תוכן עניינים
צרו קשר לייעוץ או טיפול
עיצוב קו הלסת עם ד"ר מאיר באבאיב, מומחה לאסתטיקה רפואית. טיפול מתקדם להענקת מראה פנים חד ומוגדר. קבעו פגישת ייעוץ עוד היום! 👆
הטיפולים המובילים בקליניקה
צרו קשר לייעוץ או טיפול

עיצוב קו הלסת

תוכן עניינים

מיצוק עור, פיסול במילויים והדגשת קו הלסת לתוצאות מושלמות

שמת לב שעם העלייה בגיל, קו הלסת שלך מאבד בהדרגה את החדות וההגדרה שלו? מצב זה יכול להוביל למראה כללי פחות מחודד של הפנים. בקליניקה שלנו אנו מציעים פתרון יעיל לבעיה זו באמצעות פיסול של קו הלסת. הטיפול כולל סדרת הזרקות מדויקות לאורך קו הלסת על מנת להדגישו ולחדד את המתאר הכללי של הפנים.

אנו עושים שימוש במומחיות רבת השנים שלנו בתחום כדי להתאים אישית את עיצוב קו הלסת לכל לקוח על מנת להבטיח שמירה על הפרופורציות הטבעיות ומראה אופטימלי ככל האפשר. תוצאות הטיפול נשמרות לאורך זמן ומקנות מראה צעיר, מחודד ואטרקטיבי יותר.

החשיבות של קו הלסת לאסתטיקה של הפנים

קו הלסת הוא אחד המאפיינים הדומיננטיים ביותר בארכיטקטורה של הפנים, והוא משחק תפקיד מכריע בהרמוניה ובאיזון הכללי של הפנים. קו לסת מוגדר, מחוטב וסימטרי נחשב סמל של יופי, נעורים ואף כוח ועוצמה.

לעומת זאת, קו לסת עמום, נפול או מלא שומן עלול להוסיף שנים רבות למראה הכללי ולהעניק מראה עייף ומבוגר יותר.

למרבה הצער, עם השנים רובנו חווים שינויים משמעותיים במראה ובמיצוק של קו הלסת. תהליך ההזדקנות הטבעי, הכולל ירידה בייצור הקולגן, נדידת מצבורי שומן ואובדן נפח ברקמות, גורם לרפיון ולשקיעה של העור והשרירים. בנוסף, גם השפעת כוח הכבידה והרגלים כמו שינה על הצד יכולים להחמיר את המצב ולטשטש את זווית הלסת. התוצאה לעתים מתבטאת בהופעת "מטבעות" או "כפל סנטר", וקו לסת מעורפל או א-סימטרי.

אך חדשות טובות! בעידן המודרני של הרפואה האסתטית קיימות דרכים רבות לשקם, לעצב מחדש ולהדגיש את קו הלסת – מבלי לעבור ניתוח או סכנות מיותרות. אז בואו נכיר את הטכניקות והאפשרויות המרתקות ביותר שעומדות בפנינו כיום, ונלמד מדוע עיצוב קו הלסת הוא המתנה הטובה ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

שאלות נפוצות אודות הזרקות באזור קו הלסת

ישנם מספר תהליכים טבעיים שגורמים עם השנים לירידה באיכות קו הלסת. ראשית, הזדקנות העור וירידה בייצור הקולגן מביאים לרפיון ושקיעה של הרקמות. שנית, תנועת השרירים החוזרת ונשנית גורמת להיווצרות קפלים ו"מטבעות" באזור. בנוסף, גם נדידת והצטברות מצבורי שומן עלולה ליצור מראה נפול ולא מוגדר. פיסול קו הלסת והזרקות לקו הלסת יכולים לתת מענה אפקטיבי לטיפול בסימני ההזדקנות הללו.

מילוי קו הלסת בחומרי מילוי מהווה אלטרנטיבה מצוינת לפרוצדורות פולשניות כמו ניתוחי מתיחה. הזרקות לקו הלסת הן טיפול מהיר, בטוח וכמעט ללא כאבים או זמן החלמה. התוצאה מושגת בצורה הדרגתית וטבעית, תוך התאמה מושלמת לתווי הפנים הקיימים. בנוסף, התוצאה הפיכה ואפשר לעדן אותה בהמשך בהתאם לצורך. פיסול קו הלסת בהזרקות מאפשר עיצוב אישי ומותאם בדיוק לאנטומיה ולצרכים של כל מטופל.

בכדי לייצר קו לסת אידיאלי, הרופא המטפל יזריק את חומרי המילוי לאזורים אסטרטגיים הסובבים את הלסת. הטיפול יתמקד בדרך כלל בזוויות הלסת משני הצדדים, בקו הלסת התחתון, בסנטר ומתחת לו וכן באזור הלחיים הסמוך ללסת. בנוסף, ייתכן מילוי של שקעים או אזורי "צל" בודדים כדי ליצור קו הרמוני ואחיד. הזרקות לקו הלסת מתבצעות כחלק מתוכנית כוללת לפיסול קו הלסת ועיצוב קו הלסת באופן הנכון והמדויק ביותר.

חומרי המילוי הנפוצים ביותר לטיפול בקו הלסת הם על בסיס של חומצה היאלורונית – חומר טבעי שנמצא ממילא ברקמות הגוף ושתפקידו לספק נפח, תמיכה וגמישות לעור. בקטגוריה זו נמצא ג'ובידרם וולומה, רסטילן דפליין ועוד. בנוסף, חומר נוסף שמשמש רבות לאזור זה הוא רדיאס, המסייע בשיקום המסת העצם ויצירת מבנה תומך. עיצוב קו הלסת באמצעות מילוי קו הלסת בחומרים הנכונים יעניק לפנים מראה צעיר, מוצק ובריא יותר.

טיפול מילוי קו הלסת אורך כשעה וכולל מספר שלבים. ראשית, הרופא יערוך הערכה מקיפה של מבנה הפנים וקו הלסת וילמד על הציפיות של המטופל. לאחר מכן יסומנו אזורי ההזרקה, ולרוב תונח משחת הרדמה מקומית. ההזרקות עצמן יתבצעו בעדינות עם מחטים דקיקות ויכללו עיסוי עדין להחדרה שווה. לבסוף, הרופא יצלם ויתעד את התוצאה ויספק למטופל הנחיות טיפול ומעקב. חשוב לבצע את פיסול קו הלסת ועיצוב קו הלסת במרפאה המצוידת בטכנולוגיה החדישה ביותר ותחת השגחת צוות מנוסה ומיומן.

משך ההשפעה תלוי בסוג חומר המילוי שנבחר ובקצב חילוף החומרים האישי של כל מטופל, אך באופן כללי התוצאות של עיצוב קו הלסת בהזרקות נמשכות בין שנה לשנתיים. בהנחה שמדובר על טיפול על ידי רופא מנוסה ומוסמך שמשתמש בחומרים מקוריים ואיכותיים, אפשר לשמר את תוצאות פיסול קו הלסת לטווח ארוך יחסית. בעזרת מילוי קו הלסת והזרקות לקו הלסת תקופתיות, התוצאה המרשימה תשמר לאורך זמן רב.

ההשפעות הצדדיות של עיצוב קו הלסת עם מילויים הן מינימליות ברובן, וחולפות בתוך כמה ימים. הנפוצות הן אודם, נפיחות וחבורה באזורי ההזרקה, שניתנות לכיסוי קל עם איפור. לעתים נדירות יותר עלול להופיע כאב ראש, או זיהום מקומי שידרוש אנטיביוטיקה. הסיבוכים המשמעותיים כמו דימום או פגיעה עצבית הם נדירים ביותר, ושכיחותם פוחתת אף יותר כאשר מבצעים את פיסול קו הלסת ומילוי קו הלסת אצל רופא מנוסה שמקפיד על סטריליות.

ד"ר באבאיב הוא אחד המובילים בישראל בתחום פיסול קו הלסת בזכות שילוב ייחודי של התמחויות: הוא רופא עור מוסמך עם ניסיון של מעל 20 שנה ובנוסף בעל התמחות בכירורגיה פלסטית של הפנים. הניסיון הקליני העצום שלו, בשילוב עם הבנה מעמיקה של האנטומיה העדינה של הפנים, מקנים לו יתרון משמעותי בתכנון הזרקות לקו הלסת ומילוי קו הלסת באופן מושלם. בנוסף, הוא ידוע כבעל עין אסתטית חדה ויכולת ליצור תוצאות טבעיות להפליא המתאימות בצורה הרמונית למכלול הפנים.

אין גיל אחיד להתחלת טיפולי פיסול קו הלסת, אך רובנו מתחילים לחוות שינויים בולטים באזור הלסת בסביבות גיל 30-35. זהו הזמן האידיאלי להתחיל בטיפולי מילוי קו הלסת מותאמים, כדי לשמור על מראה צעיר ורענן יותר של הפנים. עם זאת, ניתן ליהנות מהיתרונות של הזרקות לקו הלסת גם בגילאים מאוחרים יותר, וזאת בהתאמה אישית למצב העור ולצרכים של המטופל. אין ספק כי עיצוב קו הלסת במועד מהווה נדבך חשוב בשמירה על מראה צעיר ואסתטי לאורך זמן.

לבד מפיסול קו הלסת בעזרת חומרי מילוי, קיימות מספר חלופות לא ניתוחיות לשיפור מראה והגדרת הלסת. אחת מהן היא הזרקת בוטוקס מבוקרת לשרירי הלעיסה ושרירי צידי הפנים, במטרה לגרום להרפיה שלהם ולהשגת אפקט מתיחה והצרה. בנוסף, טיפולים כמו אולתרסאונד ממוקד (ultherapy) או גלי רדיו, יכולים לעזור במיצוק העור ובדחיסת רקמות השומן כדי ליצור מתאר הדוק וצעיר יותר. עיצוב קו הלסת בשיטות אלו יכול להוות פתרון משלים או אלטרנטיבי להזרקות.

מחיר הטיפול תלוי בכמות חומר המילוי בה ייעשה שימוש ובמידת השיפור הנדרשת. טווח המחירים הממוצע לטיפול בודד נע בין 4,000 ל-8,000 ש״ח ויותר, כתלות במקרה האישי ובאזורים המטופלים. אין ספק כי פיסול קו הלסת ועיצוב קו הלסת הם השקעה חשובה במראה ובבריאות של העור לטווח הארוך, ויש לקחת בחשבון את הוותק, המומחיות והמוניטין של הרופא בעת קביעת התקציב לטיפול. עם זאת, מילוי קו הלסת בהזרקות הוא עדיין אלטרנטיבה חסכונית משמעותית לעומת פרוצדורות כירורגיות לעיצוב הלסת.

המטרה העיקרית בכל הזרקה של חומרי מילוי בפנים, ובמיוחד בפיסול קו הלסת ועיצוב קו הלסת, היא קבלת מראה טבעי ומחמיא שמשתלב הרמונית עם שאר חלקי הפנים. כאשר העבודה מתבצעת בידי רופא מיומן בעל עין אסתטית ונסיון רב כמו ד"ר באבאיב, התוצאה תמיד תיראה כמו "גרסה משופרת" של עצמך ולא תיצור מראה גנרי או מלאכותי. באמצעות בחירה מדויקת של נקודות ההזרקה וכמויות חומר המילוי, ניתן לקבל שדרוג עדין אך משמעותי של המראה הטבעי של הלסת.

לקראת הטיפול בעיצוב קו הלסת, מומלץ להימנע משבועיים לפני מנטילת תרופות מדללות דם כמו אספירין או נוגדי דלקת, וכן ממוצרים המכילים ויטמין E או ג'ינקו בילובה העלולים לעודד חבלות. כדאי גם להקפיד על שתיית מים מרובה ולהימנע מאלכוהול וממאמץ גופני מוגבר ביום שלפני. הגעה ללא איפור ועם בגדים נוחים תקל על התהליך. הכנה נכונה לקראת הזרקות לקו הלסת ומילוי קו הלסת מבטיחה חוויית טיפול נעימה ובטוחה יותר ותוצאות אופטימליות בפיסול קו הלסת.

לאחר טיפול מילוי קו הלסת יש לנקוט במספר אמצעי זהירות: במשך 24 השעות הראשונות מומלץ להימנע ממגע ומלחץ על אזורי ההזרקה, משינה על הצדדים, מפעילות ספורטיבית ומחשיפה לחום קיצוני כמו סאונה או ג'קוזי. אם מופיעה נפיחות ניתן להניח קומפרסים קרים לסירוגין. חשוב להגן על העור מפני קרני השמש הישירות במשך השבוע הראשון. לכל שאלה או חשש לאחר הזרקות לקו הלסת כדאי ליצור קשר עם הרופא המטפל. כל אלה נועדו להבטיח החלמה מהירה ושמירה על תוצאות פיסול קו הלסת לאורך זמן.

על אף היותם בטוחים בדרך כלל, ישנם מצבים שבהם עיצוב קו הלסת בהזרקות אינו מומלץ. למשל, אנשים עם רגישות ידועה לאחד ממרכיבי חומרי המילוי, מחלות אוטואימוניות או זיהומים פעילים באזור. כמו כן, הריון, הנקה או נטייה מוגברת לחבורות עשויים להוות התוויית נגד זמנית. חשוב להיוועץ עם הרופא ולידע אותו בנוגע למצב הבריאותי ולתרופות קבועות בטרם ביצוע פיסול קו הלסת ומילוי קו הלסת, וזאת כדי למזער סיכונים ולהבטיח את ההתאמה של ההליך עבורכם.

פיסול ועיצוב קו הלסת באמצעות הזרקות נועד בראש ובראשונה לתיקון פגמים מקומיים בהגדרת הלסת או להחלקת קפלים וקמטים באזור. לעומת זאת, הרמת סנטר בחוטים מתמקדת בהידוק הרקמות באזור הצוואר והסנטר על מנת ליצור מתיחה ומראה מוצק יותר, ומטפלת בעיקר בבעיית הרפיון העורי. טיפול בחוטים בשילוב עם מילוי קו הלסת יכול לתת מענה משולב ומקיף לבעיות מרובות סביב הלסת והסנטר, ומומלץ במקרים מתאימים כדי להשיג תוצאה מרבית.

עודפי עור או הצטברות שומן בצוואר יכולים ליצור את אפקט ה"צוואר הכפול" או מראה של סנטרים מרובים. לרוב זוהי תופעה נלווית לרפיון קו הלסת או לאובדן הגדרה בזווית שבין הלסת לצוואר. במקרים אלה, עיצוב קו הלסת והוספת נפח מתחת לזווית הלסת על ידי הזרקת חומרי מילוי יכולים לייצר הרמה והצרה של רקמות הצוואר שמתחת, ובכך לטשטש במידה ניכרת את הקפלים. כמובן, שלעתים תידרש גם עבודה נוספת באזור עצמו על מנת להשלים את התוצאה.

התדירות האופטימלית לחזרה על הזרקות ומילוי קו הלסת לצורך שמירה על התוצאה משתנה בין מטופל למטופל. זה תלוי בגורמים כמו סוג חומר המילוי בו נעשה שימוש, קצב חילוף החומרים האישי, רמת הפעילות והפרמטרים הסביבתיים. לרוב מדובר על טווח שבין 8-18 חודשים בין טיפול לטיפול. במהלך פגישות המעקב התקופתיות ד"ר באבאיב יעריך את מצב קו הלסת וייתן המלצות מותאמות אישית לגבי המועד המיטבי לחזרה על עיצוב קו הלסת בהזרקות כדי לשמר את האפקט לאורך זמן.

אין ספק שהגורם המשמעותי ביותר להצלחת המרפאה הוא המוניטין וההתמחות הייחודית של ד"ר באבאיב עצמו בתחום הרפואה האסתטית בכלל, ובפיסול ומילוי קו הלסת בפרט. ניסיונו הקליני העשיר, הידע המעמיק שלו באנטומיה ובחומרי המילוי והחוש האומנותי שבו הוא מעצב תוצאות טבעיות – כל אלה הופכים אותו לאחד המומחים המובילים בישראל בנושא. בנוסף, המרפאה עצמה מצוידת במכשור האסתטי החדשני ביותר, והצוות כולו עובר הכשרות והדרכות שוטפות כדי לספק שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר. לא פלא שעבור רבים, המקום הראשון לעיצוב קו הלסת ולהזרקות לקו הלסת הוא אצל ד"ר מאיר באבאיב.

 

הזרקות חומרי מילוי לאזור הלסת והסנטר

השיטה הפופולרית והיעילה ביותר כיום לעיצוב קו הלסת היא הזרקה אסטרטגית של חומרי מילוי באזורים הנכונים. חומרי המילוי המודרניים, כמו למשל אלה על בסיס חומצה היאלורונית, מאפשרים פיסול עדין ומדויק של האזורים השונים סביב הלסת, תוך מתן נפח, הרמה והחלקה היכן שצריך. התוצאה היא קו לסת מוגדר, זוויתי ומלא יותר, שמקרין על כל הפנים מראה צעיר ורענן.

קיימים מספר אזורים שבהם ניתן להזריק את חומרי המילוי:

האזור הצידי של הלסתות

הזרקה בצידי הלסת תעניק לה מראה מלא ותומך יותר, תוך הדגשת המתאר הזוויתי שלה.

בליטות הלחיים

חיזוק עצמות הלחיים בעזרת מילוי יכול ליצור הגדרה של קו הלסת ולמשוך כלפי מעלה את הרקמות שצנחו.

אזור המנטרית

החדרת חומר מילוי מעל עצם המנטרית תגדיר את חלקה התחתון של הלסת ותיצור זווית ברורה.

שקעים והצללות

מילוי של שקעים לאורך קו הלסת או מתחתיה יאפשר החלקה ועיטוף עדין של הזוויות.

הרופא יבחר את חומר המילוי המתאים ביותר לכל אזור, כאשר לרוב משתמשים בג'לים צפופים וגמישים כמו ג'ובידרם וולומה, רסטילן ליפט או רדיאס לצורך מתן תוצאות מובנות יותר באזור. כמו כן, תמיד עדיף לבצע את המילוי בהדרגה ובשכבות עדינות, ולא לשנות דרמטית את המראה בטיפול יחיד. המטרה היא תוצאה טבעית ככל האפשר ומעל הכל – להתאים את המראה לפרופורציות האישיות של כל מטופל.

כיצד מסייעת הזרקת בוטוקס לעיצוב קו הלסת?

בנוסף לחומרי המילוי, קיימת עוד שיטה אפקטיבית לעיצוב קו הלסת – הזרקת בוטוקס או שם כללי לחומרים ממשפחת הנוירוטוקסינים. הבוטוקס הוא חומר שגורם להרפיה זמנית של שרירים, ולכן הוא יכול לסייע ביצירת קו לסת מחודד ומוצק יותר על ידי השפעה על המתחים השריריים באזור.

הזרקת בוטוקס תתבצע לרוב באזורים הבאים:

שרירי הלעיסה

הרפיית שרירי המסטר בצדי הלסתות תאפשר למתוח את העור ולהפחית עודפי רקמה באזור.

תחתית הסנטר

הזרקה בשרירי הסנטר התחתון יוצרת אפקט הרמה עדין ומשיכה כלפי מעלה של הרקמות.

רצועת הצוואר

הרפיית שרירי הפלטיזמה בצוואר תמנע משיכה כלפי מטה של העור לאזור הלסת.

הזרקת בוטוקס מבוצעת בצורה זהירה ותוך שליטה במינון המדויק. הפרוצדורה אמנם לא מוסיפה נפח לאזור, אבל ביכולתה ליצור קו מתאר חד יותר וחיטוב כללי המתקבל על ידי הצרת האזורים הסמוכים. לרוב יומלץ לשלב אותה עם פרוצדורות של חומרי מילוי לקבלת האפקט האופטימלי.

טיפולים ללא ניתוח לעיצוב ופיסול קו הלסת

בעיה באזור קו הלסתאזור משליםפתרונותחומרים מומלציםיתרונות הטיפול
קו לסת לא מוגדר, "מטושטש"צידי הפנים, זווית הלסתמילוי ממוקד להדגשת זווית הלסתג'ובידרם וולומה, רסטילן דפליין, רדיאסיצירת קונטור ברור, הצרת המראה
עודפי עור ורקמת שומן בלסתותשרירי הלעיסה, רקמה תת עוריתהזרקת בוטוקס או דיספורט לשריריםבוטוקס, דיספורט, קסאומיןהרפיית השרירים, מתיחה של העור כלפי מעלה
חוסר סימטריה בין צידי הלסתכל צד בנפרד לפי הצורךמילוי באזורים "שקועים" להשוואהג'ובידרם וולומה / אולטרהיצירת איזון ופרופורציה בין הצדדים
קמטים ושקעים לאורך קו הלסתמעל ומתחת לקו הלסתמילוי עדין של הקמטים להחלקהג'ובידרם וולבלה, רסטילן רפייןהחלקת קו הלסת, מראה רך ואחיד יותר
סנטר נסוג או לא מודגשאזור הסנטר (גניון)מילוי לשיפור הבלטה של הסנטרג'ובידרם וולוקס, רסטילן פרלייטהבלטת הסנטר הקדמי, שיפור הפרופיל
מטבעות" או עודפי שומן מתחת לסנטרתחתית הסנטר וצוואר עליוןבוטוקס בשילוב הזרקת מזותרפיהבוטוקס + קוקטייל מזותרפיהמיצוק העור, המסת שומן מקומי
איבוד נפח ושקיעה של הלחייםרקמת השומן בלחיים (SMAS)מילוי עמוק להרמה של הלחייםרדיאס, ג'ובידרם וולומה, סקולפטרהמתיחה של הלחיים, יצירת תמיכה ללסת
קמטוטים ושינויי גוון בעור הלסתותפני שטח העור סביב הלסתמזותרפיה על בסיס ויטמינים ונוגדי חמצוןקוקטיילים ייעודיים כגון NCTF135התחדשות העור, החלקת קמטים שטחיים

קיים מגוון רחב של פתרונות לעיצוב קו הלסת והתמודדות עם סוגים שונים של בעיות באזור קו הלסת והסנטר. לעתים, השילוב של מספר גישות, כמו למשל בוטוקס עם מילוי והזנה, יכול להניב את התוצאה האופטימלית. בכל מקרה חשוב להתאים אישית את הטיפול לכל מטופל על סמך ההערכה של הרופא המטפל ובהלימה למבנה הפנים והצרכים הספציפיים. טיפול מושכל תוך הבנה מעמיקה של האנטומיה והשימוש בחומרים וטכנולוגיות מתאימות יוביל למראה מחוטב, צעיר וטבעי של קו לסת.

טיפולים משלימים וחידושים בתחום עיצוב קו הלסת

עולם עיצוב קו הלסת והטשטוש אינו מסתכם בהזרקות בלבד, וקיימות שיטות רבות נוספות שיכולות להשלים את התהליך ולהעצים את התוצאה.

אחד הטיפולים המבוקשים כיום הוא מתיחת פנים בעזרת חוטים. בשיטה זו מוחדרים חוטים ייעודיים באזור קו הלסת והלחיים, אשר מספקים תמיכה מכנית ומשיכה כלפי מעלה של הרקמות. היתרון המשמעותי של החוטים הוא העובדה שהם גם מעודדים ייצור מחודש של קולגן, אלסטין ורקמת שומן באזור הטיפול – כלומר לא רק מתיחה אלא גם מילוי והחייאה של העור מבפנים. זוהי דרך מצוינת להשיג אפקט מתמשך ומוצק יותר באזור בו העור נוטה להיות דק ורפוי.

עוד טכנולוגיה מתקדמת היא השימוש בגלי רדיו (RF) להצערת ומיצוק העור. האנרגיה של גלי הרדיו, שנשלחת לעומק הדרמיס, מייצרת חימום מבוקר של הקולגן והאלסטין ומעודדת את גוף לחדש אותם באופן מואץ. התוצאה היא מיצוק של קו הלסת וצמצום הרפיון של העור מעליו, מה שמאפשר להגיע למראה מחוטב ומוגדר יותר גם ללא שימוש בחומרי מילוי.
דרך נוספת לחידוש העור ושיפור המרקם שלו היא טיפולי אנרגיה כמו לייזר או IPL. הטכנולוגיות הללו "מקלפות" בעדינות את השכבות העליונות של העור, מעודדות ייצור קולגן ומסייעות להפחתת כתמים, צלקות או פגמים אחרים. לטיפולים אלה השפעה משלימה נפלאה על עיצוב קו הלסת, מכיוון שהם הופכים את העור לבריא, זוהר וחיוני יותר מבפנים.

טיפולים דרמטולוגיים משלימים לפיסול קו הלסת

טיפול משליםמטרהיתרונות
פילינג כימיהחלקת קמטים שטחיים, הבהרת כתמים, שיפור מרקם העורהתחדשות העור, אפקט "זוהר", פתיחת נקבוביות
טיפול באנרגיית RFמיצוק העור, עידוד ייצור קולגן, טשטוש קמטיםאפקט מתיחה והידוק של העור, טיפול אנטי אייג'ינג ללא מחטים
הסרת שומן בלייזרהמסת והסרת שומן עודף בסנטר ומתחת ללסתמעט עד אפס זמן החלמה, אפקט מתמשך, אין צורך בהרדמה
טיפול IPL / פוטופציאלהחלקת מרקם, הצרת נקבוביות, הפחתת כתמים וקמטים עדיניםטיפול מהיר ללא זמן החלמה, מתאים לכל סוגי העור
שיקום עור בפלזמה (PRP)הזנת העור, שיפור זוהר ומרקם, עידוד ייצור קולגןמרכיבים טבעיים מהגוף, תוצאות הדרגתיות וטבעיות
מזותרפיה על בסיס ויטמינות ונוגדי חמצוןשיקום עור פגום, הבהרה, התחדשות, לחות והזנהטבעי, ללא תופעות לוואי, מחטים זעירות
טיפול באולטרסאונד ממוקד (Ultherapy)מיצוק עור, טשטוש קמטים, עידוד קולגן ואלסטיןיכולת להגיע לשכבות העמוקות של העור, "מתיחה" לא פולשנית

ד"ר מאיר באבאיב – מומחה לעיצוב קו לסת טבעי ומחמיא

בעולם עיצוב קו הלסת, המיומנות והניסיון של הרופא הם שעושים את ההבדל בין תוצאה מרשימה לבין מראה מלאכותי ומוגזם.

ד"ר מאיר באבאיב, מומחה לרפואת עור עם וותק של מעל ל-20 שנה בתחום האסתטיקה, הוא ללא ספק מהשמות המובילים בארץ בתחום פיסול הפנים וההזרקות. הודות להתמחות הכפולה שלו בדרמטולוגיה ואסתטיקה, הוא מביא לשולחן שילוב ייחודי של הבנה עמוקה של המבנה האנטומי, יחד עם מיומנות טכנית גבוהה ועין אומנותית מפותחת.

במרפאתו בחולון, ד"ר באבאיב וצוותו מקפידים להתאים לכל מטופל את הגישה והטכניקות המדויקות ביותר עבורו, תוך שימוש בחומרי המילוי והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. הניסיון המצטבר של המרפאה עם מאות מקרים מורכבים של עיצוב קו הלסת נותן למטופלים ביטחון ושקט נפשי, ומהווה ערובה לשביעות רצון גבוהה מהתוצאות.

יתרה מכך, ד"ר באבאיב ידוע כמי שתמיד חותר לטבעיות ולשמירה על המאפיינים הייחודיים של כל מטופל. גם בעידן של פתרונות אסתטיים זמינים וקלים להשגה, הוא לעולם לא יתפשר על מראה מוגזם או על רצון להידמות למודל מסוים. 

אז אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים קו לסת מחוטב, צעיר ומוגדר יותר – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. צרו קשר ליעוץ ולהתרשמות במרפאתו של ד"ר מאיר באבאיב, והצטרפו למאות המטופלים שכבר חוו על בשרם את ההבדל שיכול לעשות טיפול אסתטי איכותי בידיים מיומנות. בעזרת הידע, הטכנולוגיה והאומנות של ד"ר באבאיב, הפוטנציאל הטמון בקו הלסת שלכם סוף סוף יזכה לבוא לידי ביטוי.

טיפולי תחזוקה ומילויים לקו הלסת

כדי לשמור על התוצאות המושלמות של מילוי קו הלסת לאורך זמן, חשוב לבצע טיפולי תחזוקה תקופתיים במרפאתו של ד"ר מאיר באבאיב. מכיוון שחומרי המילוי עם הזמן מתפרקים ומתכלים בצורה טבעית, יהיה צורך לחזור על הטיפול מדי מספר חודשים עד שנה, בהתאם לסוג החומר ולקצב חילוף החומרים האישי של כל מטופל.

בפגישות התחזוקה, ד"ר באבאיב יבצע הערכה מחודשת של מצב קו הלסת וייתן מענה ממוקד לאזורים בהם יש צורך במילוי נוסף. לעתים הוא ישלב בין סוגים שונים של חומרי מילוי בעלי תכונות משלימות – למשל רדיאס לחיזוק מבנה עצם הלסת לצד ג'ובידרם להחלקת הקמטים והקפלים העדינים יותר.

ייתכן גם שבמהלך הטיפולי התחזוקה יומלץ לשלב פרוצדורות אסתטיות נוספות לשיפור מראה העור והפחתת הרפיון, כגון מזותרפיה, הידוק בטכנולוגיית RF, פילינג רפואי או טיפול באור. התאמה אישית של תוכנית הטיפול התחזוקתי היא המפתח לשמירה על מראה צעיר, רענן ומוצק של קו הלסת והסנטר לאורך שנים רבות.

×

שיחת ווטסאפ

ברוכים הבאים לקליניקה בהובלת ד"ר מאיר באבאיב,
מומחה לדרמטולוגיה מתקדמת והצרת היקפים ללא ניתוח.

לפרטים ותיאום תור