תוכן עניינים
צרו קשר לייעוץ או טיפול
ד"ר מאיר באבאיב הוא מומחה מהשורה הראשונה בתחום העלמת קמטים, מילוי קמטים וטיפולים אסתטיים בפנים. בעל ניסיון עשיר של למעלה מ-15 שנה ומיישם את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.
הטיפולים המובילים בקליניקה
צרו קשר לייעוץ או טיפול

קמטים בצידי הפה

בואו "נעלים" את הנפילה והעצב מהפנים

מרפאת העור והאסתטיקה של ד"ר מאיר באבאיב מתמחה בפיסול פנים וטיפולים אסתטיים מגוונים, ובכללם טיפולים להעלמת קמטים וקמטי אף-פה (נזולביאל). ד"ר באבאיב, מומחה בעל ניסיון רב בתחום, מציע מספר שיטות לטיפול בקמטים אלה:

הזרקת חומרי מילוי

מילוי קמטי נזולביאל הוא טיפול נפוץ, שנועד להצעיר ולהחליק את מראה האזור של האף והשפה העליונה. קמטים אלו נחווים לרוב כמפריעים על ידי הסובלים מהם, וגורמים להם מבוכה, במיוחד בקרב נשים. הטיפול מתאים הן לגברים והן לנשים מכל גיל.

התהליך מתבצע על ידי רופא פלסטי מומחה, תחת הרדמה מקומית. הקמטים ממולאים עם חומר מילוי ייעודי כמו חומצה היאלורונית. התהליך אינו כואב ואורך כחצי שעה בממוצע. ההחלמה קצרה – כ-2-5 ימים של נפיחות קלה ואי נוחות מזערית. כעבור שבועיים ניתן כבר לחזור לשגרה ופעילות ספורטיבית.

תוצאות המילוי הן בדרך כלל מידיות. האזור מקבל מראה חלק ואחיד יותר, הקמטים נעלמים והמראה מצוער באופן משמעותי. נשים רבות דיווחו על ביטחון עצמי מוגבר ושביעות רצון גבוהה מהתוצאה.

יתרונות המילוי כוללים מראה צעיר ורענן יותר, מניעת היווצרות קמטים נוספים, הקלה על בעיות נשימה, שיפור איכות איפור הפנים ועוד.

מתיחת קמטי אף-פה בחוטים

מתיחת העור באמצעות חוטים היא שיטה נפוצה ויעילה להעלמת קמטי נזולביאל לטווח ארוך. הטיפול מבוצע על ידי רופא מומחה ומנוסה בהחדרת חוטי פוליפרופילן דקיקים מתחת לעור באזור המצח, האף והשפה העליונה.

התהליך פשוט יחסית ואורך כשעה. הוא מבוצע בהרדמה מקומית קלה ואינו כרוך בכאבים. החוטים מותאמים אישית ומוחדרים לעומק הרצוי כדי למתוח בעדינות את העור ולהעלים את קמטי הנזולביאל. תקופת ההחלמה קצרה ונוחה – עד שבוע של נפיחות קלה באזור.

תוצאות מתיחת העור באמצעות החוטים ארוכות טווח ביותר – בממוצע כ-18-24 חודשים. האזור מקבל מראה חלק, צעיר ומתוח יותר, כשהקמטים הבלתי אסתטיים נעלמים בהדרגה. גם נשים מבוגרות דיווחו על ביטחון עצמי מוגבר וסיפוק רב מהמראה המשופר.

פגישת ייעוץ ומתן המלצה אישית המותאמת לצרכים ולמבנה הפנים שלכם ניתנת ללא עלות. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר על מנת לקבוע תור לייעוץ עם המומחה שלנו ד"ר מאיר באבאייב.

×

שיחת ווטסאפ

ברוכים הבאים לקליניקה בהובלת ד"ר מאיר באבאיב,
מומחה לדרמטולוגיה מתקדמת והצרת היקפים ללא ניתוח.

לפרטים ותיאום תור