תוכן עניינים
צרו קשר לייעוץ או טיפול
הטיפולים המובילים בקליניקה
צרו קשר לייעוץ או טיפול

הצערת כפות ידיים

סממנים של הזדקנות

הידיים שלנו הן מהאזורים הראשונים בגוף המציגים סימני הזדקנות. אובדן שומן, ירידה בייצור הקולגן והאלסטין, וחשיפה מצטברת לשמש ולגורמים סביבתיים – כל אלה תורמים להופעת קמטים, שקעים, כתמי גיל וטקסטורה לא אחידה של העור. מילוי כפות הידיים עם חומרי מילוי והזרקות הוא פתרון אסתטי מתקדם ויעיל להחזרת נפח אבוד, החלקת העור והצערת המראה. התוצאה היא ידיים חלקות, גמישות ורעננות יותר הנראות שנים צעירות יותר.

מילוי והצערת כפות הידיים עם חומרי מילוי והזרקות

הידיים חשופות כמעט תמיד ומהוות חלק בלתי נפרד מהמראה והשפה הגופנית שלנו. עם השנים, תהליכי הזדקנות טבעיים כמו ירידה בנפח השומן, דלדול הקולגן והאלסטין, וחשיפה ממושכת לשמש ולגורמים סביבתיים פוגעים באיכות העור בכפות הידיים. כתוצאה מכך מופיעים קמטים, שקעים בין האצבעות, בלטות של גידים ועצמות, וטקסטורה לא אחידה. חומרי מילוי והזרקות מציעים פתרון אסתטי מהיר ויעיל לבעיות אלה, ללא צורך בהתערבות כירורגית. באמצעות הזרקה של חומרים כמו חומצה היאלורונית, קלציום הידרוקסיאפטיט או שומן עצמי, ניתן למלא את הווליום החסר, להחליק את העור, לכסות ורידים ועצמות בולטות, וליצור מראה צעיר ורענן יותר של כפות הידיים.

במרפאתו של ד"ר מאיר באבאיב, מומחה מוביל בתחום רפואת העור והאסתטיקה, תוכלו ליהנות מהטיפולים המתקדמים ביותר למילוי והצערת הידיים. ד"ר באבאיב מתאים באופן אישי את הטיפול המדויק עבור כל מטופל, תוך התחשבות בסוג העור, מידת ההזדקנות והתוצאה הרצויה. הטיפול עצמו מהיר ופשוט, כאשר ד"ר באבאיב מזריק את חומר המילוי הנבחר בעדינות לעור כפות הידיים, תוך מתן הרדמה מקומית לנוחות מרבית. ההשפעה ניכרת מיד והופכת מרשימה יותר בהדרגה בימים שלאחר מכן, כאשר העור סופח ומשלב את חומר המילוי. התוצאות נשמרות לאורך חודשים רבים, ולעתים אף שנים, בהתאם לסוג המילוי שנעשה בו שימוש.

בין אם אתם מחפשים טיפול ראשוני או מעוניינים לשמר תוצאות של הזרקה קודמת, מילוי כפות הידיים הוא דרך מצוינת להשיב לעור מראה חלק, בריא וזוהר, שישתלב בהרמוניה עם הפנים הצעירות שלכם. השפעתו החיובית על הביטחון העצמי והדימוי העצמי היא משמעותית, שכן הידיים נמצאות תדיר בחזית האינטראקציות החברתיות והמקצועיות שלנו.

צרו קשר כבר היום עם המרפאה של ד"ר מאיר באבאיב לייעוץ אישי ומקיף בנוגע לאפשרויות מילוי והצערת כפות הידיים. נשמח לענות על כל שאלותיכם ולסייע לכם למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורכם, כדי שתוכלו ליהנות מידיים מושלמות ומלאות ביטחון בכל גיל.

טבלת טיפולים לפי סוגי עור ובעיות בידיים

בעיה / סוג עוריתרונות טיפולסוגי מילויים מומלציםכמה זמן מחזיק
עור דק ושקוף עם ורידים בולטיםשיפור מרקם העור, הפחתת מראה ורידים בולטים, מראה ידיים צעיר יותרחומצה היאלורונית (ג'ובידרם וולומה/וולייט), קלציום הידרוקסיאפטיט (רדיאס)12-18 חודשים
קמטים עמוקים וקפלים בעור הידייםמילוי שקעים בין האצבעות, החלקת קמטים עמוקים, הצערת מראה משמעותיתחומצה היאלורונית צפופה (ג'ובידרם וולומה), שומן עצמי, חומצה פולי-לקטית (סקאלפטרה)12-24 חודשים ויותר
עור יבש ומחוספסהענקת לחות ורכות לעור, שיפור גמישות ומראה העורחומצה היאלורונית בצפיפות נמוכה עד בינונית (ג'ובידרם וולייט)9-12 חודשים
כתמי גיל ופיגמנטציה לא אחידההבהרת הפיגמנטציה, החזרת זוהר ובוהק לעורמילויים עם נוגדי חמצון וויטמינים (מזותרפיה), חומצה היאלורונית9-18 חודשים
אובדן נפח ניכר בגב כף הידהחזרת נפח כללי לגב כף היד, מראה צעיר וממולא יותרחומצה היאלורונית בצפיפות גבוהה (ג'ובידרם וולומה), שומן עצמי, קלציום הידרוקסיאפטיט (רדיאס)12-24 חודשים
בלטות של מפרקים ואצבעות עקב אובדן שומןהפחתת מראה עצמות וגידים בולטים, "מילוי" הידייםחומצה היאלורונית בצפיפות גבוהה (ג'ובידרם וולומה), קלציום הידרוקסיאפטיט (רדיאס)12-18 חודשים
קמטים עדינים ושטחייםהחלקת עור, עידון קמטים שטחיים, הגברת הבוהק הטבעיחומצה היאלורונית בצפיפות נמוכה (ג'ובידרם וולייט/הידרייט)עד 12 חודשים

מילוי ידיים הוא טיפול אסתטי פופולרי ויעיל להתמודדות עם מגוון בעיות הקשורות להזדקנות העור בכפות הידיים. שימוש מושכל בחומרי מילוי שונים, בהתאם למצב העור הספציפי ולמטרות הטיפול, מאפשר השגת תוצאות מרשימות ומתמשכות.

חומרי המילוי הנפוצים ביותר למילוי ידיים כוללים חומצה היאלורונית במגוון צפיפויות (כמו ג'ובידרם וולומה/וולייט), המתאימה היטב למילוי שקעים, החלקת קמטים ושיפור מרקם העור. שימוש בחומצה היאלורונית צפופה יותר מתאים במיוחד למקרים של אובדן נפח משמעותי וצורך במילוי עמוק יותר של הרקמות.

אפשרויות נוספות כוללות קלציום הידרוקסיאפטיט (רדיאס), המעניק תוצאות ממושכות במילוי שקעים והחזרת נפח, וחומרים מעודדי ייצור קולגן כמו חומצה פולי-לקטית (סקאלפטרה) או שומן עצמי, המתאימים לשיקום מקיף של העור וטיפול בסימני הזדקנות מתקדמים.

בנוסף, טיפולי מזותרפיה המכילים קוקטייל של חומרים כמו ויטמינים, נוגדי חמצון וחומצה היאלורונית בצפיפות נמוכה, מסייעים בהבהרת פיגמנטציה, החייאת מראה העור והענקת זוהר טבעי לידיים.

היתרונות העיקריים של מילוי ידיים כוללים שיפור מיידי ומשמעותי במראה ובמרקם העור, הפחתת סימני הזדקנות, החזרת נפח ומילוי שקעים, ויצירת מראה ידיים צעיר, בריא וזוהר יותר. הטיפול עצמו מהיר ופשוט, ללא צורך בהתאוששות ממושכת, והתוצאות נשמרות למשך חודשים רבים עד שנתיים ויותר, בהתאם לסוג המילוי.

מילוי דרמלי להצערת העור בידיים

מילויי ידיים, הידועים גם בשם מילויי דרמליים, הם חומרים הנכנסים לגוף באמצעות הזרקה ומיועדים להגברת הנפח והפחתת סימני הזדקנות בידיים. הם מורכבים מחומרים כמו חומצה היאלורונית, כדוריות מיקרוספירות של הידרוקסילאפטיט סידן (נמצאות ב-Radiesse) וקולגן.

מילוי ידיים: המהפכה באסתטיקה של כפות הידיים

הידיים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו. הן תמיד גלויות לעין, מספרות את סיפור חיינו ומשקפות את גילנו האמיתי. עם השנים, העור בכפות הידיים עובר שינויים משמעותיים – הוא מאבד מהנפח, מהגמישות ומהלחות שלו. סימני הזדקנות כמו קמטים, שקעים, ורידים בולטים וכתמי גיל מופיעים ומעידים על גילנו המתקדם. אך בעידן המודרני, בזכות הטיפולים האסתטיים החדשניים כמו מילוי ידיים, ניתן להשיב את מראה הידיים הצעיר והרענן.

מילוי ידיים הוא טיפול אסתטי מהפכני המאפשר לנו להתמודד עם סימני ההזדקנות בכפות הידיים בצורה יעילה ומהירה. הטיפול כולל הזרקה של חומרי מילוי, בדרך כלל על בסיס חומצה היאלורונית, לעור כפות הידיים. החומר ממלא את השקעים והקפלים, מחזיר נפח אבוד, מחליק את העור ומשפר את המרקם הכללי של כפות הידיים. התוצאה היא מראה ידיים צעיר, חלק ובריא יותר תוך זמן קצר.

היתרונות של מילוי ידיים

מילוי ידיים מציע מגוון רחב של יתרונות לעומת שיטות טיפול אחרות:

תוצאות מהירות ומרשימות – השינוי במראה כפות הידיים ניכר כבר מייד לאחר הטיפול הראשון, והופך מרשים יותר בהדרגה בימים שלאחר מכן.

טיפול לא פולשני – הזרקות מילוי ידיים הן הליך פשוט ומהיר, ללא צורך בהרדמה כללית או חתכים בעור.

זמן התאוששות קצר – רוב המטופלים יכולים לחזור לשגרה מייד לאחר הטיפול, ללא צורך בהיעדרות ממושכת מהעבודה.

מגוון אפשרויות טיפול – קיימים סוגים שונים של חומרי מילוי המתאימים לבעיות ולמטרות שונות, כך שניתן להתאים את הטיפול לצרכים האישיים של כל מטופל.

תוצאות ממושכות – מילוי ידיים מעניק תוצאות הנשמרות לאורך חודשים רבים, לעתים אף שנה או יותר, כתלות בסוג המילוי ובגורמים אישיים.

שיפור הביטחון העצמי – מראה ידיים מטופח ואסתטי תורם משמעותית להעצמת הביטחון העצמי והדימוי העצמי בכל גיל.

הליך הטיפול במילוי ידיים

מילוי ידיים הוא הליך פשוט ומהיר המתבצע במרפאה או בקליניקה על ידי רופא מומחה בתחום הרפואה האסתטית. הטיפול מתחיל בייעוץ מקיף, שבמהלכו הרופא מעריך את מצב העור, מאבחן את סימני ההזדקנות הספציפיים ומתאים את סוג המילוי והטכניקה המתאימים ביותר למטופל.

לאחר מכן, הרופא מסמן את אזורי ההזרקה בכפות הידיים ומחטא את העור. במידת הצורך, ניתן להשתמש בקרם מקומי להרדמת האזור כדי למזער אי נוחות. הרופא מזריק בעדינות את חומר המילוי לאזורים שונים בגב כף היד, תוך מילוי שקעים, החלקת קמטים ושחזור נפחים אבודים. הטיפול עצמו נמשך בדרך כלל כ-20-30 דקות.

לאחר מילוי הידיים, המטופלים מקבלים הנחיות מפורטות לטיפול ולמעקב. חשוב להימנע ממגע ומלחץ על כפות הידיים במהלך 24 השעות הראשונות, ולהימנע מחשיפה ממושכת לשמש או לחום קיצוני בימים שלאחר הטיפול. תופעות לוואי שכיחות כוללות אדמומיות, נפיחות קלה או רגישות זמנית באזור ההזרקה, אך אלו חולפות לרוב תוך מספר ימים.

תוצאות מילוי הידיים משתפרות בהדרגה בשבועות שלאחר הטיפול, כאשר העור סופח ומשלב את חומר המילוי. רוב המטופלים נהנים ממראה ידיים חלק, גמיש ובריא יותר לאורך חודשים רבים. כדי לשמר את התוצאות לאורך זמן, מומלץ לחזור על הטיפול אחת ל-6-12 חודשים, בהתאם לסוג המילוי ולצרכים האישיים.

מילוי ידיים בקליניקה ד"ר מאיר באבאיב

במרפאתו של ד"ר מאיר באבאיב, מומחה מוביל בתחום הרפואה האסתטית, תוכלו ליהנות מהטיפולים המתקדמים ביותר למילוי והצערת הידיים. ד"ר באבאיב, בעל ניסיון עשיר וידע מעמיק בתחום, מקפיד על שימוש בשיטות הטיפול העדכניות ביותר ובחומרי המילוי האיכותיים ביותר כדי להעניק למטופליו את התוצאות הטובות ביותר.

המרפאה מצוידת במכשור מתקדם ובטכנולוגיות חדשניות, והצוות המיומן עובר הכשרות שוטפות כדי להישאר בחזית הידע בתחום. בנוסף, ד"ר באבאיב מאמין בגישה אישית לכל מטופל – הוא מקדיש זמן לאבחון מעמיק, להסבר מפורט על אפשרויות הטיפול ולהתאמת תוכנית טיפול ייחודית המותאמת למטרות ולציפיות של כל אחד ואחת.

אם אתם מעוניינים לטפל בסימני ההזדקנות בכפות הידיים ולהשיב לעצמכם מראה צעיר ורענן יותר, אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ עם ד"ר מאיר באבאיב. צוות המרפאה ישמח לענות על כל שאלותיכם, להסביר על האפשרויות השונות ולסייע לכם בבחירת הטיפול המתאים ביותר עבורכם. עם הניסיון, המומחיות והמחויבות לשירות ברמה הגבוהה ביותר, מרפאת ד"ר באבאיב היא הכתובת עבורכם להשבת מראה ידיים בריא וצעיר.

מילוי ידיים הוא פתרון אסתטי מהפכני ויעיל להתמודדות עם סימני הזדקנות בכפות הידיים. הטיפול מציע מגוון יתרונות, כולל תוצאות מהירות ומרשימות, הליך פשוט וקצר, זמן התאוששות מינימלי ואפשרויות טיפול מגוונות. בעזרת חומרי מילוי מתקדמים ובידיו המיומנות של רופא מומחה, ניתן להחזיר לכפות הידיים מראה חלק, גמיש וצעיר, ולהעצים את הביטחון העצמי בכל גיל. אם אתם מחפשים את הטיפול האיכותי והמתקדם ביותר למילוי ידיים, מרפאת ד"ר מאיר באבאיב היא הבחירה הנכונה עבורכם.

×

שיחת ווטסאפ

ברוכים הבאים לקליניקה בהובלת ד"ר מאיר באבאיב,
מומחה לדרמטולוגיה מתקדמת והצרת היקפים ללא ניתוח.

לפרטים ותיאום תור