תוכן עניינים
צרו קשר לייעוץ או טיפול
שאיבת שומן בטן בהתאמה אישית למטרות הספציפיות של כל מטופל, הליך זה משלב טכניקות מתקדמות וגישה יסודית לתוצאות אסתטיות אופטימליות. ד"ר מאיר עזר למאות מטופלים.
הטיפולים המובילים בקליניקה
צרו קשר לייעוץ או טיפול

שאיבת שומן בטן

הסרה של שומן עיקש לקבלת בטן שטוחה ומוצקה

שאיבת שומן בטן והקטנת היקף המותניים, היא אחת הפרוצדורות הקוסמטיות הנפוצות והמבוקשות ביותר כיום. הטיפול מאפשר להסיר באופן ממוקד שומן מאזור הבטן ולעצב מחדש את קו המותניים. 

שאיבת שומן בבטן דר מאיר באבאיב מומחה לרפואת עור מתקדמת
שאיבת שומן בטן ללא ניתוח - ד"ר מאיר באבאיב

שאלות נפוצות אודות שאיבת שומן באזור הבטן

שאיבת שומן בטן ללא ניתוח היא פרוצדורה קוסמטית זעיר-פולשנית המאפשרת להסיר עודפי שומן ממוקמים באזור הבטן והמותניים, ללא צורך בהרדמה כללית או בחתכים נרחבים. ד"ר מאיר באבאיב, מומחה בעל שם להליכים אסתטיים, משלב במרפאתו שיטות חדשניות לשאיבת והמסת השומן, תוך התאוששות מהירה והשגת תוצאות משמעותיות כמעט מיידיות.

שאיבת שומן בטן ללא ניתוח מתבצעת באמצעות טכניקות שונות הממיסות ומסירות תאי שומן תת-עוריים, תוך שימור שלמות העור והרקמות הסמוכות. השיטות כוללות שימוש בקנולות זעירות לשאיבה עדינה של השומן, או חשיפת האזור לאנרגיה ממוקדת (כגון קור קיצוני, גלי רדיו או אנרגיית לייזר) שגורמת לפירוק תאי השומן. הטיפול מתבצע תחת אלחוש מקומי בלבד, ללא צורך בהרדמה מלאה.

ד"ר באבאיב נודע כחלוץ בתחום הרפואה האסתטית, המקפיד להציע ללקוחותיו רק את הטכנולוגיות המתקדמות והבטוחות ביותר. בנוסף לשימוש במגוון מדגמים מתקדמים של מכשור לשאיבת שומן, דוגמת ואזר ליפו או אקווה ג'ט, ד"ר באבאיב מומחה בשילוב עם טכנולוגיות הממיסות שומן, כמו cooltech וקריולפוליזיס, הזרקות ממיסות שומן כדוגמת אקוולייז', והתקנים המבוססים על RF לחימום השומן. כך, ניתן להתאים פרוטוקול אידיאלי לכל מטופל.

כן. הייחודיות של שאיבת שומן בטן ללא ניתוח טמונה ביכולת לראות שינוי ניכר כבר מייד בסיום הטיפול. בניגוד לחלק משיטות הטיפול האחרות בשומן, בהן התוצאות מתקבלות בהדרגה, שאיבת השומן מביאה לצמצום מיידי של נפח השומן התת-עורי ושל היקפי הבטן. עם זאת, בימים הראשונים ייתכנו נפיחות זמנית ורגישות מסוימת, אשר חולפות עם הזמן ומאפשרות להנות מהשיפור לאורך זמן.

תוצאות שאיבת השומן מהבטן ללא ניתוח במרפאה של ד"ר מאיר באבאיב נשמרות לצמיתות, כל עוד המטופל מקפיד על אורח חיים בריא ויציב.

כיוון שתאי השומן הותקו והוצאו מהגוף, הם אינם אמורים לחזור לאזור, אלא אם יש עלייה דרמטית במשקל. לכן, מאוד חשוב לשמור על תזונה נכונה ופעילות גופנית סדירה לאחר הטיפול, כדי למקסם את התוצאות לטווח הרחוק.

שאיבת שומן בטן ללא ניתוח מציעה מספר יתרונות בולטים: הפולשנות המזערית מפחיתה משמעותית את הסיכון לסיבוכים, לזיהומים או להיווצרות צלקות.

זמן ההחלמה מהיר מאוד, והמטופלים יכולים לחזור לשגרת חייהם תוך ימים ספורים.

המיקוד הגבוה בקווי המתאר והיכולת לפסל את האזור בעדינות מייצרים מראה טבעי במיוחד.

בקליניקה של ד"ר באבאיב, ניתן גם לשלב מגוון טכנולוגיות משלימות למיצוק העור ולשיפור הגמישות בעור הרפוי, ללא כל ניתוח.

שאיבת שומן בטן ללא ניתוח במרפאתו של ד"ר מאיר באבאיב הינה בטוחה ביותר. הסיכונים לסיבוכים קשים נמוכים משמעותית בהשוואה לניתוח. עם זאת, תופעות לוואי שכיחות עשויות לכלול רגישות או נפיחות זמנית באזור הטיפול. לעיתים נדירות, עלולה להופיע אי סדירות מסוימת במרקם העור. ד"ר באבאיב וצוותו המיומן נוקטים בפרוטוקולים קפדניים לצמצום הסיכונים ומלווים באופן צמוד את המטופלים גם לאחר ההליך, כדי להבטיח את בטיחותם.

מספר המפגשים תלוי בכמות השומן המיועד להסרה, במידת העודף העורי ובמטרות האסתטיות האישיות של המטופל.

ד"ר באבאיב תמיד מתחיל את התהליך בהערכה מקיפה, ובונה מערך טיפולים אישי לכל מטופל. לרוב, הטיפול במכשיר העיקרי מתבצע בפגישה אחת, ואילו טיפולים משלימים עשויים להצריך 1-3 מפגשים נוספים בהמשך. כך או כך, מרבית המטופלים רואים תוצאות מצוינות תוך פרק זמן קצר יחסית.

אורך זמן ההחלמה לאחר שאיבת שומן בטן ללא ניתוח קצר משמעותית יחסית לניתוח. המטופלים יכולים לשוב לביתם כבר מייד בסיום הטיפול, ואין צורך באשפוז. תוך מספר ימים מרבית הרגישות או הנפיחות חולפות, והשיפור במראה נהיה בולט יותר. כעבור שבועיים, ניתן לרוב לחזור גם לפעילות גופנית מתונה. אין כל צורך בחופשת מחלה ממושכת. ד"ר באבאיב וצוותו ייתנו לכם הנחיות מדויקות להתנהלות בתקופת ההתאוששות בהתאם לטכנולוגיות הספציפיות שבהן נעשה שימוש.

בהחלט כן. נשים רבות נותרות עם שומן ממוקם בבטן התחתונה לאחר הריון ולידה, וכן עם עור רפוי ומקומט. שאיבת שומן בטן ללא ניתוח במרפאה של ד"ר מאיר באבאיב נותנת מענה יעיל לבעיה, שכן היא מאפשרת הסרה ממוקדת של השומן העודף ללא פגיעה ביציבות או בתפקוד העור. ד"ר באבאיב מומחה גם בשילוב טיפולים ייחודיים למיצוק העור הרפוי, ולכן התוצאות שלו מרשימות במיוחד. עם זאת, תמיד מומלץ להמתין לפחות 6 חודשים מהלידה לפני ביצוע טיפולים אסתטיים.

שאיבת שומן בטן ללא ניתוח במרפאה של ד"ר באבאיב מתאימה במיוחד לאנשים בריאים בגיל 25-60, אשר סובלים מהצטברות עיקשת של שומן מקומי בבטן, במותניים או בגב התחתון. הפרוצדורה אינה מיועדת לסייע בירידה במשקל, ולכן היא אינה מתאימה למקרים של עודף משקל ניכר או השמנת יתר. בפגישת הייעוץ, ד"ר באבאיב עושה הערכה מקיפה של מצב העור והשומן, ומתאים את הפרוטוקול הנכון לכל מטופל.

עלות שאיבת שומן בטן ללא ניתוח משתנה בהתאם למכשיר בו עושים שימוש, לאזורים המיועדים לטיפול, ולמספר המפגשים הנדרשים. יחד עם זאת, ברוב המקרים עליות הטיפול אטרקטיביות בהרבה ביחס לפרוצדורות כירורגיות, ובמרפאה של ד"ר באבאיב מקפידים על מחירים הוגנים ועל מבצעים אטרקטיביים. פגישת הייעוץ כוללת הצעת מחיר מפורטת לתוכנית הטיפולים שתותאם לכם. ניתן גם לפרוס את התשלום לתשלומים נוחים.

אין צורך לחשוש מכאבים משמעותיים בשאיבת שומן בטן ללא ניתוח. בקליניקה של ד"ר באבאיב כאב או אי נוחות מטופלים מראש ע"י ג'ל אלחוש או ציוד קירור ייעודי.

לפני תחילת הטיפול מוודאים שהאזור אינו רגיש. במהלך השאיבה אמנם יש תחושת לחץ ומתיחה מסוימת, אך לא כאב חד.

לאחר הטיפול ייתכנו רגישות, נפיחות או חבורות קלות, אך אלו חולפות מהר ואינן מצריכות שימוש בכדורים נגד כאבים מעבר לכדור פרצטמול פשוט במידת הצורך.

אחד היתרונות המשמעותיים של שאיבת שומן בטן היא היכולת להבחין בשינוי כבר באופן מיידי. כיוון שמדובר בשאיבה ישירה של השומן, הבטן נראית שטוחה ומעוצבת יותר כבר עם סיום הטיפול.

יחד עם זאת, בימים הראשונים לעתים מופיעות נפיחות ורגישות המסתירות את מלוא השיפור. לאחר כשבוע, כאשר הנפיחות יורדת, התוצאות הסופיות נחשפות, ועוד משתבחות בהדרגה בשבועות שלאחר מכן. ניתן להתרשם משינוי דרמטי כבר לאחר טיפול אחד.

ד"ר מאיר באבאיב ידוע כמומחה לשילוב טכנולוגיות ובניית תוכניות טיפול כוללניות להשגת מראה טבעי ומרשים במיוחד. לעתים קרובות הוא משלב שאיבת שומן עם טיפולים ייעודים למיצוק העור, כמו RF או חוטי מתיחה, במטרה לטפל גם בעור עודף או רפוי שנותר לאחר הסרת השומן – בעיה שכיחה במיוחד לאחר לידה או ירידה חדה במשקל. בנוסף, ניתן לבצע גם פרוצדורות אסתטיות אחרות בד בבד, כמו הזרקות למילוי והעלמת קמטים בפנים. הכל מותאם אישית לכל מטופל.

לאחר שאיבת השומן, ד"ר באבאיב והצוות שלו מספקים למטופלים הדרכה מפורטת לתקופת ההחלמה. ההמלצות לרוב כוללות לבישת חוסם אלסטי למספר ימים, שמירה על היגיינת העור, מנוחה ראשונית, והימנעות מספורט מאומץ בשבועיים הראשונים.

מומלץ לשמור על תזונה בריאה ודלת שומן. ביקורת מעקב תתבצע לרוב לאחר שבוע ולאחר חודש, לבדיקת התקדמות התוצאות ומתן טיפים נוספים למיקסום התוצאות.

לא. בניגוד לפרוצדורות כירורגיות, שאיבת שומן בטן ללא ניתוח אינה כרוכה בחתכים ולכן אינה משאירה צלקות. זהו יתרון עצום למי שרוצה מראה אסתטי וטבעי במיוחד ללא עדויות להתערבות כלשהי.

ד"ר באבאיב מקפיד על שימוש במכשירים עם פתחי שאיבה זעירים במיוחד, תוך טכניקות מתקדמות למזעור הפגיעה העורית. מטופלים יכולים להרגיש בטוחים שהבטן תיראה מושלמת, ללא סימנים מעידים על הטיפול שעברו.

ד"ר באבאיב תמיד מדגיש למטופליו כי שאיבת שומן מהבטן אינה תחליף לאורח חיים בריא או לירידה במשקל. הפרוצדורה מטפלת באזורים ממוקדים בלבד, ולא מונעת עלייה עתידית במשקל הכללי. במידה ויש עלייה משמעותית במשקל לאחר הטיפול, בטווח של 10%-15% ומעלה, ייתכן ששומן יחל להצטבר שוב גם באזורים שטופלו, גם אם לא באותה כמות. לכן, חשוב לשמור על אורח חיים בריא לאחר הטיפול. במידה וכן נצבר שומן חדש, ניתן תמיד לחזור לטיפול נוסף אצל ד"ר באבאיב.

טיפולים להסרת שומן בטן ללא ניתוח

שיטת טיפולזמן החלמהיתרונות לעומת טיפולים פולשניים
שאיבת שומן לא פולשנית בבטןאין זמן החלמה משמעותי, ניתן לחזור מייד לשגרהסיכון נמוך לסיבוכים, ללא חתכים או תפרים, אין צורך בהרדמה מלאה
הזרקות ממיסות שומן בבטןהחלמה מהירה תוך מספר ימים, נפיחות ורגישות זמנייםללא ניתוח, אי-נוחות מינימלית, אין זמן החלמה ממושך
טיפול בגלי רדיו (RF) בבטןאין זמן החלמה, אדמומיות ונפיחות קלה שחולפות תוך שעותאינו פולשני כלל, מתאים לטיפול בשומן ובמיצוק עור הבטן, תוצאות טבעיות
טיפול באנרגיית לייזר לבטןאין זמן החלמה משמעותי, תחושת חום זמנית בלבדטכנולוגיית לייזר מתקדמת, ממוקדת בשכבות העמוקות של השומן, ללא פגיעה בעור
טיפול באולטרסאונד ממוקד בבטןאין זמן החלמה, אי נוחות מינימלית במהלך הטיפולמכוון אנרגיית אולטרסאונד אל רקמות השומן, מעודד פירוק של תאי השומן

מי זקוק לשאיבת שומן הבטן?

שאיבת שומן מתאימה למטופלים עם הפרעות שומניות מקומיות באזור הבטן שאינן מגיבות לפעילות גופנית ותזונה נכונה, כגון:

 • אנשים עם בטן בולטת מוגדרת "כדורית" – סובלים מבעיה אסתטית וקושי נפשי עם המראה, למרות פעילות גופנית ודיאטה.
 • נשים לאחר לידות – עודף עור וקרום שומן בבטן תחתונה שאינו חוזר לקדמותו למרות מאמצים רבים.
 • מתבגרים עם הפרעות שומניות תורשתיות – בעיות נפשיות קשות עם הדימוי הגופני. צורך בפתרון מהיר ויעיל.  
 • ספורטאים ואנשים כרסתנים – הצטברויות וצבירים לוקליים של שומן עקשן באזור הבטן, למרות אימונים אינטנסיביים.
 • מבוגרים עם השמנת יתר מקומית – שינויים הורמונליים והאטה מטבולית המובילים להצטברות שומן בטני עקשן.

מי לא יתאים לטיפול בשאיבת שומן בטן?

 • נשים בתקופת ההנקה – ההליך עלול להשפיע על בלוטות החלב וייצור החלב.
 • חולי סוכרת שאינה מאוזנת – קיים סיכון מוגבר לזיהומים והחלמה איטית יותר.  
 • חולים עם הפרעות קרישה או נוטלי תרופות מדללות דם – עלולה להיות בעיה בעצירת דימומים לאחר הטיפול.
 • אנשים עם עודף משקל משמעותי או השמנת יתר – מומלץ קודם לרדת משקל באופן משמעותי. 
 • מעשנים – העישון מעכב את תהליך הריפוי ומגביר סיכונים בניתוח. מומלץ להפסיק לעשן זמן מה לפני הטיפול.
 • חולים כרוניים במצב בריאותי לקוי – יש להתייעץ עם הרופא המטפל לגבי התאמת הטיפול.

תוצאות של שאיבת השומן בבטן

שאיבת שומן בטוחה ויעילה מאוד ומביאה לתוצאות מרשימות:

✔ הקטנת היקף המותניים במספר ס"מ

✔ בטן רזה ושטוחה יותר, יציבת גוף משופרת 

✔ הסרת צבירי שומן עקשניים

✔ פיזור ועיצוב מחדש של שומן כלל הבטן

✔ עלייה בביטחון העצמי

שיטות מתקדמות לשאיבת שומן בטן בקליניקה

לייזר ארביום יאג 

שימוש בלייזר מתקדם לפירוק ממוקד של תאי השומן,תוך שאיבת השומן שהפך לנוזל, בצורה יעילה ובטוחה.

לייזריום

טכנולוגיה חדישה המשתמשת במספר לייזרים בו זמנית לטיפול מהיר ויסודי גם בשומן עמוק ברקמה.

אולטרה-סאונד ולייזר קר 

שילוב של מיפוי אולטרה-סאונד עם לייזר קר להמסה ושאיבה מדויקת של שומן, ללא צורך בניתוח.

שאיבה תוך-לבבית

שיטה חדשנית לשאיבת שומן נרחבת דרך חתך זעיר בבטן הפנימית, ללא חתכים חיצוניים כלל.

10 דברים שחשוב לדעת על שאיבת שומן בטן

 1. מדובר בטיפול ניתוחי ללא צורך באשפוז 
 2. משך החלמת הטיפול: כ-3 ימים בממוצע  
 3. התוצאות הקוסמטיות ניכרות כבר לאחר חודש
 4. ניתן לשלב עם טיפולים נוספים כגון מזותרפיה
 5. יש ללבוש חגורה דחוסה במשך כ- 4 שבועות לאחר הטיפול
 6. קיימת אפשרות לטשטוש קל של העור באזור הטיפול
 7. ייתכנו תופעות לוואי קלות כאב וחבורות למשך שבוע
 8. ברוב המקרים מספיק טיפול יחיד  
 9. השומן הנמצא באזור מפונה באופן סלקטיבי
 10. נדרשת התאמה אישית של שיטת הטיפול 

ההכנה והייעוץ הראשוני

ראשית יש לקבוע פגישת יעוץ עם הרופא להערכה ראשונית. בפגישה נבדקת ההתאמה לטיפול, הצרכים הספציפיים ושיטת הטיפול המומלצת. כמו כן ניתנות הנחיות לקראת הטיפול עצמו.

לקביעת התייעצות עם מומחה ולבירור פרטים נוספים אודות אפשרויות הטיפול, אנא השאירו פרטים או תאמו תור. נשמח לסייע ולתת מענה מקצועי ואישי.

×

שיחת ווטסאפ

ברוכים הבאים לקליניקה בהובלת ד"ר מאיר באבאיב,
מומחה לדרמטולוגיה מתקדמת והצרת היקפים ללא ניתוח.

לפרטים ותיאום תור