תוכן עניינים

פולשנות מינימלית, החלמה מהירה - הטיפול העדין והיעיל ביותר

מתעניינים בטיפול המסת שומן בלייזר? אנו שמחים שהגעתם לקליניקה של ד"ר מאיר ומקווים שנוכל לסייע לכם להגשים את מטרות העיצוב והפיסול של הגוף שהצבתם לעצמכם. אנו מתמחים כבר שנים רבות במתן מגוון פתרונות מתקדמים להצרת היקפים ובכללם שיטת ההצרת היקפים בלייזר אשר הוכחה כיעילה ובטוחה במיוחד עם אחוזי הצלחה גבוהים.

אנו מזמינים אתכם לקרוא על יתרונות שיטת לייזר ליפוליזיס ולאחר מכן ליצור עמנו קשר לייעוץ ראשוני ובדיקת התאמה אישית לטיפול. צוות הקליניקה תמיד יעמוד לרשותכם בכל שאלה.

המסת שומן בלייזרים שונים

שיטת טיפולאזורים מתאימיםזמן החלמהיתרונותחסרונות
SmartLipoבטן, מותניים, ירכיים, זרועות, סנטר כפוליום עד יומיים, חזרה מהירה לשגרהפולשנות מינימלית, דיוק ויכולת מיקוד גבוהים, מעודד מיצוק עורסיכון נמוך לחבורות או נפיחות חולפים
CoolLipoבטן, מותניים, ירכיים, ברכיים, צוואראין זמן החלמה משמעותיהמסה יעילה תוך זמן קצר, פחות סיכונים בהשוואה לשאיבה כירורגיתיעילות מוגבלת לאזור ממוקד קטן בכל פעם
ProLipo PLUSבטן, מותניים, זרועות, סנטר כפול, גב עליון1-2 ימי החלמה קליםאחידות וסימטריה, אפשרות לשילוב הידוק עור ע"י חוםאפשרות לחוסר נוחות זמני באזור המטופל
AccuSculptבטן, מותניים, פנים ירכיים, סנטר2-3 ימים של רגישות או נפיחותדיוק ויכולת לפסל את האזור, שליטה במידת ההסרהעלול לדרוש טיפול נוסף להשגת התוצאה הרצויה
SoniqueLipoירכיים, ישבן, בטן, זרועותהחלמה מזערית, חזרה מיידית לפעילותפחות אלחוש נדרש, פחות חבלה ברקמות, תוצאות טבעיותלא מתאים לכל סוגי העור והשומן
LipoLiteבטן, מותניים, זרועות, ירכיים, ברכיים24-48 שעות להחלמה קלהדיוק ובטיחות גבוהים, פרוצדורה קצרה יחסיתאי נוחות וחבורות אפשריים כשבוע לאחר הטיפול

בחירת מערכת הלייזר האופטימלית לצרכים של מטופל ספציפי צריכה להיעשות על ידי רופא בעל ניסיון וידע נרחב בתחום, בהתאם למצב הרפואי, לסוג העור והשומן, ולמטרה האסתטית הרצויה.

ד"ר מאיר באבאיב, מומחה בינלאומי בתחום עיצוב הגוף, שולט במגוון הרחב של הטכנולוגיות המתקדמות, ותמיד ידאג להתאים את השיטה האופטימלית לכל מטופל, תוך הסבר מפורט על היתרונות והחסרונות.

שאלות נפוצות בנושא המסת שומן בלייזר

המסת שומן עם לייזר (לייזר ליפוליזיס) היא שיטה לא פולשנית להמסה והסרה של תאי שומן מאזורים שונים בגוף בעזרת אנרגיית לייזר. הדבר מתבצע על ידי העברת קרני לייזר באורכי גל ספציפיים אל רקמת השומן שמתחת לעור. קרני הלייזר חודרות לשכבות העמוקות של השומן וגורמות להמסה ולפירוק הדרגתי של תאי השומן. הנוזל שנוצר כתוצאה מכך נשאב החוצה דרך מערכת הלימפה. תהליך זה יוצר הקטנה של תאי שומן באזור המטופל ולכן מצמצם את נפח הרקמה. התוצאה היא הצרת היקפים ועיצוב מחדש של קווי הגוף.

בטן – מאפשרת לפסל מחדש את המותניים, ליצור בטן שטוחה ולהסיר בליטות שומן

גב – שאיבת שומן מהגב העליון והתחתון. מונע הצטברות שומן באזור זה

מותניים וירכיים – יוצר מותניים וירכיים מעוצבות וחטובות עם הדגשת קווי הגוף

ידיים ופרקי הידיים – מאפשר ליצור ידיים רזות ועדינות יותר עם הסרת שומן ורקמה עודפים

פנים וצוואר – שאיבת שומן מהסנטר הכפול, הסרת כפלי שומן ועיצוב האזור 

חזה גברים – צמצום היקף החזה עם שאיבה של בליטות שומן

✅ לייזר ליפוליזיס מתאים במיוחד לטיפול בעודפי שומן מקומיים, באזורים כגון הבטן, המותניים, הגב, הזרועות ועוד. כמו כן, הלייזר יעיל להמסה של צברי שומן עיקשים שאינם מגיבים לפעילות גופנית או דיאטה.  

⛔ הטיפול בלייזר אינו מומלץ למי שסובל מבעיות קרישה, מחלות לא מאוזנות כגון סוכרת, או מגבלות רפואיות המונעות הליכים פולשניים זעירים. כמו כן, הלייזר פחות מתאים כאשר יש צורך בהסרה של כמויות גדולות מאוד של שומן.  

במקרים שהלייזר אינו מתאים, החלופה היא שאיבת שומן כירורגית פולשנית יותר (לייפוסקשן) אשר מתמודדת עם מקרים מורכבים יותר. ראה פתרונות מסורתיים להמסת שומן.

 1. סימון אזורי הטיפול המבוקשים
 2. הרדמה מקומית קלה של האזורים
 3. החדרת סיב הלייזר אל שכבות השומן דרך חתך זעיר בעור
 4. הפעלת הלייזר בהספק ומיקוד מבוקרים
 5. שאיבת הנוזל שנוצר החוצה באמצעות קנולה
 • אדמומיות ונפיחות קלות באזור למשך מספר שעות
 • כאבים קלים המטופלים במשככי כאבים במידת הצורך
 • חבישת האזור המטופל למניעת זיהום
 • המנעות מפעילות גופנית מאומצת למשך ימים אחדים
 • חזרה מלאה לשגרה תוך 3-4 ימים
 • תוצאות הדרגתיות ניכרות במהלך השבועיים הראשונים

שיטות מסורתיות להסרת שומן בגוף כוללות את:

ניתוחים פולשניים – כריתת שומן בניתוח פתוח דרך חתכים גדולים, לייפוסקשן פתוח ועוד. כרוך בסיכון ניתוחי ובהחלמה ארוכה.

דיאטות ופעילות גופנית – שריפת קלוריות וירידה במשקל כדי להפחית שומן באופן כללי. לא מגיב תמיד באזורים עיקשים. 

מכשור מסג' חום וקור – שיטות ותיקות יותר שעוררו המסה מסוימת של שומן אך נחותות ביעילותן בהשוואה ללייזר.

 

לעומת שיטות מסורתיות אלה, הלייזר להמסת שומן פורץ דרך בבטיחות, יעילות ומיקוד, היכן שהן נכשלות.

בעולם הרפואה האסתטית, המסת שומן בלייזר הפכה לאחת הטכנולוגיות המבוקשות ביותר לעיצוב הגוף. במרפאת ד"ר מאיר, אנו מציעים את הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום, בהובלתו של ד"ר מאיר באבאיב, מומחה מוביל ברפואת עור ואסתטיקה. המסת שומן בלייזר מאפשרת התמודדות יעילה עם שומן עודף ועיצוב דמות הגוף, תוך פגיעה מינימלית ברקמות הסובבות וזמן החלמה מהיר.

מהי המסת שומן בלייזר וכיצד היא פועלת?

המסת שומן בלייזר היא טכנולוגיה חדשנית המשתמשת באנרגיית לייזר ממוקדת כדי לפרק תאי שומן מתחת לפני העור. הלייזר חודר דרך העור ומייצר חום מבוקר הסופח באופן סלקטיבי על ידי תאי השומן, תוך שמירה על שלמות העור והרקמות הסמוכות. כתוצאה מכך, תאי השומן עוברים תהליך של התמוססות (ליפוליזה), והגוף מפנה בהדרגה את השומן המומס בתהליכי חילוף החומרים הטבעיים.

תוכן עניינים

היתרונות של המסת שומן עם לייזר (לייזר ליפוליזיס)

למי זה מתאים?

הטיפול בלייזר מתאים למגוון רחב של מטופלים המעוניינים להפחית היקפים ולעצב את דמות הגוף. בין אם מדובר בשומן ממוקד בבטן, במותניים, בירכיים או בזרועות, המסת שומן בלייזר יכולה לספק פתרון אפקטיבי. עם זאת, חשוב לציין כי הטיפול אינו תחליף לירידה במשקל ולאורח חיים בריא. המועמדים האידיאליים הם אנשים בעלי משקל תקין או עודף משקל קל, הסובלים מהצטברות שומן עיקשת באזורים מסוימים.

אזורי הטיפול בהמסת שומן בלייזר

בקליניקה של ד"ר מאיר, אנו משתמשים בטכנולוגיית ה-SmartLipo, המאפשרת לנו לבצע המסת שומן בלייזר במספר אזורים נרחב:

 • בטן ומותניים
 • ירכיים פנימיות וחיצוניות
 • אזור העכוז והישבן
 • זרועות ומתחת לבית השחי
 • גב עליון ותחתון
 • הברכיים והקרסוליים
 • קו הלסת והצוואר

ד"ר באבאיב יעריך את מצב העור והשומן של כל מטופל, וימליץ על האזורים המתאימים ביותר לטיפול.

איך מתבצע הטיפול בהמסת שומן בלייזר?

ההליך מתחיל בהערכה מקיפה של מצב הגוף והעור, ובתכנון אזורי הטיפול. לאחר מכן, הרופא מבצע הרדמה מקומית באזורים המיועדים, ומחדיר מתחת לעור סיב לייזר דק במיוחד. הלייזר מופעל בדפוסים מבוקרים, והחום הנוצר ממיס את תאי השומן תוך כדי שמירה על העור והרקמות הבריאות. לאחר ההמסה, השומן המומס מתנקז בעדינות מהגוף דרך צינורית דקה. כל הפרוצדורה נמשכת לרוב כשעה עד שעתיים, בהתאם למספר אזורי הטיפול.

המסת שומן בלייזר – מה צפוי לאחר הטיפול?

לאחר הטיפול בהמסת שומן בלייזר, המטופלים עשויים לחוות אי-נוחות קלה, נפיחות ואודם באזורים המטופלים. תופעות אלו חולפות בדרך כלל תוך מספר ימים. ד"ר מאיר ממליץ על חבישת חוסם אלסטי באזורים המטופלים למשך 2-4 שבועות, כדי למנוע בצקות ולתמוך בתהליך הצרת ההיקפים. רוב המטופלים יכולים לחזור לשגרה כבר ביום שלאחר הטיפול, אם כי יש להימנע מפעילות גופנית מאומצת למשך שבועיים. התוצאות הופכות ניכרות יותר ויותר במהלך החודשיים שלאחר הטיפול, ככל שהגוף ממשיך לפנות את תאי השומן שהומסו.

היעילות של טיפולי המסת שומן בלייזר – סקירת מחקרים

מחקרים רבים בחנו את היעילות והבטיחות של שיטות המסת שומן בלייזר. מחקר משנת 2016, שכלל 10 נשים שעברו המסת שומן בלייזר באזור הבטן, מצא הפחתה ממוצעת של 6.3 ס"מ בהיקף המותניים. מחקר אחר מ-2020, שנערך על 32 נשים עם צלוליט בירכיים, הראה שיפור משמעותי במראה העור והצלוליט לאחר סדרת טיפולי המסת שומן בלייזר. בסקירת ספרות רחבה מ-2019, שכללה 19 מחקרים, נמצא כי טכנולוגיית ה-SmartLipo מציעה תוצאות טובות בהסרת שומן והצרת היקפים, תוך שמירה על פרופיל בטיחות גבוה.

בחירת הרופא המתאים לטיפולי המסת שומן בלייזר

לבחירת הרופא המבצע את הטיפול יש חשיבות עליונה להשגת תוצאות מיטביות ולהבטחת בטיחות המטופל. ד"ר מאיר באבאיב הוא מנתח פלסטי מוסמך עם ניסיון עשיר בטכנולוגיות מתקדמות להמסת שומן, כולל SmartLipo. בקליניקה שלנו, אנו מקפידים על שימוש במכשור העדכני ביותר, תוך הקפדה על כללי בטיחות וסטריליות. אנו מלווים כל מטופל באופן אישי לאורך כל שלבי ההליך, ומספקים תמיכה מתמשכת בתהליך ההחלמה וההתאוששות.

המסת שומן בלייזר מציעה פתרון יעיל, בטוח ומהיר לבעיית שומן ממוקד והצרת היקפים. במרפאת ד"ר מאיר תוכלו ליהנות משירות VIP אישי וממומחיות קלינית בחזית הטכנולוגיה. אנו מזמינים אתכם לקבוע עוד היום תור לייעוץ ראשוני עם ד"ר באבאיב, ולצעוד לעבר דמות גוף מעוצבת וחטובה, בדרך הבטוחה, המהירה והאפקטיבית ביותר.

הירשמו לתור לייעוץ אצל רופא מומחה

בקליניקה של ד"ר מאיר אנו גאים להיות המובילים והחלוצים מזה יותר מעשור באימוץ ושילוב טכנולוגיות חדשניות להמסת שומן בגוף באמצעות אנרגיית לייזר. אנו עוקבים בצמידות אחר כל המחקרים וההתפתחויות בתחום ודואגים להטמיע חידושים אלו מהר ככל האפשר לטובת המטופלים שלנו.

בזכות למידה מתמדת זו, ד"ר מאיר והצוות שלנו רכשו מוניטין כמומחים בעלי ידע נרחב וניסיון רב בטיפולי לייזר ליפוליזיס, עם שיעור הצלחה גבוה במיוחד ואלפי מטופלים מרוצים שזכו לגוף חטוב ומעוצב יותר. אנו ממשיכים לשאוף למצוינות!

אנו מזמינים אתכם להגיע לקליניקה של ד"ר מאיר באבאיב בחולון, על מנת ליהנות ממגוון רחב של טיפולים מתקדמים בתחומי העור והאסתטיקה. מחכים לכם 💛

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

הי, הגעת לקליניקה של ד"ר מאיר.
אנחנו מומחים בטיפוח עור ופיסול גוף.

לתיאום תור או קבלת פרטים

השאיר/י פרטים, מחכים לך 💛