תוכן עניינים
צרו קשר לייעוץ או טיפול
קבלו הצעת מחיר אישית להמסת שומן בהתאמה מלאה למקרה שלכם. ד"ר מאיר באבאיב, מומחה מוביל בתחום, מציע מגוון פתרונות במחירים תחרותיים. פרטים בייעוץ אישי 👆
הטיפולים המובילים בקליניקה
צרו קשר לייעוץ או טיפול

המסת שומן מחיר

כל מה שצריך לדעת על העלויות והטיפולים

המסת שומן הוא הליך קוסמטי שמטרתו להקטין כמות השומן בגוף באמצעות טכנולוגיות שונות כמו לייזר, אולטרסאונד, או הזרקות. הליך זה מספק פתרון לא פולשני או מינימלית פולשני להפחתת שומן באזורים ממוקדים.

סוגי טיפולים להמסת שומן

המסת שומן בלייזר

 • שיטת הפעולה: השימוש בלייזר לחימום תאי השומן ולהפיכתם לנוזל.
 • יתרונות: הליך לא פולשני, זמן התאוששות קצר.

המסת שומן באולטרסאונד

 • שיטת הפעולה: שימוש בגלי אולטרסאונד לריסוק תאי השומן.
 • יתרונות: מתאים לאזורים רבים בגוף, תוצאות מהירות.

המסת שומן בהזרקות

 • שיטת הפעולה: הזרקת חומרים כימיים להמסה ופינוי השומן.
 • יתרונות: מינימום כאב, תוצאות נראות לעין תוך מספר שבועות.

מחיר המסת שומן

גורמים המשפיעים על המחיר

 1. סוג הטיפול: מחיר המסת שומן בלייזר, אולטרסאונד או הזרקות עשוי להשתנות.
 2. גודל האזור: ככל שהאזור המיועד לטיפול גדול יותר, כך המחיר עולה.
 3. מספר הטיפולים הנדרש: לעיתים יש צורך בסדרה של טיפולים להשגת התוצאה הרצויה.
 4. מיקום הקליניקה: המחירים משתנים לפי מיקום גאוגרפי.
 5. ניסיון הרופא: מומחיות וניסיון הרופא משפיעים על המחיר.

טווחי מחירים

בממוצע, עלות לאזור בגוף עומדת על כ-6,000-15,000 ש"ח.

השוואת מחירים

כשמחפשים טיפול המסת שומן, מומלץ לבדוק מספר קליניקות ולקבל הצעות מחיר. כמו כן, יש לבדוק את מומחיות הרופא ולקבל המלצות מלקוחות קודמים.

תוצאות ותופעות לוואי

תוצאות

 • זמן התחלה: תוצאות ראשוניות עשויות להופיע תוך מספר שבועות.
 • משך התוצאה: תוצאות מלאות נראות תוך מספר חודשים ונמשכות לתקופה ארוכה.

תופעות לוואי אפשריות

 • נפיחות ואדמומיות: נפיחות קלה ואדמומיות באזורים המטופלים.
 • תחושת חום או כאב: תחושה זמנית של חום או כאב באזורים המטופלים.
 • תופעות נדירות: במקרים נדירים, תגובות אלרגיות או בעיות בעור.

שאלות נפוצות

האם המסת שומן מתאים לכל אחד?

המסת שומן מתאימה לרוב האנשים, אך יש להתייעץ עם רופא מומחה כדי לוודא שהטיפול מתאים למצב הבריאותי ולצרכים האישיים.

האם ההליך כואב?

רוב האנשים מדווחים על תחושת אי נוחות קלה במהלך הטיפול. תחושת חום או דקירה קלה הם נפוצים במהלך ההליך.

כמה זמן נמשך ההליך?

משך הטיפול תלוי בסוג הטיפול ובגודל האזור המטופל. בדרך כלל, הטיפול נמשך בין 30 ל-60 דקות.

בקרו אותנו בקליניקה

המסת שומן הוא פתרון יעיל ובטוח להקטנת כמות השומן באזורים ממוקדים בגוף. חשוב להבין את העלויות הכרוכות, את סוגי הטיפולים השונים ואת תופעות הלוואי האפשריות. בחירה ברופא מומחה ובדיקת מחירים במספר קליניקות יכולים לסייע לכם לקבל את התוצאה המיטבית.

טיפולים להצרת היקפים באמצעות המסת שומן

שם הטיפולאזורים אפקטיבייםיתרונותמנגנון פעולה
HIFU - אולטרסאונד ממוקד בעוצמה גבוההבטן, מותניים, ירכיים, זרועותממוקד מאוד, ללא פגיעה ברקמות סביב, מיצוק העוראנרגיית US ממוקדת יוצרת חום ומפרקת תאי שומן
גלי רדיו דו-קוטביים (RF)בטן, מותניים, ירכיים, ישבן, פניםטיפול נרחב, מיצוק וטשטוש צלוליטגלי רדיו חודרים לעומק ויוצרים חום להמסת שומן
הזרקות להמסת שומןסנטר כפול, הצרת פנים, בטן, ירכיים פנימיותדיוק מירבי באזור הרצוי, ללא זמן החלמהחומר כימי הנקשר לתאי שומן ומפרק אותם
לייזר להמסת שומןבטן, מותניים, ירכיים, סנטר, זרועותטיפול סלקטיבי בשומן, מיצוק העוראנרגיית אור גורמת לתאי שומן להתחמם ולהתפרק
גלי הלםבטן, מותניים, זרועות, ירכיים, ישבןמחטב ומטשטש צלוליט, ללא תופעות לוואישילוב גלי הלם וגלי רדיו לחימום והמסת שומן
אנדרמולוגיה LPGבטן, מותניים, זרועות, ירכיים, ישבןשיפור זרימת לימפה, מיצוק עור, ללא כאבעיסוי וואקום עמוק להמרצת ניקוז שומן מהרקמות
Venus Legacy / Venus Freezeבטן, צוואר, פנים, ירכיים, ישבן, זרועותחימום רקמות, מיצוק עור, ללא זמן החלמהשילוב גלי RF וקור לשיפור מרקם העור והידוקו
קריולפוליזיס (Coolsculpting)בטן, מותניים, ירכיים, גב עליון, זרועות, סנטר כפוללא פולשני, ללא זמן החלמה, מוכח מדעיתקירור שומן לטמפרטורה הגורמת לתאים להתפרק ולהימוג בהדרגה

האזורים המתאימים ביותר להמסת השומן

אמנם תאי שומן קיימים בכל הגוף, אך ישנם אזורים שבהם הטיפול בהמסה נחשב ליעיל ומשתלם במיוחד:

המסת השומן בסנטר (צוואר)

המסת השומן בסנטר או בצוואר היא אחת הדרישות הנפוצות ביותר. הצטברות שומן באזורים אלו יוצרת מראה של "סנטר כפול" או צוואר עבה, המוסיף ומבגר את מראה הפנים. המסת השומן בסנטר מחיר יחסית נמוך ותוצאות מהירות ומרשימות, ללא צורך בהתערבות ניתוחית.

המסת השומן בבטן

אזור הבטן ידוע כמלכודת לשומן עיקש, הקשה להיפטר ממנו בעיקר אצל נשים לאחר לידה. המסת השומן הבטני על ידי שיטות שונות מאפשרת להפחית את נפח הבטן, לחדד את קווי המותן ולהשיב מראה שטוח וחטוב.

הצרת פנים

אגירת שומן בלחיים, מתחת לסנטר ובקו הלסת היא תופעה מטרידה המעיבה על הפרופורציות והמראה הצעיר של הפנים. המסת השומן בפנים מתבצעת בעדינות באמצעות זריקות או טיפולים חיצוניים, ויכולה להדגיש את התווים, ליצור מראה מחודד יותר ולהפחית את סימני הגיל.

המסת השומן בידיים (זרועות)

זרועות רפויות או "זרועות עטלף" הן ביטוי נפוץ של הצטברות שומן יחד עם איבוד אלסטיות העור. המסת השומן בידיים מסייעת להפחית את עודפי השומן בצורה ממוקדת, ליצור קו יפה ומוצק יותר לאורך הזרוע, לעתים יחד עם טיפולים מצמצמים נוספים.

המסת השומן בירכיים

האגן והירכיים הם אזורים נוספים שבהם שומן עיקש נוטה להצטבר בגיל המבוגר. המסת השומן בירכיים מאפשרת לחטב את הרגליים, להפחית את הנפח באזורי ה"מכנסיים" או הצידיים, ולהשיג מראה רזה יותר. השינויים מתפתחים בהדרגה ובאופן טבעי.

היעילות והבטיחות של טיפולי המסת השומן

כמו בכל פרוצדורה אסתטית, חשוב לוודא שההליך מתבצע על ידי רופא או מטפל בעל הכשרה מתאימה, המשתמש במכשור מתקדם ובטוח עם בקרת טיפול מתקדמת. ככלל, המסת השומן נחשבת לטיפול בטוח מאוד כשהוא ניתן על ידי המומחים המנוסים ביותר בתחום.

מבחינת יעילות, מרבית המטופלים מדווחים על שיפורים ניכרים בצורה ובמרקם העור באזור שטופל כבר אחרי מספר פגישות, כאשר התוצאות הסופיות מתייצבות ומשתפרות בחודשים הבאים. למרות שכל גוף הוא שונה, המטופלים המרוצים ביותר הם אלו המשלבים בין המסת השומן עם תזונה נכונה, אימוני כושר קלים ושמירה על הרגלים בריאים.

אי אפשר להתעלם גם מההשפעה הפסיכולוגית של הטיפולים להמסת השומן. כשהמטופלים שלנו מתחילים לראות במראה את השינוי הדרמטי בקווי המתאר, העלמות הצלוליט והמראה החיטובי המשופר – הם גם מקבלים זריקת מוטיבציה אדירה להמשיך ולטפח אורח חיים בריא וגוף חיובי יותר. זה מעגל קסמים של התחדשות שמשפיע על כל תחומי החיים.

רוצים לבלות את הקיץ עם רגליים חטובות ומעוצבות יותר? גלו את הטיפולים המתקדמים להמסת השומן באזור הירכיים אצל ד"ר מאיר באבאיב. כמומחה מוביל בתחום האסתטיקה הרפואית, ד"ר באבאיב מציע שיטות חדשניות כמו הזרקות, גלי רדיו, קריותרפיה ועוד – שמסייעות לפרק ולהמס את רקמת השומן העודפת בדרכים יעילות ובטוחות. בואו ליהנות מרגליים חלקות ומחוטבות יותר, ללא צורך בניתוח.

עיצוב וחיטוב הפנים הם המפתח למראה צעיר, רענן ומלא ביטחון. עם הטכנולוגיות פורצות הדרך שמציע ד"ר מאיר באבאיב, ניתן כיום להמיס ולמקד שומן עודף באזורים ספציפיים בפנים, כמו הלחיים או הסנטר הכפול. כמומחה עם ניסיון עשיר בתחום ההמסה והעיצוב, ד"ר באבאיב ידאג להתאים עבורכם את הפרוטוקול האופטימלי להשגת קווי מתאר אסתטיים ומוגדרים יותר. כי הפנים שלכם הן כרטיס הביקור שלכם לעולם.

זריקות להמסת שומן כבר הפכו לשם דבר בעולם הרפואה האסתטית. ד"ר מאיר באבאיב, כמומחה בינלאומי בתחום, מתמחה בשימוש בחומר, המורכב מחומצה דאוקסיכולית שמתפרקת וממיסה באופן טבעי תאי שומן. השילוב של הזריקות עם הניסיון העשיר וההבנה האנטומית המעמיקה של ד"ר באבאיב מאפשרים התמקדות מדויקת באזורים הרצויים והשגת תוצאות מרשימות, למראה מחוטב ואסתטי יותר בפנים ובגוף.

עם השיטות המגוונות והחדשניות להמסת שומנים שמציע ד"ר מאיר באבאיב, המטופלים יכולים כיום לבחור מתוך מגוון אפשרויות את הפתרון האופטימלי עבורם. באמצעות הידע, הכלים והמומחיות שצבר במהלך למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום, ד"ר באבאיב יודע להתאים לכל אחד ואחת את הטיפול או השילוב הנכון ביותר כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. אם גם אתם מעוניינים לעצב ולחטב את הגוף בשיטות הכי מתקדמות ויעילות שיש, אתם מוזמנים להתייעץ עם ד"ר באבאיב ולגלות מה הוא יכול להציע לכם.

שאלות נפוצות אודות המסת שומן גוף

המסת שומן היא תהליך של פירוק והפחתה של רקמת השומן התת-עורית על ידי שיטות לא פולשניות. הטיפולים להמסת שומן מתאימים לנשים וגברים בוגרים עם BMI לא גבוה מדי שסובלים מהצטברויות שומן ממוקמות ועיקשות באזורים שונים בגוף, למרות מאמצי דיאטה ופעילות גופנית. למרבית האנשים הבריאים מתאימות השיטות הללו, למעט נשים בהריון או מיניקות ומי שסובל מהפרעות ומצבים רפואיים מסוימים.

ד"ר מאיר באבאיב מציע מגוון טכנולוגיות להמסת השומן שנבחרו בקפידה ככל המתקדמות והיעילות ביותר כיום. הן כוללות:

במהלך הייעוץ האישי ד"ר באבאיב יסביר איזו שיטה ספציפית תתאים לכם ביותר.

השוני העיקרי טמון בשיטת הטיפול: שאיבת שומן מבוססת על הוצאה פיזית של השומן באמצעות שאיבה דרך צינורית במהלך פעולה כירורגית. לעומת זאת המסת שומן מתמקדת בפירוק וספיגה חזרה של השומן לגוף בצורה טבעית, על ידי גירויים כמו חום, קור או חומרים מזריקים. בנוסף, המסת השומן לא דורשת חתכים והרדמה כללית ואילו שאיבה מתבצעת בחדר ניתוח. ההחלמה בהמסה מהירה יותר ושני הטיפולים מתאימים למצבים שונים.

טיפולי המסת שומן ניתנים כמעט לכל אזור בגוף בו ישנה הצטברות עיקשת:

 • בטן: עליונה, אמצעית ותחתונה
 • מותניים, "אוזניים" וצדדים
 • פנים הירכיים, חיצוני ופנימי
 • ברכיים וירכיים עליונות
 • זרועות אחוריות וקדמיות
 • גב עליון ותחתון
 • סנטר כפול, צוואר ולחיים
 • ישבן

בהתאם לכמות השומן ועוד משתנים ד"ר באבאיב יתאים עבורכם את הפרוטוקול הטיפולי המדויק ביותר.

באופן כללי, את המסת השומן ניתן לבצע החל מגיל 18 לאחר שהגוף הפסיק להתפתח. בשנות ה-30 וה-40 מתחיל להצטבר שומן עיקש יותר שמתאים לטיפולי המסה. אין סף עליון מוגדר כל עוד המצב הבריאותי יציב, על אף שעם ההזדקנות העור מאבד מגמישותו ויש לעתים צורך בטיפולים נוספים להידוקו.

גם כאן הזמן משתנה בהתאם לטכניקה ולכמות האזורים המטופלים בכל פעם. טיפול של חצי שעה בממוצע. במרפאת ד״ר באבאיב אפשר לעשות יותר מאזור בכל מפגש.

מרבית השיטות להמסת שומן מורגשות כחוסר נוחות קל במהלך הטיפול. יש תחושות מוזרות של קור, חום או רטט, עקצוץ ולעתים כאבים קלים. אנחנו משתמשים במכשירים כוללים מערכות קירור שמונעות צריבה.

לאחר הטיפול באים לידי ביטוי תופעות זמניות כמו נפיחות, גרד, אודם וקלות חולפים תוך כמה שעות עד כמה ימים. ניתן לחזור לשגרה כמעט מיד אך יש להימנע מספורט מאומץ ליום-יומיים לפחות.

 1.  

השיטות הלא פולשניות לא דורשות זמן החלמה כלל. תופעות הלוואי המידיות קלות וחולפות תוך שעות עד ימים ספורים. רק במקרים נדירים של רגישות יתר ייתכנו כאבים או אי נוחות מתמשכים שידרשו הימנעות מפעילות מאומצת לכמה ימים. הנפיחות החמורה ביותר שוככת תוך כשבוע. באופן כללי, רוב המטופלים חוזרים לשגרה מייד עם מעט אמצעי זהירות בלבד.

בניגוד לשאיבה כירורגית, טיפולי המסת שומן לא פולשניים ולא דורשים חתכים בעור שיכולים להשאיר צלקות. לכל היותר עלול להופיע זמנית גירוי מקומי או אדמומיות באזור המטופל, אך העור נשאר שלם. רק במקרים נדירים ביותר של רגישות קיצונית לחום/לקור או של טעות במהלך הטיפול, תיתכן פגיעה בשכבות עליונות של העור שתשאיר שינוי גוון זמני אך לא צלקת של ממש. בטיפול אצל מומחה מיומן כמו ד"ר באבאיב, הסיכון לכך קלוש מאוד.

בשיטות הלא פולשניות תופעות הלוואי להמסת שומן קלות וזמניות בדרך כלל:

 • נפיחות או בצקת מקומית באזור המטופל
 • כאבים ורגישות ברקמה שחולפים תוך כמה ימים
 • אדמומיות או סימני מגע מהאפליקטורים
 • שינוי זמני בתחושה באזור כמו עקצוץ או חוסר תחושה
 • סימני שטף דם או חבורות שנספגות מהר תופעות משמעותיות יותר כמו אי-סימטריה או פגיעה בעור הן נדירות ביותר אם הטיפול מתבצע ע"י רופא מומחה.

מאחר שבשיטות המסת השומן הלא פולשניות מדובר על פירוק הדרגתי, גם התוצאות הסופיות נראות באופן מדורג ולא מיידי. בתום כל טיפול יהיו נפיחויות שיסתירו זמנית את האפקט, אך תוך מספר שבועות כבר יורגש שהאזור הטופל "רך" וגמיש יותר. תוצאות משמעותיות של הפחתת היקפים, של זיקוק קווי המתאר ושל מיצוק העור, יושגו במלואן תוך חודשיים-שלושה מתום סדרת הטיפולים.

מאחר שהשומן שפורק לא יחזור, התוצאות נחשבות לקבועות יחסית לאורך שנים. עם זאת, חשוב להמשיך לשמור על משקל תקין ועל אורח חיים בריא, כדי למנוע מתאי שומן אחרים או חדשים להתרבות ולהצטבר מחדש באזורים אחרים בגוף.

כמו כן, לאחר המסת השומן חשוב להקפיד על לחות ואיכות העור כדי שישמור על מראה מוצק וצעיר. הזדקנות העור והרפיית המתלה הסיבית יכולים להשפיע גם על המראה של אזורים שעברו המסת שומן בטווח הארוך יותר.

אז למה דווקא ד"ר באבאיב?

אם אתם רוצים לרשום את הצלחת הטיפול עם הרופא המוביל והמנוסה ביותר בתחום המסת השומן בישראל, אין ספק שד"ר מאיר באבאיב הוא הכתובת.

עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה ברפואה אסתטית ובהתמחות ספציפית בתחום המסת שומן, הקליניקה של ד"ר באבאיב ידועה כיום כמרכז המוביל לטיפולי חיטוב ועיצוב הגוף. המומחיות, המצוינות האקדמית והמחויבות האישית של הדוקטור ידועות ברחבי הארץ, והמוניטין שרכש הפכו אותו לסמכות הבלתי מעורערת בקרב המטופלים והרופאים כאחד.

במרפאה של ד"ר באבאיב תמצאו את הציוד הכי מתקדם, המטפלים הכי מיומנים והאווירה הכי מפנקת ונעימה. יחד נבנה תכנית טיפולים אישית המותאמת למטרות ולצרכים הספציפיים שלכם, תוך התייחסות מכבדת וליווי מסור בכל שלב ושלב. אין ספק שעם ד"ר באבאיב אתם בידיים הטובות ביותר כדי לממש את הפוטנציאל הגלום בטיפולי המסת שומן בכל אתר בגוף.

×

שיחת ווטסאפ

ברוכים הבאים לקליניקה בהובלת ד"ר מאיר באבאיב,
מומחה לדרמטולוגיה מתקדמת והצרת היקפים ללא ניתוח.

לפרטים ותיאום תור