תוכן עניינים

פתרון מתקדם לעיצוב הגוף

בעידן הטכנולוגי של היום, הסרת שומן ללא ניתוח הפכה לאחת השיטות המבוקשות ביותר לעיצוב וחיטוב הגוף. בקליניקה של ד"ר מאיר באבאיב, מומחה מוביל בתחום הרפואה האסתטית, אנו גאים להציע מגוון רחב של פתרונות מתקדמים להסרת שומן ממוקד, ללא צורך בהרדמה כללית או בחתכים נרחבים. שיטות אלו מתאימות למטופלים המעוניינים להיפטר מעודפי שומן עיקשים, תוך כדי מזעור הסיכונים וצמצום זמן ההחלמה.

אזורים בגוף לטיפול בהמסת שומן

ישנם מספר אזורים בגוף שמתאימים שאיבת שומן ללא ניתוח, בהתאם לסוג הטכנולוגיה ולכמות השומן המיועדת להסרה. הנה רשימה של חלקי הגוף שניתן לטפל בהם בשיטות שונות של שאיבת שומן ללא ניתוח:

יש לשים לב ששאיבת שומן אינה מתאימה לכולם, ויש להתייעץ עם רופא מומחה לפני החלטה על כל טיפול.

בטן

אחד האזורים המבוקשים ביותר לשאיבת שומן ללא ניתוח, מכיוון שבטן מצטברת בה שומן עודף שקשה להיפטר ממנו באמצעות דיאטה או ספורט. ניתן להשתמש בשיטות מגוונות, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הבטן הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או שאיבת שומן ישירה באמצעות קאנולה דקה.

שאיבת שומן בטן דר מאיר באבאיב מומחה לרפואת עור מתקדמת

ירכיים

הירכיים הן אזור נוסף שבו נוטים להצטבר כיסי שומן עקשניים, במיוחד אצל נשים. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הירכיים, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הירכיים הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או שאיבת שומן ישירה באמצעות קאנולה דקה.

שאיבת שומן ירכיים דר מאיר באבאיב מומחה לרפואת עור מתקדמת

סנטר כפול

הסנטר הכפול הוא אזור שבו יכולה להיווצר רפיון או "סנטר כפול" שמקנה מראה של הזדקנות או עודף משקל. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הסנטר הכפול, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הסנטר הכפול הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או מיני שאיבת שומן בהרדמה מקומית.

שאיבת שומן סנטר כפול דר מאיר באבאיב מומחה לרפואת עור מתקדמת

זרועות

הזרועות הן אזור שבו יכולה להיווצר רפיון או "זרועות נפיחות" שמקנות מראה של הזדקנות או עודף משקל. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הזרועות, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הזרועות הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או שאיבת שומן ישירה באמצעות קאנולה דקה.

שאיבת שומן בזרועות דר מאיר באבאיב מומחה לרפואת עור מתקדמת

צוואר

הצוואר הוא אזור שבו יכולה להיווצר רפיון או "סנטר כפול" שמקנה מראה של הזדקנות או עודף משקל. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הצוואר, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הצוואר הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או מיני שאיבת שומן בהרדמה מקומית.

גב

הגב הוא אזור שבו יכולה להיווצר רפיון שמקנה מראה ונוחות של האדם. ניתן להשתמש בשיטות המבוססות על חום או קור להמסת או להקפאת השומן באזור הגב, ולקבל תוצאות של חיטוב ומתיחה של העור. השיטות המתאימות לאזור הגב הן לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, קריוליפוליזיס, או שאיבת שומן ישירה באמצעות קאנולה דקה.

טיפולים להסרת שומן עודף ללא ניתוח

אזור בגוףמשך טיפוליתרונות
בטן35-60 דקותהסרת שומן ממוקדת, ללא צורך בהרדמה או בחתכים, זמן החלמה מהיר
מותניים25-45 דקותטיפול יעיל ב"אזורים עקשנים", אפשרי לעצב קימורים טבעיים, אין ההגבלות של ניתוח
צוואר כפול15-30 דקותהצערת מראה מהירה ובטוחה, חיטוב קו לסת וסנטר, שיפור מיצוק העור
פנים ירכיים40-60 דקותחיטוב והצרה אפקטיביים, שיפור מרקם עור "פילינג", אפשרי לשלב עם טיפולי RF
זרועות30-50 דקותמיצוק וחיטוב יעילים, אין סכנת עודף עור, ניתן לשלב עם טיפולים לחיזוק שרירים
ברכיים35-60 דקות לברךהסרת "שמיכות שומן", מראה מחוטב יותר, שיפור מרקם העור, אין סיכונים כירורגיים
גב עליון ותחתון25-40 דקות לאזורטיפול נוח ויסודי בקפלי עור ושומן, אפשרות לפרוש על אזור נרחב, החלמה מהירה

שאלות נפוצות לגבי הסרת שומן ללא ניתוח

שאיבת שומן מתאימה למגוון רחב של אזורים בגוף, כולל בטן, מותניים, ירכיים, זרועות, גב עליון ותחתון, פנים צוואר, ברכיים ועוד. הטכנולוגיות החדשניות מאפשרות התמקדות במצבורי שומן עיקשים כמעט בכל אזור.

קיימות מספר שיטות מתקדמות להסרת שומן ללא ניתוח, הכוללות אולטרסאונד ממוקד בעוצמה גבוהה (HIFU), קריולפוליזיס (הקפאת שומן), המסת שומן בלייזר, גלי רדיו, ועוד. כל שיטה מתאימה לאזורים מסוימים יותר מאחרים, בהתאם למאפייני השומן והעור.

משך הטיפול תלוי בגודל האזור המטופל ובשיטה הספציפית, אך נע בדרך כלל בין 25 ל-90 דקות. זמן ההתאוששות קצר משמעותית בהשוואה לשאיבה כירורגית, ונע בין מספר שעות עד ימים ספורים, כתלות בסוג הטיפול.

ברוב המקרים, תאי השומן שהוסרו לא יחזרו, כך שהתוצאות של שאיבת שומן הן ארוכות טווח. עם זאת, שמירה על אורח חיים בריא ויציב חיונית למניעת הצטברות שומן חדש בעתיד.

רמת אי-הנוחות במהלך טיפולי שאיבת שומן ללא ניתוח נמוכה בדרך כלל, ומושפעת מסף הכאב האישי ומהאזור המטופל. לרוב, ניתן להקל על תחושת אי-הנוחות בקלות באמצעות משככי כאבים קלים או קרם מקומי.

שאיבת שומן ללא ניתוח מתאימה בעיקר למטופלים עם עודף שומן מתון באזורים ממוקדים. באזורים עם כמות שומן גדולה יותר, כמו למשל במקרים של השמנת יתר, ייתכן שיידרש שילוב של ניתוח ושיטות לא פולשניות להשגת התוצאה הרצויה.

סיבוכים משמעותיים בעקבות שאיבת שומן ללא ניתוח נדירים ביותר. תופעות לוואי שכיחות וחולפות עשויות לכלול אודם, נפיחות, חבורות או רגישות זמנית במקום הטיפול.

ב-99% מהמקרים, מפגש יחיד מספיק. הרופא המטפל יתאים תוכנית טיפולים אישית לכל מטופל.

ישנם מקרים בהם כמות השומן המקומית גדולה מדי או שרקמת העור אינה מתאימה לשאיבת שומן ללא ניתוח. לדוגמה, לאחר ירידה דרסטית במשקל או לאחר הריון, עשוי להיות עודף עור משמעותי שידרוש הסרה ניתוחית. במצבים מורכבים אלו, שאיבת שומן כירורגית עשויה להתאים יותר.

 

הטכנולוגיות המתקדמות להסרת שומן ללא ניתוח

בשנים האחרונות, חלה התקדמות משמעותית בתחום הסרת השומן ללא ניתוח. כיום, אנו יכולים להציע מספר שיטות חדשניות ויעילות:

אולטרסאונד ממוקד בעוצמה גבוהה (HIFU)

טכנולוגיה זו עושה שימוש בגלי קול בתדירות גבוהה כדי לפרק תאי שומן, מבלי לפגוע ברקמות הסמוכות.

קריולפוליזיס (Cryolipolysis)

שיטה זו מקררת ומקפיאה תאי שומן באזור הטיפול, גורמת להם להתפרק ולהיספג בהדרגה על ידי הגוף.

המסת שומן בלייזר

אנרגיית הלייזר מותכת את תאי השומן, והגוף מפנה אותם באופן טבעי בשבועות שלאחר מכן.

טיפול בגלי רדיו (RF)

גלי הרדיו חודרים לשכבת השומן התת-עורית, מחממים אותה ומעודדים כווץ של סיבי הקולגן.

בקליניקה שלנו, אנו בוחרים בקפידה את הטכנולוגיה המתאימה ביותר לכל מטופל, בהתאם לאזורי הטיפול, סוג השומן ומצב העור.

יתרונות הסרת השומן ללא ניתוח

הסרת השומן ללא ניתוח טומנת בחובה יתרונות רבים בהשוואה לשיטות המסורתיות:

 • פולשנות מזערית ללא חתכים או תפרים
 • אין צורך בהרדמה כללית
 • זמן החלמה קצר וחזרה מהירה לשגרה
 • תופעות לוואי מינימליות כמו אודם וכאב קל
 • סיכון נמוך משמעותית לסיבוכים
 • מתאים למגוון רחב של אזורים בגוף

כל אלו הופכים את הסרת השומן ללא ניתוח לאופציה אטרקטיבית לאלו שרוצים לבצע שינוי במראה הגוף ולשפר את ההרגשה, אך מהססים לגבי פרוצדורה כירורגית.

האזורים בגוף המתאימים להסרת שומן ללא ניתוח

אחד היתרונות הבולטים של הטיפול  הוא היכולת להתמקד בכל אזור כמעט בגוף. אצלנו במרפאה מטפלים בהצלחה רבה ב:

 • אזור הבטן והמותניים
 • הגב העליון והתחתון
 • הזרועות והכתפיים
 • הירכיים והישבן
 • אזור מתחת לסנטר ("צוואר כפול")
 • פנים הברכיים והקרסוליים

כל טיפול מותאם אישית לצרכים הספציפיים של כל מטופל, על מנת להבטיח תוצאות מרביות בכל אזור.

ד"ר מאיר באבאייב – ניסיון עשיר בעיצוב גוף

ד"ר באבאיב הוא מומחה בעל שם בתחום הרפואה האסתטית, עם התמחות ברפואת עור מתקדמת. הוא צבר ניסיון עשיר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר להסרת שומן עודף, והוא מוכר כחלוץ בתחום בזכות תוצאותיו המדויקות והאסתטיות.

בקליניקה של ד"ר באבאיב טופלו עד כה מאות מטופלים שביקשו להיפטר מעודפי שומן ממוקדים באזורים שונים בגוף, וחוו שינוי משמעותי בדימוי העצמי ובאיכות החיים שלהם. המשותף לכולם הוא שביעות הרצון הגבוהה מהתהליך ומהתוצאות.

הייחודיות של הקליניקה טמונה בגישה האישית של ד"ר באבאיב. כל מטופל זוכה להערכה מקיפה ותוכנית טיפול המותאמת בקפידה עבורו. הרופא והצוות המיומן מלווים את המטופל לאורך כל הדרך, מהתייעצות ראשונית ועד לתוצאה הסופית.

הסרת שומן ללא ניתוח מהווה פריצת דרך של ממש בתחום עיצוב וחיטוב הגוף. היא פותחת אפשרויות חדשות בפני אנשים רבים המעוניינים לבצע שינוי במראה החיצוני מבלי להתפשר על הבטיחות, על הנוחות ועל איכות החיים.

בקליניקה של ד"ר מאיר באבאיב, המטופלים נהנים משילוב של טכנולוגיה חדשנית עם ניסיון עשיר ויחס אישי חם. אנו מזמינים אתכם לקביעת פגישת ייעוץ ולגלות כיצד הסרת שומן ללא ניתוח יכולה לסייע לכם להגיע לגוף החטוב והמעוצב עליו תמיד חלמתם.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

הי, הגעת לקליניקה של ד"ר מאיר.
אנחנו מומחים בטיפוח עור ופיסול גוף.

לתיאום תור או קבלת פרטים

השאיר/י פרטים, מחכים לך 💛