תוכן עניינים
צרו קשר לייעוץ או טיפול
האם תגובות רגשיות ליופי ואסתטיקה מוכרות לכם? ד"ר מאיר באבאיב, מומחה לאסתטיקה רפואית, מסביר על הקשר בין הרגש למראה ועל ההשפעה המשמעותית של טיפולים אסתטיים על ההרגשה הפנימית.
הטיפולים המובילים בקליניקה
צרו קשר לייעוץ או טיפול

תגובות רגשיות ליופי

כיצד תחום האסתטיקה הרפואית משפיע על ההרגשה הפנימית שלנו

אם גם אתם חווים תגובות רגשיות ליופי, כדאי שתדעו שאינכם לבד. הקשר בין המראה החיצוני להרגשה הפנימית הוא הרבה יותר עמוק ומשמעותי ממה שנהוג לחשוב. ד"ר מאיר באבאיב, רופא עור מומחה באסתטיקה רפואית מתקדמת עם ניסיון של מעל 15 שנה, מסביר כיצד תחום האסתטיקה יכול לשפר לא רק את ההופעה אלא גם את איכות החיים הכללית. בקליניקה הפרטית שלו, הממוקמת במתחם עזריאלי לעסקים בחולון, מוצעים מגוון טיפולים חדשניים לשדרוג המראה וחיזוק הביטחון העצמי, ללא צורך בניתוח או בהליכים פולשניים. בין אם אתם מעוניינים בפיסול ועיצוב הפנים, בהעלמת קמטים ובשיפור מרקם העור, או בהצערה וחידוש מראה הפנים – צוות המומחים המיומן בהנהגת ד"ר באבאיב כאן כדי לסייע לכם במימוש הפוטנציאל האסתטי והרגשי שלכם. בואו לגלות את הטכנולוגיות והשיטות המתקדמות ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית, ואת ההשפעה המשמעותית שלהן על ההרגשה הפנימית והמראה החיצוני כאחד.

תגובות רגשיות ליופי – מה בעצם הקשר בין אסתטיקה ובין הנפש?

כבני אדם, איננו יצורים חסרי רגש הנעים אך ורק על פי ההיגיון. אלא להפך – ברובנו, התחושות, האמונות והרגשות מנווטים רבים מהיבטי החיים, לעיתים אף יותר משיקולים רציונליים. התופעה הזו מתבטאת באופן משמעותי במיוחד ביחס שלנו למראה ולאסתטיקה. המוח האנושי מגיב באופן כמעט אינסטינקטיבי ליופי, ולמעשה "מתוכנת" לקשר אותו עם תחושות חיוביות כמו שמחה, התרגשות ואושר. בזכות המנגנון המורכב הזה, תגובות רגשיות ליופי הן הרבה יותר מאשר סתם רושם ראשוני – הן משפיעות על המחשבות, על ההתנהגות ועל איכות החיים באופן מעמיק:

 • אנשים נוטים לפתח רגשות הערכה, קרבה ואמון לאנשים אטרקטיביים יותר.
 • מראה חיצוני מטופח קשור לעלייה בביטחון העצמי, במוטיבציה ובדימוי העצמי.
 • מחקרים הראו קשר בין מראה אסתטי למצב רוח משופר וליכולת תפקוד גבוהה יותר.
 • בני זוג נוטים להרגיש משיכה חזקה יותר ולחוש יותר סיפוק מהקשר עם אדם נאה.
 • במקרים קיצוניים, קשיי הסתגלות למראה או תחושות של "כיעור" עלולות לגרום לדיכאון.

למעשה, התגובות הרגשיות החיוביות ליופי משפיעות על כל תחומי החיים – מבריאות נפשית דרך מערכות יחסים ועד הצלחה בעבודה. אין פלא שיותר ויותר אנשים בוחרים לקחת אחריות ולעשות מעשה לשיפור המראה ולשדרוג הביטחון העצמי. בדיוק כאן נכנס תחום האסתטיקה לתמונה – כלי רב עוצמה להעצמה פנימית באמצעות שינוי חיצוני.

כוחה של אסתטיקה רפואית – הרבה מעבר ל"תיקון" קוסמטי גרידא

תחום האסתטיקה הרפואית התפתח בצורה משמעותית בשנים האחרונות, והפך לאחד הכלים החשובים והאפקטיביים ביותר לשיפור איכות החיים. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות וחומרים חדשניים, ניתן כיום לבצע מגוון רחב של התאמות אסתטיות בפנים ובגוף – החל מפיסול עדין של הפנים, דרך החלקת קמטים, ועד טשטוש של פגמים ושיפור מרקם העור. מעבר לאפקט הקוסמטי הברור, לתוצאות של טיפולי אסתטיקה יש השפעה משמעותית על ההיבט הרגשי והנפשי:

 • שינויים חיוביים במראה יכולים לספק זריקת מוטיבציה ולהגביר את תחושת הערך העצמי.
 • תיקון פגמים אסתטיים מעלה את הביטחון העצמי ואת נכונות האדם לצאת מאזור הנוחות.
 • שיפור משמעותי במראה עשוי לפתוח בפני האדם דלתות חדשות בחברה ובעבודה.
 • טשטוש סימני הזדקנות וחידוש מראה עור הפנים תורמים לתחושת נעורים מחודשת.
 • קבלת מחמאות על המראה החיצוני מעצימה את תחושת הערך העצמי של האדם.

כל אלו הם רק חלק קטן מהאופן בו עשויה התערבות אסתטית להשפיע לחיוב על חייו הרגשיים והחברתיים של אדם. כמובן שחשוב לזכור כי המפתח להצלחה טמון בבחירת רופא אסתטיקה מיומן, שידע לזהות את הצרכים הספציפיים של כל מטופל ולהתאים לו פתרון שיגשים את הפוטנציאל האישי שלו.

תגובות רגשיות ליופי אחרי טיפול אסתטי – איך מרגישים אחרי?

בעוד שלא קיים מחקר מדעי מקיף בנושא, עדויות אישיות רבות של מטופלים מלמדות על התגובות הרגשיות החיוביות שהם חווים לאחר עבודות אסתטיקה. בין ההשפעות הנפוצות ביותר ניתן למנות:

 • התעוררות של תחושות "פרפרים בבטן" ושמחה עמוקה בכל פעם שהם מביטים במראה.
 • עלייה בדימוי העצמי ותחושה כללית של יותר סיפוק ממראה הפנים והגוף.
 • פתיחות חברתית מוגברת והרגשת נינוחות ובטחון במפגש עם אנשים חדשים.
 • תגובות חיוביות יותר מהסביבה – כולל קבלת מחמאות ותשומת לב מוגברת.
 • תחושה שמשהו השתנה מהותית – לא רק בפנים אלא גם בנפש פנימה.

אלו הן רק חלק מהדוגמאות לתגובות רגשיות ליופי שניתן לחוות אחרי עבודת אסתטיקה מוצלחת. ברור שכדי להשיג את האפקט הטוב ביותר, יש להקפיד על ביצוע הטיפול בידי רופא עור מוסמך במרפאה מתקדמת – מה שיבטיח תוצאות אופטימליות ובטיחות מקסימלית.

הכירו את הטיפולים הפופולריים והאפקטיביים ביותר באסתטיקה רפואית

בקליניקה של ד"ר באבאיב מוצעים טיפולים חדשניים רבים לשדרוג המראה וחיזוק הביטחון, בהתאמה אישית לכל מטופל:

בנוסף, בקליניקה ניתן למצוא שפע של פרוצדורות לטיפול בצלקות, בפיגמנטציה, בנקבוביות מוגדלות, בחוסר סימטריה ועוד. כל הטיפולים מותאמים אישית, מבוצעים באופן בטוח ונוח, ונותנים תוצאות טבעיות וארוכות טווח – ללא זמן החלמה או צלקות.

10 דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים בטיפול אסתטי

 1. חשוב לבחור רופא בעל הכשרה וניסיון בתחום הפרוצדורה הרצויה.
 2. כל הטיפולים האסתטיים צריכים להתבצע במרפאה מוסמכת ונקייה.
 3. ברוב המקרים נדרשים מספר טיפולים בסדרה להשגת התוצאה האופטימלית.
 4. תוצאות חלק מהטיפולים הופכות מורגשות רק לאחר מספר שבועות או חודשים.
 5. כל טיפול אסתטי טומן בחובו גם סיכונים מסוימים – חשוב לברר אותם מראש.
 6. מומלץ להימנע מחשיפה לשמש, מסאונה ומפעילות גופנית מאומצת בסמוך לטיפול.
 7. במקרים נדירים עשויות להופיע תופעות לוואי כמו נפיחות, חבורות או רגישות מקומית.
 8. תמיד עדיף לבצע שינויים הדרגתיים ועדינים מאשר שינוי דרסטי בפעם אחת.
 9. עלות הטיפול יכולה להשתנות באופן משמעותי בהתאם לסוג הפרוצדורה ולמספר המפגשים.
 10. האפקט של רובם המכריע של הטיפולים האסתטיים הוא זמני – יידרשו טיפולי תחזוקה.

ד"ר באבאיב – שילוב של ידע, ניסיון וחדשנות אסתטית

ד"ר מאיר באבאיב נחשב לאחד הרופאים המובילים והמנוסים בישראל בתחום רפואת העור האסתטית. לאורך יותר מ-15 שנות הקריירה שלו, פיתח ד"ר באבאיב מומחיות מרשימה במגוון נרחב של טכניקות מתקדמות להצערת העור, למילוי והחלקת קמטים, להסרת פיגמנטציה ולטיפול במגוון בעיות עור נוספות. תוך שימוש במכשירים ובחומרי מילוי מהדור החדש ביותר, ד"ר באבאיב ידוע בזכות היכולת שלו לייצר תוצאות אסתטיות יוצאות דופן, תוך הקפדה על מראה טבעי ורך המותאם באופן אישי לכל מטופל. במקביל לעבודה הקלינית, ד"ר באבאיב ממשיך להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום וזוכה להערכה עולמית על פועלו המחקרי ועל חלקו בפיתוח פרוטוקולים חדשניים להשבחת המראה. הוא מרצה בכנסים בינלאומיים, מפרסם מאמרים בירחונים מקצועיים ואף משתף פעולה עם חברות מובילות בענף בתהליכי פיתוח של מוצרים חדשים.

כדי להרגיש טוב, חשוב גם להיראות טוב – השקיעו בעצמכם עוד היום!

אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לחולל שינוי משמעותי בהרגשה הפנימית ובהופעה החיצונית שלכם, אתם מוזמנים להתייעץ עם ד"ר מאיר באבאיב, המומחה לאסתטיקה רפואית. כבר בפגישה הראשונית תוכלו לחוות את ההבדל שעושים ידע נרחב, ניסיון קליני וגישה אישית. ד"ר באבאיב יקשיב בתשומת לב לרצונות ולצרכים הייחודיים שלכם, יסביר על האפשרויות העומדות בפניכם ויתאים במיוחד עבורכם תוכנית טיפול אופטימלית שתממש את הפוטנציאל ותוביל לתוצאות מדהימות.

זכרו, השינוי שאתם כל כך רוצים נמצא במרחק נגיעה בלבד. כל שנותר הוא להרים טלפון, לקבוע תור ולהתחיל במסע מרגש לגרסה המשופרת של עצמכם. ד"ר באבאיב והצוות המסור שלו יהיו לצדכם בכל שלב, וידאגו שתקבלו יחס חם, מקצועי ואמפתי לכל אורך הדרך. אז למה אתם מחכים? השקיעו בעצמכם ובואו לחוות על בשרכם את ההשפעה המשמעותית של תגובות רגשיות ליופי. האושר והביטחון מגיעים גם לכם!

×

שיחת ווטסאפ

ברוכים הבאים לקליניקה בהובלת ד"ר מאיר באבאיב,
מומחה לדרמטולוגיה מתקדמת והצרת היקפים ללא ניתוח.

לפרטים ותיאום תור