תוכן עניינים

אמרלד לייזר לחיטוב גוף לשלמות 💛

טיפול באמצעות אמרלד לייזר מיועד לאנשים שמשקלם יציב ורוצים לחטב את הגוף באופן טבעי וללא ניתוחים. הטיפול אינו מתאים לאנשים שמשקלם גבוה מידי, כי הטיפול אינו מוריד משקל אלא רק מפחית את היקפי השומן ומחטב את הגוף.

אזורים מומלצים לטיפול באמרלד לייזר

אזור הגוףמספר הטיפולים הנדרשיםהצרת היקפים ממוצעת
בטן4-63-5 ס"מ
ירכיים4-62-4 ס"מ
זרועות4-61-3 ס"מ
גב4-62-4 ס"מ
צוואר4-61-2 ס"מ

אמרלד לייזר הוא טיפול טכנולוגי מתקדם להצרת היקפים שמשתמש בקרינת לייזר בגלי אינפרא אדום להאצת תהליך החילוף בתאי השומן ולהפחתת היקפם. הטיפול מתאים לאנשים שרוצים לחטב את הגוף באופן טבעי וללא ניתוחים או תופעות לוואי. הלייזר פועל באופן סלקטיבי על תאי השומן העיקש באזור הרצוי תוך כדי עידוד יצירת קולגן חדש, ובכך מוביל לתוצאות מדהימות של הצרה. הטיפול נחשב לבטוח ויעיל, ומשיג תוצאות מרשימות במשך כמה שבועות.

אנו שמחים להציג בקליניקה של ד"ר מאיר באבאייב את טכנולוגיית הלייזר אמרלד המתקדמת ביותר להצרת היקפים ועיצוב הגוף.  הירשמו לייעוץ ובדיקת התאמה.

שאלות נפוצות אודות הטיפול אמרלד לייזר

אמרלד לייזר הוא טיפול חדשני ומתקדם להצרת היקפים ועיצוב הגוף ללא ניתוח או זמן החלמה. הוא עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר ייחודית בעלת אורך גל של 532 ננומטר, הפועלת באופן סלקטיבי על רקמת השומן התת-עורית כדי להמס ולפרק אותה, וכך לחטב ולעצב מחדש את המראה החיצוני. ד״ר מאיר באבאיב, מומחה מוביל בתחום האסתטיקה, מביא עתה טכנולוגיה מהפכנית זו לקליניקה המתקדמת שלו בחולון, לטובת לקוחות המעוניינים בפתרון יעיל ובטוח לשומן ממוקד.

הצרת היקפים באמצעות לייזר אמרלד מתבססת על קרן אנרגיה בגוון ירוק, שנבלעת באופן סלקטיבי ברקמת השומן שמתחת לפני העור. הלייזר מייצר חום מבוקר ברמה התאית, שגורם לשחרור של תכולת השומן מהתאים ולפירוק הדופן שלהם. בסופו של דבר, תאי השומן מתמוססים לנוזל שהגוף מפנה בהדרגה דרך מערכת הלימפה בתהליך חילוף החומרים הטבעי. מכיוון שאורך הגל הירוק של אמרלד אינו נספג בדם או במים, הוא אינו פוגע ברקמות אחרות ומאפשר טיפול בטוח ויעיל באזורי שומן ממוקדים כמעט בכל חלקי הגוף.

לאמרלד לייזר מגוון רחב של יתרונות בהשוואה לשיטות אחרות לעיצוב הגוף: זהו טיפול לא פולשני שאינו מצריך חתכים, הרדמה או תפרים, ולכן כרוך בסיכונים מזעריים והתאוששות מהירה יותר. הפרוצדורה אורכת כשעה בלבד, תוך אי נוחות ותחושת חום מתונות בלבד במהלכה. ניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול, ללא צורך בחופשת החלמה. הלייזר מאפשר להתמקד בדיוק באזורים הרצויים ובאופן מדויק מאוד, ויוצר תוצאות טבעיות ועדינות. זהו טיפול אפקטיבי במיוחד להסרת שכבות שומן שטחיות ועמוקות כאחד. ד״ר באבאיב בחר להשתמש באמרלד בזכות הבטיחות הגבוהה ושביעות הרצון הגבוהה של המטופלים.

הצרת היקפים בעזרת אמרלד לייזר יכולה לטפל כמעט בכל אזור בו יש עודף שומן לא רצוי. בקליניקה של ד״ר מאיר באבאיב בחולון, מבצעים באופן שגרתי טיפולי אמרלד להצרת היקפי אזור הבטן, המותן, המותניים, הירכיים והישבן.

בנוסף, המכשיר מתאים גם לעיצוב של היקפי הזרועות, אזור מתחת לזרועות, הגב העליון והשוקיים. האפשרות לטפל באזורים נרחבים או ממוקדים מאוד מגדילה את היכולת להתאים את הטיפול בצורה מרבית לצרכים האישיים של כל מטופל.

מחקרים קליניים שבוצעו בשנים האחרונות, הן בארץ והן בעולם, מראים תוצאות מבטיחות ביותר לגבי יעילות הצרת ההיקפים בעזרת אמרלד לייזר. מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Cosmetic and Laser Therapy בשנת 2020, מצא כי מטופלים שעברו סדרת טיפולים באמרלד השיגו בממוצע הפחתה של 6-4 סנטימטרים בהיקף האזור המטופל. מחקר אחר מאוניברסיטת קליפורניה, שכלל 40 נבדקים שקיבלו 3 טיפולים, רשם שיפור מובהק במדדי מסת השומן ובשביעות רצון המטופלים.

ד״ר באבאיב עוקב מקרוב אחר הפרסומים המדעיים בתחום ומיישם ידע מתקדם ועדכני ביותר בטיפולי האמרלד שהוא מציע.

טיפול אופייני להצרת היקפים בעזרת אמרלד לייזר נמשך כ-20 עד 40 דקות במרפאה של ד״ר מאיר באבאיב, תלוי בגודל ובמספר האזורים המיועדים לטיפול. המטופל שוכב בנוחות, והאזור המטופל מנוקה ונמרח בג'ל מיוחד. לאחר מכן, ראש הלייזר מונח על העור ונע בתנועות עדינות על פני האזור, תוך פליטה של אנרגיית לייזר מבוקרת. רוב המטופלים מרגישים תחושת חום ועקצוץ קל בלבד, ללא צורך באלחוש. לאחר כ-20 דקות לכל חצי גוף, הטיפול מסתיים ואפשר ללכת הביתה או לחזור לשגרה מייד.

בהתאם למצבו האישי של המטופל ולמידת עודפי השומן הממוקדים, לרוב נדרשים 3 עד 6 טיפולים על פני תקופה של מספר חודשים, כדי להשיג את התוצאות האופטימליות.

ד״ר מאיר באבאיב ממליץ במרפאתו בחולון על מרווח של כשבועיים עד חודש בין טיפול לטיפול, כדי לתת לגוף זמן להגיב ולסלק את תאי השומן שעברו פירוק. בדרך זו, כל טיפול בונה על קודמו ומעצים את ההשפעה. השיפור ההדרגתי מורגש ונראה לעין כבר לאחר הפעמים הראשונות, ומתבסס לכדי תוצאה מרשימה ויציבה עם תום הסדרה.

לרוב, תוצאות הטיפול באמרלד לייזר להצרת היקפים נשמרות לאורך זמן, מכיוון שתאי השומן שהומסו אינם שבים ונוצרים מחדש. עם זאת, חשוב לזכור שטיפול זה אינו מונע עלייה במשקל עתידית. לכן, כדי לשמר את המראה המחוטב והדק, רצוי לשלב את הפרוצדורה עם תזונה בריאה ושמירה על אורח חיים אקטיבי.

מנסיונו הרב של ד״ר באבאיב עולה, כי מטופלים השומרים על משקל יציב נהנים מתוצאות טובות לתקופות ממושכות מאוד בעקבות הטיפול. יש הבוחרים לבצע טיפול תחזוקה תקופתי, אחת לשנה או יותר, כדי לשמר את ההישגים לאורך שנים.

מטופלים אידיאליים לטיפול אמרלד להצרת היקפים הם גברים ונשים במשקל תקין או עודף משקל קל עד בינוני, הסובלים מהצטברות שומן ממוקדת באזורים כמו הבטן, המותניים, הירכיים או מתחת לסנטר.

הטיפול יעיל ובטוח במיוחד לבעלי עור בהיר עד בינוני, שכן האנרגיה הירוקה נבלעת פחות ברקמות כהות.

כמו כן, מומלץ להמתין לפחות עד גיל 18, אז מערכות הגוף הבשילו דיין. מנגד, אין מגבלת גיל עליונה כל עוד המטופל בריא וללא מחלות רקע מורכבות. ד"ר באבאיב עושה הערכה אישית מקיפה לפני המלצה על הטיפול.

בהשוואה לפרוצדורות פולשניות, לטיפולי הצרת היקפים באמרלד לייזר פרופיל בטיחותי גבוה מאוד. תופעות הלוואי השכיחות הן מינימליות וחולפות, וכוללות אדמומיות קלה, נפיחות זמנית ורגישות מוגברת במגע באזורים המטופלים – כולן חולפות מאליהן תוך יום-יומיים.

בזכות הסלקטיביות של הלייזר הירוק, סיכויי הפגיעה ברקמות העור או כלי הדם מזעריים. סיבוכים חמורים, כמו זיהום או צלקות, נדירים ביותר. עם זאת, חשוב לעבור את הטיפול רק במרפאה מורשית על ידי רופא מנוסה, כמו ד״ר מאיר באבאיב, המקפיד על כל כללי הבטיחות.

אמנם המטרה העיקרית של טיפול אמרלד היא הצרת היקפים על ידי המסת שומן, אך לעתים הוא יכול לסייע במידת מה גם בשיפור מרקם העור. האנרגיה התרמית של הלייזר מגרה ייצור של קולגן חדש, החלבון המרכזי האחראי על גמישות ומיצוק העור.

מטופלים רבים מדווחים שבנוסף לחיטוב וללהצרת הגזרה, העור באזורים המטופלים נראה חלק, מוצק ובריא יותר בעקבות הסדרה.

במקרים של רפיון עור חמור כתוצאה מלידות או ירידה דרסטית במשקל, ייתכן שיידרש לשלב את אמרלד עם טיפולים ממוקדים נוספים למיצוק העור, ביניהם טיפולי RF, אולטרסאונד ממוקד ועוד.

אמרלד לייזר ושאיבת שומן הן שתי שיטות אפקטיביות ובטוחות לעיצוב דמות הגוף, אך הן נבדלות במספר מאפיינים עיקריים: שאיבת השומן היא פרוצדורה פולשנית יותר, שמצריכה הרדמה מקומית או כללית, וכרוכה בהחדרת צנתרים לשאיבת תאי השומן. לעומת זאת, אמרלד לייזר אינו פולשני כלל ולא דורש תקופת החלמה. בשאיבה רואים תוצאות מיידיות, בעוד שבאמרלד השיפור הוא הדרגתי. שאיבה מאפשרת להסיר כמות גדולה יותר של שומן בפעם אחת; לייזר מתאים יותר לפיזור מדויק ולמראה טבעי. לרוב שאיבת שומן גם יקרה יותר.

ד"ר באבאיב מתאים את הטכניקה לכל מטופל בהתחשב בגורמים הללו.

ד"ר מאיר באבאיב הוא מומחה לשילוב פרוטוקולים אסתטיים לקבלת התוצאה המיטבית עבור כל מטופל. במרפאה המתקדמת שלו בחולון, ניתן לשלב בצורה יעילה את הצרת ההיקפים באמצעות אמרלד לייזר עם מגוון רחב של טיפולים משלימים, על פי הצורך האישי.

שילובים אפשריים ומומלצים הם למשל טיפולי RF או אולטרסאונד ממוקד למיצוק העור שמעל לאזור ממנו הוסר השומן; הזרקות למילוי קמטים בפנים; טיפולים להסרת שיער לצמיתות באזור הגוף המחוטב; ועוד. כך, ניתן להשיג שדרוג כולל ומתואם של המראה.

ד"ר מאיר באבאיב הוא רופא עור ואסתטיקאי בכיר בעל ותק וניסיון של למעלה מ-15 שנה. הוא נודע כאחד המובילים בישראל בתחום ההצרת היקפים וטיפולי הלייזר החדשניים ביותר, ומחזיק בקליניקה מתקדמת משלו בחולון. ד"ר באבאיב עבר הכשרות מקצועיות ייעודיות בטכנולוגיית אמרלד לייזר, והוא מיומן מאוד ביישום הפרוטוקולים הספציפיים לה להשגת תוצאות אופטימליות. מעל לכל, הוא מוכר בשל הגישה האישית החמה שלו, והוא מלווה כל מטופל באופן צמוד וקשוב לאורך כל הדרך. השילוב של המומחיות הקלינית והיחס האנושי הופכים אותו לאחד המבוקשים והמוערכים בתחום.

טיפול הצרת היקפים באמרלד לייזר הוא פתרון מהפכני לעיצוב מחדש של דמות הגוף בדרך בטוחה, יעילה ונטולת ניתוחים. השיטה מספקת תוצאות מרשימות של המסת שומן ברוב אזורי הגוף. בקליניקה של ד"ר מאיר באבאיב בחולון, ניתן ליהנות מן הטכנולוגיה המתקדמת הזו, בשילוב עם הניסיון והמומחיות של אחד הרופאים המובילים בארץ בתחום.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ עם ד"ר באבאיב כבר עכשיו, כדי לגלות אם טיפול האמרלד להצרת היקפים מתאים גם לכם. זו יכולה להיות ההזדמנות שלכם להיפרד סופית מהשומן העיקש, ולזכות בגוף מחוטב, אסתטי ובריא יותר שתמיד חלמתם עליו. צוות הקליניקה המיומן והאדיב ישמח לענות על כל שאלה, ולהתלוות אליכם לאורך כל התהליך המהנה לקראת מראה משופר ובטחון עצמי מתעצם. אל תחמיצו את הדרך החדשנית והיעילה להגשים את הפוטנציאל האמיתי שלכם – צרו קשר עוד היום!

אמרלד לייזר - המלצות לפני ואחרי הטיפול

לפני הטיפול, יש להיות במשקל יציב ולא להיות בהריון או להניק. 

אחרי הטיפול, יש לשתות הרבה מים ולהגביר את הפעילות הגופנית כדי לסייע להפרשת השומן. יש להימנע מחשיפה לשמש או לשיזוף באזור הטיפול למשך שבועיים. יש להימנע משימוש בקרמים, שמנים או קוסמטיקה באזור הטיפול למשך 24 שעות.

חשוב לציין

  • הטיפול אינו מתאים לאנשים שסובלים מהפרעות דם, סוכרת או סרטן.
  • הטיפול דורש סדרה של טיפולים, במרווחים של שבועיים בין כל טיפול.
  • הטיפול אינו מחליף את הצורך בתזונה נכונה ובפעילות גופנית, ויש לשמור על אורח חיים בריא כדי לשמור על התוצאות.

תוכן עניינים

כל מה שצריך לדעת על שאיבת שומן

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

הי, הגעת לקליניקה של ד"ר מאיר.
אנחנו מומחים בטיפוח עור ופיסול גוף.

לתיאום תור או קבלת פרטים

השאיר/י פרטים, מחכים לך 💛