירותים בתחום הצרת היקפים. מחכים לכם 💛

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

הי, הגעת לקליניקה של ד"ר מאיר.
אנחנו מומחים בטיפוח עור ופיסול גוף.

לתיאום תור או קבלת פרטים

השאיר/י פרטים, מחכים לך 💛