תוכן עניינים
צרו קשר לייעוץ או טיפול
בוטוקס לפני ואחרי - הפלא של הצערת העור ללא ניתוח! ד"ר מאיר באבאיב, מומחה מוביל, מציג תוצאות מרהיבות ומספק מידע מקיף על טיפולי בוטוקס. למדו כיצד הטיפול יכול לשנות את חייכם. תמונות אמיתיות, עצות מקצועיות וייעוץ אישי. צרו קשר עוד היום! 👆
הטיפולים המובילים בקליניקה
צרו קשר לייעוץ או טיפול

בוטוקס לפני ואחרי

תוכן עניינים

הפתרון המושלם למניעת קמטים

ברוכים הבאים לעולם המרתק של טיפולי בוטוקס, בהובלת ד"ר מאיר באבאיב, מומחה מוביל בתחום האסתטיקה הרפואית. בדף זה, נציג בפניכם את הטרנספורמציה המדהימה שמציע הבוטוקס – מהחלקת קמטים במצח ועד לטיפול בסנטר "תפוז". באמצעות תמונות "בוטוקס לפני ואחרי" מרשימות, תוכלו לראות בעצמכם את ההבדל הדרמטי שטיפולי בוטוקס יכולים להשיג.

עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה ושימוש בטכניקות המתקדמות ביותר, ד"ר באבאיב מתמחה בהשגת תוצאות טבעיות ומרשימות, המותאמות באופן אישי לכל מטופל. הצטרפו אלינו למסע מרתק דרך עולם הבוטוקס, חקרו את התמונות המרהיבות של בוטוקס לפני ואחרי, וגלו כיצד טיפולים אלה יכולים להעניק לכם מראה צעיר, רענן וביטחון מחודש.

בוטוקס הוא טיפול אסתטי לא פולשני שמטרתו להחליק ולהפחית קמטים על ידי הרפיית השרירים הגורמים להם. לפני הטיפול, הקמטים עשויים להיות בולטים באזורים כמו המצח, בין הגבות, סביב העיניים והפה, מה שמעניק מראה מבוגר ועייף. לאחר הטיפול, ניתן להבחין בהפחתה משמעותית בקמטים, והעור נראה חלק, רענן וצעיר יותר. התוצאות נראות לעין תוך מספר ימים וזמן ההחלמה קצר מאוד, מה שמאפשר ליהנות ממראה רענן ומתוח במהירות.

בוטוקס לפני ואחרי בפנים

בוטוקס לפני ואחרי במצח (לטיפול בקמטי רוחב)

בוטוקס לטיפול בקמטי רוחב במצח הוא תהליך אסתטי המיועד להחליק ולהפחית קמטים הנגרמים כתוצאה מהבעות פנים חוזרות ונשנות. לפני הטיפול, המצח עשוי להיראות עם קמטים בולטים ורוחביים, המשווים מראה עייף ומבוגר. לאחר הטיפול, ניתן להבחין בשיפור ניכר – הקמטים מתעדנים והמצח נראה חלק, רענן וצעיר יותר. התוצאות הן מיידיות וזמן ההחלמה קצר מאוד, מה שמאפשר ליהנות ממראה מתוח וצעיר במהירות.

בוטוקס לפני ואחרי בין הגבות (לטיפול בקמטי זעף)

בוטוקס לטיפול בקמטי זעף בין הגבות הוא תהליך אסתטי המיועד להחליק ולהפחית קמטים אנכיים הנוצרים כתוצאה מהבעת פנים מתוחה. לפני הטיפול, אזור בין הגבות עשוי להיראות עם קמטים בולטים, המשווים מראה כעוס או עייף. לאחר הטיפול, ניתן להבחין בשיפור ניכר – הקמטים מתעדנים והאזור בין הגבות נראה חלק, רגוע וצעיר יותר. התוצאות הן מיידיות וזמן ההחלמה קצר מאוד, מה שמאפשר ליהנות ממראה רענן ונינוח במהירות.

בוטוקס לפני ואחרי מסביב לעיניים (לטיפול בקמטי צחוק)

בוטוקס לטיפול בקמטי צחוק מסביב לעיניים הוא תהליך אסתטי המיועד להחליק ולהפחית קמטים דקים הנוצרים כתוצאה מהבעת שמחה וצחוק. לפני הטיפול, האזור מסביב לעיניים עשוי להיראות עם קמטים בולטים, המשווים מראה מבוגר ועייף. לאחר הטיפול, ניתן להבחין בשיפור ניכר – הקמטים מתעדנים והאזור מסביב לעיניים נראה חלק, רענן וצעיר יותר. התוצאות הן מיידיות וזמן ההחלמה קצר מאוד, מה שמאפשר ליהנות ממראה רענן וחיוני במהירות.

בוטוקס לפני ואחרי בגשר האף (לטיפול בקמטים קטנים המכונים "קמטי ארנב")

בוטוקס לטיפול בקמטי ארנב בגשר האף הוא תהליך אסתטי המיועד להחליק ולהפחית קמטים קטנים הנוצרים כתוצאה מהבעות פנים חוזרות ונשנות. לפני הטיפול, גשר האף עשוי להיראות עם קמטים דקים ובולטים, המשווים מראה מבוגר ועייף. לאחר הטיפול, ניתן להבחין בשיפור ניכר – הקמטים מתעדנים והאזור על גשר האף נראה חלק, רענן וצעיר יותר. התוצאות הן מיידיות וזמן ההחלמה קצר מאוד, מה שמאפשר ליהנות ממראה מחודש במהירות.

בוטוקס לפני ואחרי מסביב הפה (לטיפול בקמטים מעל השפה העליונה וקמטים בזוויות הפה)

בוטוקס לטיפול בקמטים מסביב לפה הוא תהליך אסתטי המיועד להחליק ולהפחית קמטים וקמטוטים הנוצרים כתוצאה מהבעות פנים חוזרות ונשנות. לפני הטיפול, אזור הפה עשוי להיראות עם קמטים בולטים, המשווים מראה מבוגר ועייף. לאחר הטיפול, ניתן להבחין בהפחתה משמעותית של הקמטים, מה שמעניק לאזור הפה מראה חלק, רענן וצעיר יותר. התוצאות נראות לעין תוך מספר ימים וזמן ההחלמה קצר מאוד, מה שמאפשר ליהנות ממראה רענן וחיוני במהירות.

בוטוקס לפני ואחרי בסנטר (לטיפול במרקם לא אחיד המכונה "סנטר גלי")

בוטוקס לטיפול במרקם לא אחיד בסנטר, המכונה "סנטר גלי", הוא תהליך אסתטי המיועד להחליק ולהפחית קמטים וקפלים קטנים הנוצרים באזור זה. לפני הטיפול, הסנטר עשוי להיראות עם מרקם גלי ולא אחיד, המשווה מראה מבוגר ופחות חלק. לאחר הטיפול, ניתן להבחין בשיפור ניכר – המשטח בסנטר מתעדן והאזור נראה חלק, אחיד וצעיר יותר. התוצאות הן מיידיות וזמן ההחלמה קצר מאוד, מה שמאפשר ליהנות ממראה רענן ומתוח במהירות.

בוטוקס לפני ואחרי בצוואר

בוטוקס לפני ואחרי בקמטים רוחביים

בוטוקס לטיפול בקמטים רוחביים בצוואר הוא תהליך אסתטי המיועד להחליק ולהפחית את הקמטים הנוצרים באזור זה כתוצאה מהזדקנות והבעות פנים. לפני הטיפול, הצוואר עשוי להיראות עם קמטים בולטים ורוחביים, המשווים מראה מבוגר ורפוי. לאחר הטיפול, ניתן להבחין בשיפור ניכר – הקמטים מתעדנים והצוואר נראה חלק, מתוח וצעיר יותר. התוצאות הן מיידיות וזמן ההחלמה קצר מאוד, מה שמאפשר ליהנות ממראה רענן ומהודק במהירות.

בוטוקס לפני ואחרי בקמטים אנכיים (פלטיזמה: Platysma bands)

בוטוקס לטיפול בקמטים אנכיים בצוואר (Platysma bands) הוא תהליך אסתטי המיועד להחליק ולהפחית את המראה של רצועות שרירים בולטות הנוצרות עם הגיל. לפני הטיפול, הצוואר עשוי להיראות עם קמטים אנכיים בולטים, המשווים מראה מבוגר ורפוי. לאחר הטיפול, ניתן להבחין בשיפור ניכר – הרצועות מתרככות והצוואר נראה חלק, מתוח וצעיר יותר. התוצאות הן מיידיות וזמן ההחלמה קצר מאוד, מה שמאפשר ליהנות ממראה רענן ומהודק במהירות.
×

שיחת ווטסאפ

ברוכים הבאים לקליניקה בהובלת ד"ר מאיר באבאיב,
מומחה לדרמטולוגיה מתקדמת והצרת היקפים ללא ניתוח.

לפרטים ותיאום תור